wing-preload
Kayıt olmak ile steam

Hediyeler

CS:GO çekilişlerimizde CS:GO görünümleri kazanın! Çekiliş biletlerini kullanarak ücretsiz katılabilirsiniz.
https://csgocatalog.com/wp-content/uploads/2023/06/stake-100-hella-good.jpg

CS:GO & RUST hediyeleri

En zengin ve en pahalı kaplama koleksiyonuna sahip olmayı hayal etmeyen CS:GO oyuncuları var mı? Ancak imrenilen ücretsiz görünümleri elde etmek o kadar kolay değil. Yine de bir çözüm var: Değerli eşyaların çekilişle dağıtıldığı CS:GO Çekilişleri. Bir kuruş harcamadan harika bir görünümü nasıl ve nerede kazanabileceğinizi bilmek ister misiniz? İncelememizi sonuna kadar okuyun, ayrıntıları öğreneceksiniz.

CS:GO Hediye Türleri

Oyunun var olduğu yıllar boyunca CS:GO milyonlarca hayrandan oluşan bir izleyici kitlesi kazandı. Birçoğu deri koleksiyoncusu oldu. Oyun içi öğeler satın alınabilecek, satılabilecek, takas edilebilecek ve yatırım yapılabilecek gerçek para birimine dönüştü. Ancak envanterinize benzersiz görünümler ekleyebilecek CS:GO hediyeleri özellikle popülerdir.

Çekiliş yapmanın iki ana yolu vardır:

  1. Standart – çeşitli siteler tarafından belirli görevleri tamamlamak için düzenlenen olağan yarışmalar. Bunlar, minimum düzeyde finansal yatırımın olduğu veya hiç finansal yatırımın olmadığı çok çeşitli etkinlikler olabilir. Çekici ve popülerdirler çünkü makul bir bütçeye sahip oyuncuların değerli bir görünüm kazanmayı denemelerine olanak tanırlar.
  2. Vakaların açılması – genel olarak bu yöntem öncekine biraz benzer. Aradaki fark, oyuncunun bir görünüm yerine onu açmak için bir kasa veya anahtar almasıdır. Davayı açma zamanı geldiğinde bu eşsiz bir deneyimdir. Ayrıca, çekilişler sırasında normal bir satın alma işlemine göre genellikle daha değerli ve faydalıdırlar.

Bazı siteler çekiliş için kendi seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ancak kazanma şansını artırmak için kuralları, koşulları ve gereklilikleri anlamanız gerekir.

CS:GO Sitesinin Çekilişleri

eSpor endüstrisi sürekli gelişiyor, bu nedenle ödüllü ilginç yarışmalar sunan giderek daha fazla site var. Bazı oyuncular bu olguya şüpheyle yaklaşıyor ve bunun da haklı sebepleri var. Tanınmış bir portalın düzenlediği bir etkinliğe katılırsanız, belirli eylemler karşılığında pahalı bir görünüm elde etmek oldukça gerçekçidir.

Sitelerin görünüm dağıtması neden faydalıdır? Bunun pek çok nedeni olabilir: belirli bir markayı, siteyi veya ortaklık programını tanıtmak, abone çekmek ve daha fazlası.

İşte bu tür sitelere bazı örnekler:

  • Hellagood – tüm kayıtlı katılımcılara düzenli olarak kostüm hediyeleri düzenler. Görevleri tamamladıktan ve bilet aldıktan sonra, uygun çekilişi kendiniz seçebilir, ayrıca önceki etkinliklerin geçmişini görüntüleyebilirsiniz;
  • Key Drop – Çok sayıda oyuncunun katıldığı aktif yarışmaların yer aldığı özel bir bölüm var. Örneğin, şu anda 10$ veya daha fazla depozito için verilen hediye geçerli;
  • DMarket – profilinize giriş yaptıktan sonra sitedeki özel uygulamaları tamamlamanız karşılığında yeni CS:GO öğelerini çekilişle sunar. Yarışmalar haftalık olarak yapılır, havalı bir bıçak ve diğer eşyaları alabilirsiniz.

Bazı durumlarda küçük bir yatırıma ihtiyacınız olabilir, o zaman bunun karlı olup olmadığını önceden hesaplamalısınız.

Youtube’da CS:GO Çekilişleri

Siber spor yayınları ve Youtube’da oyun yayıncılığı, oyuncu topluluğu için oldukça yeni aktivitelerdir. Aynı zamanda bazı blogcular binlerce izleyiciyi kanallarına çekerek abonelerine göre kazanç elde ediyorlar. En ünlü yayıncılar, platformlarını popülerleştirmek ve yeni oyuncuları çekmek için CS:GO görünümlerinde bahis kabul eden kumar kuruluşlarından çok sayıda teklif alıyor.

Ayrıca yayıncılar aktif abone sayısını artırmak için bu tür yarışmaları kendi adlarına düzenleyebilirler. Blogcular değerli oyun öğelerini çekilişle dağıtıyor. Bu tür etkinlikler önceden duyurulur.

Görkemli çekilişlere katılmak istiyorsanız böyle bir etkinlik bulmak için çok çabalamalısınız. Yüksek rekabeti hesaba katmakta fayda var çünkü her zaman ücretsiz görünüm isteyen çok sayıda insan vardır.

Twitter’da CS:GO Çekilişleri

Twitter, en ünlü ve tamamen yabancı organizatörler için günlük hediyelere ev sahipliği yapan en popüler sosyal ağlardan biridir. Önde gelen kumar sitelerinin çoğunun, sınırlı sayıda üretilen kazançlı promosyon kodlarını dağıttıkları Twitter sayfaları vardır. Böyle bir etkinliğe katılmak istiyorsanız öncelikle geçerli koşulları ve ödülü öğrenin. Kişisel veri gerekiyorsa bu tür yarışmalardan kaçınmalısınız.

Bildiğiniz portalların yaptığı şeffaf ve net çizimleri arayın. Bu durumda kazanma ve gerçek bir ödül alma şansınız artar. Önemli bir etkinliği kaçırmak istemiyorsanız en popüler sayfalara abone olmalı, haberleri düzenli olarak takip etmeli ve tercihlerinizi yeni yayınlardan haberdar olacak şekilde ayarlamalısınız.

RUST Hediyeleri nedir?

Tıpkı CS:GO’da olduğu gibi, RUST görünümleri yalnızca bir dekorasyondur ve becerileri ve sağlığı etkilemez. Aynı zamanda oyuncular arasında daha az popüler değiller çünkü kozmetiklerin yardımıyla herkesten öne çıkabilir ve seyircilerden tanınırlık kazanabilirsiniz. Bu nedenle RUST görünümleri oyuna özel birçok portalda çekilişle yapılıyor. Üstelik Reddit gibi farklı oyunlarda aynı anda uzmanlaşan siteler de mevcut.

RUST görünümleri hediyeleri web siteleri, kumar platformları, yayıncılar, blogcular ve hayırseverlik yapmaya karar veren sıradan oyuncular tarafından düzenleniyor. Tüm koşulları doğru bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde hak ettiğiniz ödülü alma şansınız yüksektir.

CS:GO ve RUST görünümleri için yarışmalar ve çekilişler neredeyse aynıdır. Aradaki fark, bunların farklı organizatörler tarafından tutulabilmesi ve görünümlerin farklı fiyat noktalarına sahip olabilmesidir. Koleksiyoncular ve yatırımcılar genellikle oyundan bağımsız olarak ücretsiz öğeler alabilecekleri tüm çekilişlere katılırlar.

Ne kazanabilirim?

Çoğu zaman CSGO görünümleri veriyoruz, ancak bazen burada RUST veya DOTA2 gibi diğer buhar oyunlarından görünümler veya kripto para birimi hediyeleri için hediyeler bulacaksınız.

O nasıl çalışır?

Son derece basittir. Tek yapmanız gereken profil sekmesinden biletlerinizi almak. Profil sekmesini giriş yaptıktan sonra bulabilirsiniz. Bunu yapmak için “OTURUM AÇ” seçeneğini bulun. Web sitesinin sağ üst köşesindeki düğme. Giriş yaptıktan sonra profil sekmenizi göreceksiniz. “Profil”e tıkladıktan sonra; sizi profil sayfanıza yönlendirecektir. Profil sayfasında bilet kazanmak için tamamlayabileceğiniz görevleri göreceksiniz (aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın). Bilet aldıktan sonra dilediğiniz çekilişe katılabilirsiniz. Bunu yapmak için sadece çekiliş sayfasına gidin, katılmak istediğiniz çekilişi seçin, katılmak istediğiniz bilet sayısını yazın ve “GİRİŞ”e tıklayın. düğme.

Hediye kazanma şansım nedir?

Duruma göre değişir. Bir hediye çekilişinde ne kadar çok biletiniz varsa, kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Eğer 20 biletiniz varsa ve toplam bilet sayınız 100 ise %20 kazanma şansınız var. Giriş yapıp çekilişe katıldıktan sonra bilet sayınızı ve kazanma şansınızı görebileceksiniz.

Kazandığımı nasıl bileceğim?

Çekiliş sona erdikten sonra katılımcıların kaybolacağı (siyaha dönüşeceği) bir animasyon olacaktır. Son kalan hediyeyi kazanır. Animasyonu kaçırdıysanız endişelenmeyin. Çekiliş kazananını ve kazanan biletini çekiliş sayfasında (“BİTTİ” bölümünde) görebileceksiniz. Kazanırsanız bunu profilinizde “KAZANÇLARINIZ” bölümünde göreceksiniz. bölüm.

Çekiliş nedir?

Çekiliş şeklinde çekilişlerimizi yapıyoruz. Çekiliş, çekilişlerde ödül kazanma şansı için biletlerle katılabileceğiniz bir yarışma türüdür. Burada ücretsiz CSGO, DOTA2, RUST görünümleri ve diğer ödülleri kazanabilirsiniz. Çekilişin kazananı, tüm kontenjanlar dolduğunda veya zaman geçtikten sonra seçilecektir (çekiliş türüne bağlıdır).

Nasıl bilet alabilirim?

Giriş yaptıktan sonra profil sayfanızdaki görevleri tamamlayarak ücretsiz bilet alabilirsiniz.

Kesinlikle adil

Hediyelerimizin adil olduğu kanıtlanabilir. Çekilişin başlangıcında sır ve karma üretiyoruz. Sır gizlidir, çekiliş yapıldıktan sonra görünür. Çekiliş sonuçlarını değiştirip değiştirmediğimizi sha512 ile (turlar bittikten sonra herkese açık olacak) gizli hashing yaparak ve bunun bizim tarafımızdan verilen hash ile aynı olup olmadığını kontrol ederek doğrulayabilirsiniz. Ayrıca kazanan bilet numarasını da hesaplayabilirsiniz.

BURADA DOĞRULAYIN

Çözüm

CS:GO Giveaway sayesinde pahalı görünümler satın alamayan birçok oyuncu, envanterlerini harika kozmetik ürünlerle doldurma ve oyunda kendilerini daha güvende hissetme şansı yakalıyor. Bu, birçok portalın cömertliğini göstermesi, izleyici sadakati kazanması ve yeni oyuncuları çekmesi için büyük bir şans. Hediyeler her iki taraf için de bir kazan-kazan durumudur, dolayısıyla katılmaya değer.

Ok