wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam
promo

Sprzedające Się Strony ze Skinami CS:GO z kodami partnerskimiw 2024

Tutaj znajdziesz godne zaufania strony sprzedające skórki CS:GO i nie tylko. Legalne i w pełni sprawdzone!

Witryny

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, możesz sprzedawać skórki CS:GO, aby zarabiać legalne pieniądze już dziś!

CS:GO – skrót od Counter-Strike: Global Offensive – to popularna strzelanka taktyczna z perspektywy trzeciej osoby, w której łączysz się ze znajomymi, aby wygrywać mecze, wypełniając cele lub eliminując drużynę przeciwną.

Ta gra jest jedną z najczęściej obserwowanych gier e-sportowych w historii, a jej międzynarodowe zawody Intel Extreme Masters (IEM) w 2022 roku ogląda szczyt 1,12 miliona widzów! Przy tak silnej popularności po jej wydaniu dziesięć lat temu (2012), zaskakująca jest informacja, że ​​gra jest darmowa, co oznacza, że ​​twórcy zarabiają w inny sposób niż na faktycznej sprzedaży gry.

Jednym z takich źródeł przychodów jest sprzedaż skórek CS:GO w grze! Twórcy wciąż wprowadzają nowe elementy kosmetyczne, które pozwolą ci wyglądać wyjątkowo i kozacko, od skórek broni po stroje agentów.

Możesz także zarabiać na sprzedaży skórek CS:GO za gotówkę, a tutaj znajdziesz najlepsze miejsca do natychmiastowej sprzedaży skórek.

Różnica między handlem a sprzedażą skórek CS:GO

Oto przewodnik dla tych, którzy nie wiedzą, jak handlować i sprzedawać skórki:

 • sprzedaż oznacza sprzedaż za prawdziwe pieniądze. Możesz sprzedawać niepotrzebne lub rzadkie przedmioty;
 • handel oznacza bardziej złożony proces, który wymaga znajomości rynku i aktualnych trendów. Doświadczeni handlowcy otrzymują cenne kosmetyki za dochodowy odsprzedaż.

Często skórka jest kupowana jako zasób. To długoterminowa inwestycja, która może się zwrócić dopiero za kilka lat.

Jaka jest rzadkość skórek CS:GO?

W CS:GO każda skórka jest wyceniana inaczej, co bezpośrednio wpływa na jej całkowitą cenę rynkową. Jest rzeczą oczywistą, że im rzadsza skóra, tym drożej jest sprzedawana. W rzeczywistości niektóre mogą nawet przynieść ci ponad tysiąc dolarów, co jest po prostu oszałamiające!

Oto kryteria, które wchodzą w grę, aby zrozumieć, jak rzadka jest skórka CS:GO:

Stopnie skóry. Skórki zdobywane podczas gry (wypadanie przedmiotów) mają różne kody kolorystyczne, które przedstawiają ich poziom w grze, przy czym te lepsze są cenione wyżej. Oto różne dostępne stopnie skórki (uporządkowane od podstawowego do specjalnego):

 • Zwykły (biały) — klasa podstawowa, klasa konsumencka
 • Niezwykły (jasnoniebieski) — klasa przemysłowa
 • Rzadki (ciemnoniebieski) — wysokiej jakości, Mil-Spec
 • Mityczny (fioletowy) — niezwykły, ograniczony
 • Legendarny (różowy) — egzotyczny, tajny
 • Starożytny (czerwony) — niezwykły, ukryty
 • Wyjątkowo rzadki (złoty) — rzadki dodatek specjalny
 • Nieśmiertelny (pomarańczowy) – Kontrabanda
info-item-centre

Rodzaje skóry. Podczas przeglądania Rynku Społeczności Steam lub stron internetowych skórki – zwany także „wykończeniami” przez społeczność – będą miały różnokolorowe obramowania otaczające ich ‘karty’. Oto, co oznaczają kolorowe obramowania, ze specjalną jakością prowadzącą do wyższego zysku (w kolejności od podstawowego do specjalnego):

 • Biały (pospolity)
 • Żółty (pamiątka)
 • Pomarańczowy (StatTrack™)
 • Ciemnozielony (oryginalny)
 • Jasnozielony (prototyp)

Stan skóry. Najbardziej imponującą cechą skórek w CS:GO jest ich ogólny stan zużycia, co jeszcze bardziej różnicuje elementy kosmetyczne w grze, nawet jeśli należą do tej samej broni, gatunku i typu. Rozróżnia się stan (zużycie) skóry (uszeregowane od najtańszego do najdroższego):

 • Blizny po bitwie
 • Zużyty
 • Przetestowane w terenie
 • Minimalne zużycie
 • Fabrycznie nowy

Jak sugerują nazwy, czysta skórka broni, czyli Fabrycznie nowa, będzie bardzo droga na rynku ze względu na jej niezmienioną estetykę. Z drugiej strony ‘używane’ warunki takie jak Battle-Scarred obniżają ogólne ceny z powodu ogólnych zadrapań i blaknięcia kolorów. Możesz uzyskać setki kombinacji z tych różnych aspektów, które zmieniają cenę rynkową skóry, napędzaną niestabilną krzywą podaży i popytu.

Jeśli jednak nie jesteś wybredny, możesz zacząć sprzedawać dowolną liczbę skórek broni już teraz, dołączając już dziś do witryn CS:GO Cashout Skins!

Czym są skórki CS:GO?

Skórki CS:GO to elementy kosmetyczne w grze, które zmieniają domyślny wygląd twoich przedmiotów, takich jak broń, rękawice, stroje itp. Te skórki nie zmieniają podstawowych statystyk żadnego przedmiotu ani atrybutu rywalizacji; są one wykonane wyłącznie w celach estetycznych.

Niemniej jednak, ze względu na zmiany projektowe wprowadzone przez niektóre rzadsze skórki CS: GO, niektórzy gracze argumentowali, że kilka elementów kosmetycznych zapewnia niewielkie korzyści, jeśli chodzi o celność broni i precyzję strzelania. Mimo to każdy gracz ma inny styl gry i ustawienia rozgrywki, do których jest przyzwyczajony, więc takie obawy są ogólnie uważane za osobiste opinie lub zwykłe spekulacje.

Udowodniono jednak, że skórki CS:GO dodają odwagi, pewności siebie i gotowości do walki z każdym w grze! Wyobraź sobie siebie kołyszącego ‘Snake Camo’ AWP na Dust II, strzelając do wrogów będąc zakamuflowanym przez otoczenie. Chcesz być nieco bardziej błyskotliwy? Zabijaj w zwarciu z ‘Gamma Doppler Phase 4’ Sztylety Cienia, ukazujące niesamowity zielony odcień, który każdy może zobaczyć.

Niezwykłe skórki CS:GO, takie jak ta, nadal przyciągają graczy z powrotem do gry i wierzcie lub nie, te bardziej wyjątkowe mogą kosztować tysiące dolarów, abyście mogli je teraz posiadać! Wyobraź sobie zysk z tego!

Ponieważ e-sport w grze jest tak popularny, jak zawsze, SĄ kupujący, którzy są chętni do zakupu tych pięknych elementów kosmetycznych w grze. Co więcej, nawet profesjonaliści mają swoje ulubione skórki, których używają również podczas rywalizacji, co odpowiednio podnosi cenę i lukratywną wartość skórek.

Ze względu na ogólnoświatowe fanfary, które CS:GO nadal gromadzi do dziś, gra będzie nadal grana przez graczy i wspierana przez twórców przez wiele lat. A dobrą rzeczą jest to, że jeszcze bardziej wyjątkowe skórki będą nadal wprowadzane, posuwając się naprzód!

Jak i gdzie sprzedawać skórki CS:GO z zyskiem

Sprzedawanie, wymiana i kupowanie skórek stało się powszechne wśród graczy CS:GO. Kosmetyki stały się walutą i możesz dostać prawdziwe pieniądze w zamian. Nie da się tego zrobić w oficjalnym sklepie Steam, ponieważ system nie zapewnia wypłat. W tym celu istnieje wiele witryn innych firm, w których zarabianie na zasobach reklamowych jest łatwe. Różnią się warunkami handlu, prowizjami i cenami skórek. Rzućmy okiem na kilka znanych portali i porównajmy koszt Desert Eagle | Napęd oceaniczny.

Jakie są ceny Desert Eagle | Ocean Drive w różnych witrynach handlowych GS:GO?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie sprzedawać skórki CS:GO, krótki przegląd kilku stron internetowych i porównania cen dla dobrze znanego Desert Eagle | Skórka Ocean Drive pomoże.

SkinCashier
SkinCashier
Strona została zaprojektowana do sprzedaży skórek i przedmiotów zdobytych w CS:GO i innych grach. Koszt fabrycznie nowej skórki to 210 dolarów.
Skinport
Skinport
Ta strona specjalizuje się w kupowaniu i sprzedawaniu skórek CS:GO, RUST, Dota 2 i TF2. Jeśli weźmiesz pod uwagę fabrycznie nowy Desert Eagle | Ocean Drive, jego cena wyniosłaby 163,28 euro.
Tradeit.gg
Tradeit.gg
Ta platforma ma intuicyjny interfejs i konkurencyjną cenę skórek. Będziesz musiał zapłacić 244,02 $ za fabrycznie nowego Desert Eagle | Napęd oceaniczny.
Dmarket
Dmarket
Witryna oferuje znacznie wygodniejsze środowisko wyszukiwania i od razu wskazuje okres blokowania na skórze. Fabrycznie nowa skórka będzie kosztować co najmniej 240 dolarów.
ShadowPay
ShadowPay
Na platformie znajdują się sekcje, które ułatwiają znalezienie odpowiedniej skórki według typu broni. Fabrycznie nowy Desert Eagle | Ocean Drive będzie kosztował 689,4 USD. To wygodne, że użytkownicy mogą przeglądać wykres cen. Nie ma jednak możliwości sprawdzenia stanu skórki bez zalogowania się do niej.
CSGOEmpire
CSGOEmpire
Platforma zapewnia wewnętrzną walutę. Wartość kultowej skórki, która jest fabrycznie nowa, to 296,70 monet. Jeśli przeliczysz tę kwotę, Twój koszt wyniesie około 166,15 €.
CS.Money
CS.Money
Serwis obsługuje kilkadziesiąt rodzajów walut i oferuje wygodny podgląd skórki w osobnym oknie. Fabrycznie nowy Desert Eagle | Ocean Drive kosztuje 451,52 USD.

Czy sprzedaż skórek CS:GO jest bezpieczna?

Podczas procesu sprzedaży skórek CS:GO możesz cieszyć się wieloma niesamowitymi korzyściami, które wyróżniają tę witrynę na tle konkurencji.

Oto główne powody, dla których gracze uwielbiają sprzedawać skórki CS:GO:

Lepsze opcje płatności
Lepsze opcje płatności (w tym kryptowaluty). Istnieje do siedmiu (7) różnych alternatyw sprzedaży skórek broni
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Ścisłe protokoły i bezpieczne kanały są praktykowane w celu ochrony twoich transakcji i danych osobowych, zwłaszcza gdy strona internetowa jest bezpośrednio połączona ze Steam.
Łatwość sprzedaży skórek
Łatwość sprzedaży skórek. Po zarejestrowaniu konta wystarczy kilka kliknięć, aby wystawić swoje skórki CS:GO na sprzedaż, dzięki czemu możesz skupić się na innych sprawach.
Angażująca społeczność
Angażująca społeczność. Branża ma zgraną grupę ludzi, którzy aktywnie wspierają się i regularnie zawierają ze sobą umowy, zapewniając stałą pomoc i porady zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.
Bezkonkurencyjne ceny skórek
Bezkonkurencyjne ceny skórek. Witryny są bardzo hojne, jeśli chodzi o kupowanie kosmetyków w grze, oferując wysokie ceny w porównaniu do innych na rynku.

Jak szybko sprzedać skórki CS:GO

Możesz sprzedawać skórki CS:GO za pieniądze już teraz, wykonując te bardzo proste kroki:

1.Zaloguj się przez konto Steam

 • Odwiedź SkinCashier, CashoutSkins lub Skins.Cash, a następnie kliknij ‘Zaloguj się’ znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej.
 • Zaloguj się przy użyciu swojego konta Steam, co spowoduje utworzenie bezpiecznego i zaufanego kanału między CashoutSkins a Twoim profilem Steam.

2.Dodaj adres URL wymiany Steam

 • Wprowadź adres URL wymiany Steam, aby umożliwić otrzymywanie nadchodzących ofert wymiany.
 • Jeśli nie znasz adresu URL wymiany Steam, możesz:
 1. Kliknij „Znajdź tutaj adres URL transakcji” podany link
 2. Znajdź go na swoim koncie Steam (Profil->Inwentarz->Oferty wymiany->Kto może wysłać mi oferty wymiany?)

3.Wybierz skórki do sprzedania

 • Przejrzyj swój ekwipunek Steam CS:GO, aby znaleźć skórki, które chcesz sprzedać.
 • Skorzystaj z menu filtrów, aby przyspieszyć wyszukiwanie.

4.Wybierz preferowaną metodę płatności

 • Wybierz wybraną płatność, którą chcesz otrzymać.
 • Tutaj masz różne opcje wypłaty skórek CS:GO:
 1. Bank Transfer
 2. Skrill
 3. PayPal
 4. Cash App
 5. Bitcoin
 6. Litecoin
 7. Ethereum

5.Zacznij sprzedawać skórki

 • Rozpocznij handel skórkami, akceptując od nas oferty w zamian za cenne pieniądze w świecie rzeczywistym (zgodnie z wybraną metodą płatności).

6.Ciesz się swoimi pieniędzmi!

 • Wyluzuj i rozegraj kilka meczów CS:GO, podczas gdy pieniądze są przetwarzane i przesyłane.
 • Pro wskazówka: odblokuj więcej skórek CS:GO, aby sprzedawać je za więcej pieniędzy!

Jak widać, zarabianie pieniędzy w CS:GO to sprawdzona rzeczywistość, zwłaszcza gdy robisz to na legalnych stronach! Możesz sprzedawać skórki CS:GO za pieniądze PayPal lub kryptowalutę, cokolwiek ci odpowiada.

Różne sposoby zdobywania najlepszych skórek CS:GO

Posiadanie własnych skórek przedmiotów jest dość proste, ale wymaga dużo poświęconego czasu gry – i odrobiny szczęścia – jeśli chcesz je zdobyć BEZ płacenia ani grosza.

Jest to z pewnością wykonalne, ale specjalne skórki, takie jak M4A4 ‘Koalicja’ są prawie niemożliwe do zdobycia bez zanurzenia rąk w portfelu. To powiedziawszy, oto ogólnie możliwe sposoby zdobycia własnych elementów kosmetycznych w grze w CS:GO:

1
Otrzymaj skórkę z losowych przedmiotów po rozegraniu oficjalnego meczu online
2
Otrzymaj skórkę z otwieranych skrzyń (zdobytą jako łup meczowy, kupioną online lub wymienioną z innymi) lub pakietów pamiątkowych.
3
Zdobądź skórkę lepszej jakości, łącząc dziesięć (10) tej samej klasy/rzadkości w ramach umowy zamiany
4
Kupowanie skórki na Rynku Społeczności Steam
5
Handluj z innymi graczami za preferowaną skórkę

To całkiem sporo sposobów na zdobywanie skórek w CS:GO. Ponieważ gra jest już dostępna za darmo, zdobywanie elementów kosmetycznych broni w grze bez konieczności wydawania ani centa wydaje się spełnieniem marzeń większości graczy!

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz je sprzedać za szybkie pieniądze od samego początku. Jeśli szukasz trochę gotówki, ale nie wiesz, gdzie sprzedawać skórki CS:GO, aby zarobić, CSGOCatalog jest dla Ciebie!

Często zadawane pytania

Czy mogę sprzedawać skórki CS:GO za pieniądze?

Oficjalnie sprzedaż bezpośrednia skórek CS:GO za prawdziwe pieniądze w trybie offline może być uznana za nielegalną praktykę, która nie jest wspierana przez deweloperów, firmę Valve.

Niemniej jednak, jako przedmioty kosmetyczne, skórki w grze MOGĄ BYĆ HANDLOWANE za pośrednictwem legalnych platform, takich jak Rynek Społeczności Steam lub CashoutSkins, umożliwiając wymianę wirtualnej waluty, która zostanie później zamieniona na prawdziwe pieniądze, abyś mógł później czerpać zyski.

Jak mogę natychmiast sprzedać skórki CS:GO?

Aby szybko sprzedawać skórki CS:GO, preferowane są te dwa (2) rynki internetowe:

 • Rynek społeczności Steam
 • Zaufane platformy stron trzecich (CashoutSkins itp.)

W zależności od twojego wyboru, ogólna praktyka sprzedaży skórek CS:GO za natychmiastową gotówkę wygląda następująco:

 1. Zaloguj się na swoje konto. Aby sprzedawać na Rynku Społeczności Steam, wystarczy zalogować się przy użyciu swojego profilu Steam. Na popularnych stronach internetowych utwórz konto, łącząc je ze swoim profilem Steam, aby umożliwić przechodzenie transakcji.
 2. Sprzedaj skórę na rynku. Na wybranym rynku wybierz ze swojego dostępnego ekwipunku skórkę CS:GO, która ma zostać wystawiona na sprzedaż.
 3. Określ preferowaną metodę płatności. Wybierz płatność, którą chcesz otrzymać za sprzedaż skórki przedmiotu.
 4. Zaakceptuj ofertę handlową. Kontynuuj, aby zaakceptować każdą kuszącą ofertę, która jest zbliżona do ceny sprzedaży.

Proces sprzedaży jest zwykle szybki, ale niektóre transakcje mogą zająć kilka dni, w zależności od wybranej metody płatności, takiej jak Bitcoin lub przelew bankowy.

Jak mogę sprzedać skórki CS:GO przez PayPal?

Aby otrzymywać płatności bezpośrednio na konto PayPal, stosuje się ten sam ogólny proces, choć z niewielkimi zmianami.

Pamiętaj, że płatności PayPal mogą być dokonywane wyłącznie za pośrednictwem bezpiecznych zewnętrznych platform handlowych (Skins.Cash. CashoutSkins itp.), ponieważ Rynek Społeczności Steam nie obsługuje tego typu transakcji. Aby zademonstrować:

 1. Zaloguj się
 2. Wybierz skórkę, którą chcesz sprzedać
 3. Wybierz ‘PayPal’ jako metodę płatności, którą należy otrzymać
 4. Po wyświetleniu monitu wprowadź dane uwierzytelniające PayPal
 5. Zaakceptuj ofertę wymiany, która pojawi się później (minimalna kwota transakcji PayPal to 20 USD)

Jak wspomniano, cały proces jest taki sam, a jedyne różnice to określona metoda płatności (w tym przypadku PayPal) i wymagane informacje.

Jak sprzedawać skórki CS:GO na Steamie?

Aby sprzedawać skórki na Steam, proces jest nieco inny. Oto jak to zrobić:

 1. Uruchom Steam i zaloguj się na swoje konto.
 2. Przesuń kursor nad swoją nazwę użytkownika profilu, wybierz ‘Inwentarz’ kiedy pojawi się małe menu.
 3. Wybierz zakładkę CS:GO, aby przejrzeć jego ekwipunek, wybierz preferowaną skórkę przedmiotu i kliknij ‘Sprzedaj’ pod podglądem/szczegółami elementu.
 4. Przejrzyj średnią cenę sprzedaży skórki przedstawioną na wykresie na ekranie, a następnie określ kwotę, za jaką chcesz sprzedać skórkę.
 5. Zaakceptuj Umowę abonencką Steam i naciśnij „OK, wystaw na sprzedaż” przycisk poniżej.

Zacznij sprzedawać swoje skórki CS:GO, aby szybko zarobić pieniądze już teraz!

Ok