wing-preload
Kayıt olmak ile steam
promo

En İyi Rust Skins Satışı Siteleri ortaklık kodları ile2024'da

Burada güvenilir Sell Rust Skins Siteleri ve daha fazlasını bulacaksınız. Yasal ve tamamen gözden geçirilmiş!

Siteler

RUST’ın sert, affetmez dünyasında hayatta kalmak başlı başına bir meydan okumadır.

Sadece size karşı olan unsurlar değil, yerel vahşi yaşam ve hatta diğer oyuncular bile sürekli olarak sizi avlıyor ve her fırsatta sizi öldürmeye çalışıyor.

Oyunun deneyimli bir oyuncusuysanız, RUST’ta bir gün daha devam etmek için hesabınıza her giriş yaptığınızda oranlar muhtemelen lehinize olacaktır.

Ancak, bundan bir şey çıkarmıyorsanız (hayatta kalmak için sonsuz eziyet dışında) sıkı çalışmanızın ne anlamı var?

CSGOCatalog.com burada devreye giriyor!

RUST dış görünümleri satan siteler, platformda satmak istediğiniz tüm kozmetik ürünler için size etkileyici nakit alışverişi sunan %100 güvenilir web siteleridir.

Saygın bir memnun müşteri kataloğuna sahip olarak, özel çevrimiçi pazarınız olarak bizi seçerek RUST dış görünümlerini son derece kolay bir şekilde satabilirsiniz.

Burada hemen hemen tüm özel görünümleri veya öğeleri gerçek parayla satabilirsiniz ve ödemelerinizi mümkün olan en kısa sürede almanızı sağlamak için işlemler anında yapılır!

Şimdi tereddüt etmeyi bırakın ve özel kullanılmamış RUST görünümlerinizi bugün satışa sunarak hızlı para kazanın!

RUST Derileri Satmak İçin En İyi Yerler

1

RUSTSkins

Bugüne kadarki en şık RUST dış görünüm çevrimiçi mağazası olan RUTSSkins.com, özellikle RUST öğelerine odaklanan özel bir platformdur ve anında hızlı bir şekilde satın alma ve satış yapmanızı sağlar!

2

SkinCashier

Çoğunlukla bir CS:GO çevrimiçi pazar yeridir, RUST bölümünü sayfanın alt kısmındaki ‘Özellikler’ altında bulabilirsiniz. SkinCashier bir süredir piyasada ve eğer aktif olarak CS:GO ve DOTA 2 oynuyorsanız da bu siteyi düşünebilirsiniz.

Cons include:
 • SkinCashier, CS:GO dış görünüm ticaretine daha fazla önem verir, bu nedenle RUST öğeleri alıp/satmak açısından platformda yolunuzu bulmak oldukça zor olabilir
 • Farklı oyunlar (CS: GO, DOTA 2, vb.) ve RUST arasında net bir ayrım olmadığı için kullanıcı arayüzü biraz kafa karıştırıcı
3

DMarket

DMarket, hem NFT’lerin hem de video oyun dış görünümlerinin çevrimiçi ticaretine izin veren bir satış sonrası hizmettir. Platform, siteye konulan her yeni listeyi güncelleyen gerçek zamanlı canlı yayın gibi şu anda yürürlükte olan benzersiz site içi özelliklerle çok sağlamdır.

Cons include:
 • DMarket'in çevrimiçi mağazası, özellikle platformun ana sayfasında, aynı anda ÇOK fazla bilgiyle dolu
 • Yeni alıcıların veya satıcıların izlemesi gereken net bir akış/kılavuz yok
4

Swap.GG

Hareket halindeyken ticaret yapmak için kanıtlanmış bir pazar yeri olan SwapGG, zaten bildiğiniz/ilgilendiğiniz görünümleri hızlı bir şekilde bulmanız için harika bir yerdir.

Sitenin kullanımı son derece basittir ve ticaret yaparken oyun versiyonlarını (RUST, TF2 vb.) değiştirmek, yeni bir tane açmaya gerek kalmadan ana sayfada yapılır!

Cons include:
 • Site yavaş arabellek sürelerinden muzdariptir, ancak bunun nedeni küresel konumunuz ve yerinde sunucularınız olabilir
 • Ödeme işlem seçenekleri oldukça sınırlıdır (şu anda sadece VISA ve MasterCard seçeneklerini görebilir)
5

SkinPort

SkinPort, size neredeyse anında web sayfası yüklemeleri sağlayan, muazzam yenileme hızlarına sahip, hepsi bir arada bir pazar yeridir!

CS:GO, DOTA 2 ve TF 2 gibi diğer oyunlar için dış görünümler de burada takas edilebilir.

Cons include:
 • Sıkıcı olan tam RUST bölümüne yönlendirilmek için siteyi manuel olarak nasıl tıklayacağınızı öğrenmeniz ve anlamanız gerekecek
 • Bu birkaç önerilen seçimin yanı sıra, bugün kesinlikle web'de başka çevrimiçi dış görünüm ticareti siteleri bulabilirsiniz
 • Yine de, RUSTSkins.com'un yaptığı gibi genel kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda hiçbiri eksiksiz paketi yenemez

Neden Bize RUST Kaplamaları Satmalısınız?

CSGOCatalog’da hâlâ yeniyseniz, RUST ürün satışları ve işlemlerinizde bize güvenme konusunda kararsız olabilirsiniz.

Bu, PayPal hesapları için RUST dış görünümleri satmak isteyen kullanıcılar için de geçerli olabilir; bu, bazen bütçe kısıtlamaları ve zaman güçlükleri nedeniyle bir engel haline gelebilir.

Endişelenmeyin, RUST dış görünümleri satan siteler, platformumuzu kullanarak size çeşitli avantajlar sunar, örneğin:

✔️ Kullanım Kolaylığı – Mağazamızın Kullanıcı Arayüzü (UI), herhangi bir satın alma, satış ve hatta hesaba para yatırma işlemlerini başınızı ağrıtmadan yapmanız için basit ve hızlı erişim sağlamak üzere tasarlanmıştır!

✔️ Rekabetçi Fiyatlar – Pazar yerimizde listelenen her öğenin fiyatı, mevcut tahmini Steam fiyatıyla eş zamanlı olarak çapraz kontrol edilecektir (kesinleşmiş fiyat setinin altında gösterilecektir), böylece mümkün olan en iyi kararları verebilirsiniz.

✔️ Katı Gizlilik – Hassas müşteri bilgilerinin ve çevrimiçi işlemlerin güçlü bir şekilde korunmasını zorunlu kılan sıkı şirket politikalarına bağlıyız.

✔️ Gizli Ücret Yok – Herhangi bir satışa uygulanan küçük hizmet ücretinin yanı sıra, satın alınan veya satılan her bir ürün için altta yatan diğer ücretleri gizlemediğimiz için her işlem tamamen şeffaftır.

✔️ Tamamen RUST İçeriği – Bugün piyasadaki diğer birçok mağaza sitesiyle karşılaştırıldığında, RUST içeriğine odaklanmamız, pek çok farklı filtreden geçmek zorunda kalmadan (CS:GO ve DOTA 2 öğeleri gibi) istediğiniz görünümleri/öğeleri aramanız için her şeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur ).

Gördüğünüz gibi, kimlik bilgilerimiz kendileri için konuşuyor.

Biz sadece şu anda mevcut olan en güvenilir RUST çevrimiçi mağazaları arasında sıralanmıyoruz; yasal olarak en iyi RUST ürünleriyiz & deriler pazarı, nokta!

RUST Kaplamaları Nasıl Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Satılır?

RUST’ta eğlenirken kar elde etmek kulağa harika bir kombo gibi geliyor ve bu bir gerçek!

Bizden ilk RUST paranızı kazanmak istiyorsanız, işte bunu yapmanın yolu:

1
Steam hesabınıza giriş yapın
2
RUST derileri satmak için siteyi ziyaret edin
3
Steam Ticaret URL'nizi ve e-posta adresinizi mağazamızdaki Hesap Ayarları altına girerek Steam hesabınızı mağazamıza bağlayın (siteyi ilk ziyaretiniz sırasında da bir bilgi istemi alabilirsiniz)
4
Başarılı olduktan sonra ‘Sat’ Mağazamızın üst kısmında bulunan sekme
5
Steam Envanterinizden satış için tercih ettiğiniz öğeleri/dış görünümleri seçin
6
Rahat bir satış fiyatı belirleyin
7
Her şey tamamlandıysa, ‘Öğeleri Listele’ Onları satışa çıkarmak için aşağıda

Daha sonra, daha fazla eşya elde ederken aynı zamanda oyunu her zamanki gibi oynamaya devam edebilirsiniz.

Eğer buna hazırsanız, bu kolayca kripto amaçlı bir sonraki pasif geliriniz olabilir!

Satış ürünlerinizden bir satın alma işlemi yapıldığında, ödeme otomatik olarak tüccar hesabınıza hemen aktarılacaktır.

İşte bu kadar basit!

Elverişli satış sürecimiz, haftanın her günü oyundan satılacak tüm Steam görünümleriniz için en iyi yer olmamızı haklı çıkarıyor!

SSS

RUST Görünümleri nedir?

RUST görünümleri, oyun sırasında herhangi bir haksız avantaj sağlamadan oyun deneyimlerinizi kişiselleştirmek için oyun içi ekipmanın ve öğelerin görünümünü değiştiren kozmetik değişikliklerdir. Nadirliğe bağlı olarak, bazı RUST görünümleri diğerlerinden önemli ölçüde daha değerlidir ve bu, pazardaki artan satış fiyatları ile yansıtılabilir.

RUST Kaplamaları Nasıl Uygulanır?

Hesabınızda açılmış/kullanılmış belirli bir dış görünümünüz varsa, ekipmanınızın/öğenizin görünümünü iki (2) şekilde değiştirebilirsiniz:

 1. Üretmek. Üretim menüsündeyken, işlemi tamamlamadan önce yeni özel ekipmanınıza/öğenize bir kaplama uygulayabilirsiniz (kaplamalar her zaman daha sonra değiştirilebilir).
 2. Tamirat. Tamir Tezgahını kullanırken içine istenilen ekipmanı/öğeyi koyun. Bir ‘Dış Görünümler’ sütunu, gerekli özel ekipmanı/öğeyi seçtiğinizde görünecek ve üzerine uygulanacak kaplamayı buna göre seçmenize izin verecektir.
RUST Kaplamalarını nasıl elde edersiniz?

RUST’ta birkaç farklı yöntemle yeni dış görünümler edinebilirsiniz:

 1. Rastgele ganimet. Uzun süre RUST oynadıktan sonra, oyunda eşya düşerken bazen görünümler (silahlar, zırhlar vb.) bulabilirsiniz (nadir şans).
 2. Resmi Steam platformu. Steam istemcisi aracılığıyla veya oyunun menüsünden, Steam’in kendi oyun içi mağazasından da görünüm satın alabilir ve takas edebilirsiniz.
 3. Çevrimiçi pazar yeri. RUSTSkins.com gibi güvenilir ticaret merkezleri, güvenli bir şekilde gerçek para kazanmak için derileri satışa sunarken aynı zamanda ticaret derilerinin serbest dolaşımına izin verir.

Öğe setleriniz için yeni dış görünümleri en iyi nasıl edineceğinize karar verme konusunda üzerinizde bir baskı yok, ancak her birinin kendine özgü artıları ve eksileri olduğunu unutmayın.

Kendi Skinini Yapabilir misin?

Kesinlikle!

Hatta kararlı bir RUST cilt yaratıcısıysanız, bundan güzel bir gelir bile elde edebilirsiniz.

Kendi RUST görünümlerinizi oluşturmak için oyunu başlatmanız ve ‘Atölye’ oyun içi menüden

Oyunda mevcut olan tüm ekipmanları/öğeleri kişiselleştirmenize izin veren Atölye lobisine yönlendirileceksiniz.

Ancak, topluluktaki diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan yüksek kaliteli dokuları uygulamak istiyorsanız, bazen belirli temel dosyaları önceden indirmeniz gerekebilir, bu nedenle bunun nasıl etkili bir şekilde yapılacağına ilişkin bazı çevrimiçi eğitimlere göz attığınızdan emin olun.

Ok