eşantiyonlar
$0
steam logo Kayıt olmak
chevron_left tüm siteler

7/24 Anında Nakit Kazanmak için CS:GO Görünümleri Satın!

Oyunda yüzlerce inanılmaz CS:GO görünümü var, o halde neden bunları gerçek dünya parasıyla satarak para kazanmıyorsunuz !

özellikli

siteler

Receive a free Gift Case worth anywhere from $0.01 to $1445
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
4.00
3
people
star_border star star star star
kod
top100list
enter csgoempire incelemeyi oku
Get a 2% bonus
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
0.00
0
people
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
Hella
enter cashoutskins promo code incelemeyi oku
Unlock 24 hour Daily Free Case + Rakeback and a +5% Deposit Bonus
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
0.00
0
people
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
HELLAGOOO
enter rustclash incelemeyi oku
100% deposit bonus up to $1k and 50 free spins
Editörün değerlendirmesi
4.50
star star star star star_half
Kullanıcı derecelendirmesi
5.00
1
people
star star star star star
kod
top100list
enter csgo500 incelemeyi oku
10% topup/discount bonus
Editörün değerlendirmesi
4.00
star star star star star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
1.00
4
people
star_border star_border star_border star_border star
kod
hellagood
enter tradeit incelemeyi oku
Reduce Your Trading Fees
Editörün değerlendirmesi
4.00
star star star star star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
0.00
0
people
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
IjodEs9eWW
enter dmarket promo code incelemeyi oku
30% top-up bonus for each top-up, or a 23% discount for buying skins
Editörün değerlendirmesi
2.50
star star star_half star_border star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
5.00
1
people
star star star star star
kod
gamblecsgo
enter cs money promo code incelemeyi oku

Duymadıysanız, bugün meşru para kazanmak için CS:GO skinleri satabilirsiniz!

CS:GO – Counter-Strike: Global Offensive'in kısaltması – ndash; hedefleri tamamlayarak veya rakip takımı yok ederek maçları kazanmak için sizi arkadaşlarınızla gruplandıran popüler, rekabetçi bir üçüncü şahıs taktiksel nişancı oyunudur..

Oyun, 2022'de oyunun uluslararası Intel Extreme Masters (IEM) yarışmasını izleyen 1,12 milyon izleyici ile tarihin en çok takip edilen eSpor oyunları arasında yer alıyor! On yıl önce (2012) piyasaya sürüldükten sonra bu kadar güçlü bir takipçi kitlesine sahip olan oyunun oynamasının ücretsiz olduğunu bilmek şaşırtıcı, yani geliştiriciler gerçek oyun satışları yerine başka yollarla gelir elde ediyor.

Bu gelir akışlarından biri de oyun içi CS:GO dış görünümlerinin satışıdır! Geliştiriciler, silah görünümlerinden ajan kıyafetlerine kadar benzersiz ve sert görünmenizi sağlamak için yeni kozmetik ürünleri sunmaya devam ediyor.

Ayrıca CS:GO skinlerinizi nakit olarak satarak da kendi gelirinizi elde edebilirsiniz ve anında skin satabileceğiniz en iyi yerleri burada bulabilirsiniz.

CS:GO Kaplamaları nedir?

CS:GO görünümleri, silah, eldiven, kıyafet vb. öğelerinizin varsayılan görünümünü değiştiren oyun içi kozmetiklerdir. Bu görünümler, herhangi bir öğenin temel durumunu veya rekabet niteliğini değiştirmez; sadece estetik amaçlı yapılırlar.

Bununla birlikte, bazı nadir CS:GO görünümlerinde yapılan tasarım değişiklikleri nedeniyle, bazı oyuncular, konu silah isabetliliği ve atış hassasiyeti olduğunda birkaç kozmetik ürünün küçük avantajlar sağladığını savundu. Yine de, her oyuncunun alışık olduğu farklı oyun stilleri ve oyun ayarları vardır, bu nedenle bu tür endişeler genellikle kişisel görüşler veya yalnızca spekülasyon olarak kabul edilir.

Bununla birlikte, CS:GO dış görünümleri hakkında kanıtlanmış olan şey, sizi cesaretlendirmiş, kendinden emin ve oyundaki herkesi alt etmeye hazır hissettirdiğidir! Kendinizi bir ‘Snake Camo’ Dust II'de AWP, çevre ile kamufle olurken düşmanları keskin nişancı. Biraz daha gösterişli olmak ister misin? ‘Gamma Doppler Phase 4’ Shadow Daggers, muhteşem yeşil tonunu herkesin görmesi için sergiliyor.

Bunun gibi olağanüstü CS:GO görünümleri, oyuncuları tekrar oyuna çekmeye devam ediyor ve ister inanın ister inanmayın, daha özel olanları, sırf şu anda sahip olmanız için binlerce dolara mal olabilir! Bundan elde edeceğiniz karı hayal edin!

Oyunun eSporları her zamanki kadar popülerken, bu güzel oyun içi kozmetik ürünlerini satın almaya istekli alıcılar var. Ayrıca, profesyonellerin bile rekabetçi oyun sırasında kullandıkları kendi favori görünümleri vardır, bu da sırasıyla görünümlerin fiyatını ve kazançlı değerini artırır.

CS:GO'nun bugün bile kazanmaya devam ettiği dünya çapındaki hayranlık nedeniyle, oyun oyuncular tarafından oynanmaya ve geliştiriciler tarafından desteklenmeye devam edecek. Ve iyi olan şey, daha da olağanüstü görünümler de tanıtılmaya devam edecek, ileriye doğru!

CS:GO Skinlerinizi Hızlıca Nasıl Satabilirsiniz

Aşağıdaki çok kolay adımları izleyerek CS:GO skinlerini hemen şimdi para karşılığında satabilirsiniz:

 1. Steam hesabı ile giriş yapın

  • SkinCashier, CashoutSkins veya Skins.Cash'i ziyaret edin ve ardından ‘Giriş yap’ ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunur.

  • Steam hesabınızı kullanarak giriş yapın ve CashoutSkins ile Steam profiliniz arasında güvenli ve güvenilir bir kanal açın.

 2. Steam Takas URL'si ekleyin

  • Yaklaşan takas tekliflerinin gelmesine izin vermek için Steam Takas URL'nizi girin.

  • Steam Takas URL'nizi bilmiyorsanız, şunları yapabilirsiniz:

   • Ticaret URL'nizi burada bulun” bağlantı sağlandı

   • Onu Steam hesabınızda bulun (Profil->Envanter->Ticaret Teklifleri->Bana Kimler Takas Teklifleri gönderebilir?)

 3. Satılacak derileri seçin

  • Satmak istediğiniz görünümleri bulmak için CS:GO'nun Steam envanterine göz atın.

  • Aramanızı hızlandırmak için filtre menüsünü kullanın.

 4. Tercih edilen ödeme yöntemini seçin

  • Almak istediğiniz ödemeyi seçin.

  • Burada, CS:GO görünümlerini paraya çevirmek için farklı seçenekleriniz var:

   • Banka transferi

   • Skrill

   • PayPal

   • Cash App

   • Bitcoin

   • Litecoin

   • Ethereum

 5. Dış görünümleri satmaya başlayın

  • Değerli gerçek dünya parası karşılığında (seçtiğiniz ödeme yöntemine göre) bizden gelen teklifleri kabul ederek dış görünüm ticaretine başlayın.

 6. Paranın tadını çıkar!

  • Nakit işlenirken ve aktarılırken rahatlayın ve birkaç CS:GO maçı oynayın.

  • Profesyonel ipucu: Daha fazla para karşılığında satmak için daha fazla CS:GO görünümü açın!

Gördüğünüz gibi, CS:GO oynayarak para kazanmak, özellikle yasal sitelerle yaptığınızda, kanıtlanmış bir gerçektir! CS:GO skinlerini PayPal parası veya kripto para karşılığında da satabilirsiniz, hangisi size uygunsa.

csgo derileri sat

CS:GO Skins Alım Satım ve Satış Arasındaki Fark

Dış görünüm ticareti ve satışı konusunda kafası karışanlar için işte bir rehber:

Genellikle bir cilt bir varlık olarak satın alınır. Bu, ancak birkaç yıl içinde kendini amorti edebilecek uzun vadeli bir yatırımdır.

En İyi CS:GO Görünümlerini Elde Etmenin Farklı Yolları

Kendi öğe kaplamalarınıza sahip olmak oldukça kolaydır, ancak tek kuruş ödemeden bunları elde etmek istiyorsanız çok fazla özel oyun süresi ve biraz şans gerektirir.

Kesinlikle yapılabilir, ancak M4A4'ün ‘The Coalition’ cüzdanın içine elinizi sokmadan almak neredeyse imkansız. Bununla birlikte, genel olarak CS:GO'da kendi oyun içi kozmetik ürünlerinizi elde etmenin olası yolları şunlardır:

Bu, CS:GO'da dış görünüm elde etmenin pek çok yolu. Oyunu oynaması zaten ücretsiz olduğu için tek kuruş bile harcamak zorunda kalmadan oyun içi silah kozmetiklerine sahip olmak çoğu oyuncu için gerçekleşmiş bir rüya gibi görünüyor!

Ve en iyi yanı, onları en başından hızlı para karşılığında satabilmenizdir. Aradığınız şey biraz nakitse, ancak kar elde etmek için CS:GO görünümlerini nereye satacağınızı bilmiyorsanız, CSGOCatalog size yardımcı olur!

CS:GO Görünümlerinin Nadirliği Nedir?

CS:GO'da her kostüme farklı değer verilir ve bu, toplam piyasa fiyatını doğrudan etkiler. Bir cilt ne kadar nadirse, o kadar pahalı satıldığını söylemeye gerek yok. Hatta bazıları sizin için bin dolardan fazlasını getirebilir ki bu akıllara durgunluk verir!

Bir CS:GO görünümünün ne kadar nadir olduğunu anlamak için devreye giren kriterler şunlardır:

Cilt Dereceleri. Oyun sırasında edinilen görünümler (öğe düşer), oyun içindeki aşamalarını gösteren farklı renk kodlarına sahiptir ve daha iyi olanların değeri daha yüksektir. Bunlar mevcut farklı görünüm dereceleridir (temelden özele doğru sıralanmıştır):

Cilt tipleri. Steam Topluluk Pazarı'nda veya çevrimiçi web sitelerinde gezinirken, dış görünümler – aynı zamanda “bitirir” topluluk tarafından – önizleme "kartlarını" çevreleyen farklı renkli çerçevelere sahip olacaktır. Daha yüksek kâr sağlayan özel kaliteye sahip renkli kenarlıkların anlamı (basitten özele doğru sıralanmıştır):

Cilt Durumu. CS:GO'daki görünümlerin en etkileyici özelliği, aynı silah, sınıf ve türde olsalar bile oyun içi kozmetikleri daha da çeşitlendiren genel aşınma durumlarıdır. Bir derinin durumu (aşınma) şu şekilde ayırt edilir (en ucuzdan en pahalıya doğru sıralanır):

Adından da anlaşılacağı gibi, Fabrikadan Yeni Çıkmış temiz bir silah kaplaması, bozulmamış estetiği nedeniyle piyasada çok pahalı olacaktır. Öte yandan, ‘kullanılmış’ Battle-Scarred gibi koşullar, genel çizikler ve soluk renkler nedeniyle genel fiyatları düşürür. Değişken bir arz-talep eğrisi tarafından yönlendirilen bir dış görünümün piyasa fiyatını dalgalandıran bu farklı yönlerden yüzlerce kombinasyon elde edebilirsiniz.

Yine de seçici değilseniz, bugün CS:GO Cashout Skins sitelerine katılarak istediğiniz kadar silah görünümü satmaya başlayabilirsiniz!

CS:GO Skinlerim için En İyi Fiyatı Nasıl Seçerim?

Herkes daha yüksek bir fiyata ürün satmak ve daha düşük bir fiyata ürün satın almak istiyor. Fiyatlandırma faktörlerini anlamak önemlidir, örneğin:

Piyasayı araştırmak, farklı sitelerdeki fiyatları karşılaştırmak, fiyat tablolarını incelemek ve fiyat etiketi artış ve düşüş trendlerini takip etmek önemlidir. Bilmek istiyorsanız bir cilt nasıl satılır karlı bir şekilde, bunu yapmak için çaba gösterin.

CS:GO Skins Nasıl ve Nerede Karlı Bir Şekilde Satılır

Dış görünümleri satmak, değiş tokuş etmek ve satın almak CS:GO oyuncuları için yaygın hale geldi. Kozmetik para birimi haline geldi ve gerçek para. Resmi Steam mağazasında bunu yapmak imkansızdır çünkü sistem nakit çıkışı sağlamaz. Bunun için envanterinizden para kazanmanın kolay olduğu birçok üçüncü taraf site var. Ticaret koşulları, komisyonlar ve dış görünüm fiyatları açısından farklılık gösterirler. Birkaç tanınmış portala göz atalım ve Desert Eagle | Okyanus sürüşü.

Desert Eagle Fiyatları Ne Kadar | Farklı GS:GO Ticaret Sitelerinde Ocean Drive?

Merak ediyorsanız CS:GO görünümleri nerede satılır, ünlü Desert Eagle için çeşitli web sitelerinin ve fiyat karşılaştırmalarının kısa bir incelemesi | Ocean Drive kaplaması yardımcı olacaktır. 

SkinCashier

Site, CS:GO ve diğer oyunlarda kazanılan görünümleri ve öğeleri satmak için tasarlanmıştır.

Fabrikadan yeni kaplamanın maliyeti 210 dolardır.

Skinport

Bu site CS:GO, RUST, Dota 2 ve TF2 dış görünümlerini alıp satma konusunda uzmanlaşmıştır.

Fabrikadan yeni olduğunu düşünüyorsanız Desert Eagle | Ocean Drive, fiyatı 163.28 € olurdu.

Tradeit.gg

Bu platform, sezgisel bir arayüze ve kaplamalar için rekabetçi bir maliyete sahiptir.

Fabrikadan yeni Desert Eagle | Okyanus sürüşü.

Dmarket

Site çok daha rahat bir arama ortamı sunuyor ve blokaj süresini cilt üzerinde hemen gösteriyor.

Fabrikadan yeni bir cilt en az 240 dolara mal olacak.

ShadowPay

Platformda silah türüne göre doğru skini bulmayı kolaylaştıran bölümler bulunuyor.

Fabrikadan yeni çıkmış Desert Eagle | Ocean Drive 689,4 dolara mal olacak. Kullanıcıların fiyat tablosunu görüntüleyebilmesi uygundur. Ancak, oturum açmadan dış görünümün durumunu öğrenmenin bir yolu yoktur.

CSGOEmpire

Platform şirket içi para birimi sağlar.

Fabrikadan yeni çıkan ikonik dış görünümün değeri 296.70 jetondur. Miktarı çevirirseniz, maliyetiniz 166,15 avro civarında olacaktır.

CS.Money

Site, birkaç düzine para birimi türünü destekler ve ayrı bir pencerede dış görünümün uygun bir görünümünü sunar.

Fabrikadan yeni çıkmış Desert Eagle | Ocean Drive 451,52 dolar.

csgo skin satışı

CS:GO Görünümlerinizi satmak güvenli mi?

CS:GO dış görünüm satışı sürecinde, web sitesini rakiplerinin geri kalanından öne çıkaran birçok harika avantajdan yararlanırsınız.

Oyuncuların CS:GO görünümlerini satmayı sevmesinin başlıca nedenleri şunlardır:

💳 Daha iyi ödeme seçenekleri (kripto para birimleri dahil). Silah görünümlerinizi satmanız için yedi (7) adede kadar farklı para çekme alternatifi vardır.

😎 Birinci sınıf güvenlik. Özellikle web sitesi doğrudan Steam ile bağlantılı olduğunda, işlemlerinizi ve kişisel bilgilerinizi korumak için sıkı protokoller ve güvenli kanallar uygulanmaktadır.

📂 Derileri satma kolaylığı. Bir hesap kaydettikten sonra, CS:GO dış görünümlerinizi satışa çıkarmak yalnızca birkaç tıklamanızı alır ve sonrasında başka konulara odaklanmanıza olanak tanır.

🧑‍🤝‍🧑 İlgi çekici topluluk. Endüstri, birbirini düzenli olarak aktif olarak destekleyen ve anlaşmalar yapan, ihtiyaç duyduğunuzda tutarlı yardım ve tavsiye sağlayan sıkı sıkıya bağlı bir insan grubuna sahiptir.

💸 Kaplamalar için eşsiz fiyatlar. Siteler, oyun içi kozmetiklerinizi satın alma konusunda çok cömerttir ve piyasadaki diğer sitelere kıyasla yüksek fiyatlar sunar.

SSS

CS:GO skinlerini para karşılığı satabilir miyim?

Resmi olarak, CS:GO görünümlerinizin gerçek parayla çevrimdışı olarak doğrudan satışı, geliştiriciler Valve tarafından desteklenmeyen yasa dışı bir uygulama olarak kabul edilebilir.

Bununla birlikte, kozmetik öğeler olarak, oyun içi görünümler, Steam Topluluk Pazarı veya CashoutSkins gibi meşru platformlar aracılığıyla SATIN ALINABİLİR; bu, daha sonra kar etmeniz için daha sonra gerçek dünya parasına dönüştürülecek olan ticaret için sanal para biriminin kullanılmasına olanak tanır.

CS:GO Skinlerimi anında nasıl satarım?

CS:GO görünümlerinizi hızlı bir şekilde satmak için bu iki (2) çevrimiçi pazar yeri tercih edilir:

Seçiminize bağlı olarak, CS:GO dış görünümlerini anında nakit olarak satmanın genel uygulaması şu şekilde çalışır:

 1. Hesabınıza giriş yapın. Steam Topluluk Pazarında satış yapmak için yalnızca Steam profilinizi kullanarak oturum açmanız gerekir. Popüler çevrimiçi web sitelerinde, işlemlerin geçmesine izin vermek için Steam profilinize bağlayarak bir hesap oluşturun.

 2. Cildi pazarda sat. Seçilen pazarda, mevcut envanterinizden satışa çıkarılacak CS:GO dış görünümünü seçin.

 3. Tercih edilen ödeme yöntemini belirtin. Ürün dış görünümünüzün satışı için almak istediğiniz ödemeyi seçin.

 4. Bir ticaret teklifini kabul edin. Satış fiyatınızla yakından eşleşen cazip teklifleri kabul etmeye devam edin.

Satış işlemi genellikle hızlıdır, ancak Bitcoin veya banka havalesi gibi seçilen ödeme yöntemine bağlı olarak bazı işlemler birkaç gün sürebilir.

CS:GO görünümlerimi PayPal üzerinden nasıl satabilirim?

Ödemeleri doğrudan PayPal hesabınıza almak için, küçük değişikliklerle de olsa aynı genel süreç uygulanır.

Steam Topluluk Pazarı bu tür işlemleri desteklemediğinden, PayPal ödemelerinin yalnızca güvenli harici pazar yerleri (Skins.Cash. CashoutSkins, vb.) aracılığıyla yapılabileceğini unutmayın. Göstermek:

 1. Hesabınıza giriş yapın

 2. Select the chosen skin to be sold

 3. PayPal’ alınacak ödeme yöntemi olarak

 4. İstendiğinde PayPal kimlik bilgilerinizi girin

 5. Daha sonra gelen ticaret teklifini kabul edin (PayPal işlemi için minimum tutar 20$'dır)

Belirtildiği gibi, genel süreç aynıdır ve tek fark, belirtilen ödeme yöntemi (bu durumda PayPal) ve gerekli bilgilerinizdir.

Steam'de CS:GO görünümlerini nasıl satarım?

Steam'de deri satmak için süreç biraz farklıdır. İşte bunu nasıl yapacağınız:

 1. Steam'i başlatın ve hesabınıza giriş yapın.

 2. İmleci profil kullanıcı adınızın üzerine getirin, ‘Envanter’ küçük menü göründüğünde.

 3. Envanterine göz atmak için CS:GO sekmesini seçin, tercih edilen öğe kaplamasını seçin ve ‘Sat’ öğenin önizlemesinin/ ayrıntılarının altında.

 4. Review the average selling price of the skin provided by the on-screen chart, and then specify the amount that you wish to sell the skin for.

 5. Agree to the Steam Subscriber Agreement and press the “OK, put it up for sale” button below.

Start selling your CS:GO skins to make quick bucks right now!