eşantiyonlar
$0
steam logo Kayıt olmak

CSGO eşantiyonları

CSGO eşantiyonlarımızda CSGO görünümleri kazanın! Çekiliş biletleri ile ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Aktif
Bitti
Şu anda hediye yok

Ne kazanabilirim?

Çoğu zaman CSGO dış görünümleri veriyoruz, ancak bazen burada RUST veya DOTA2 gibi diğer buhar oyunlarından dış görünümler veya kripto para eşantiyonları bulabilirsiniz.

O nasıl çalışır?

Son derece basit. Tek yapmanız gereken profil sekmesinden biletinizi almak. Profil sekmesi giriş yaptıktan sonra bulunabilir. Bunu yapmak için web sitesinin sağ üst köşesindeki "GİRİŞ YAP" düğmesini bulun. Giriş yaptıktan sonra, profil sekmenizi göreceksiniz. "Profil" öğesini tıkladıktan sonra, sizi profil sayfanıza yönlendirecektir. Profil sayfasında, bilet kazanmak için tamamlayabileceğiniz görevleri göreceksiniz (aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın). Biletleri aldıktan sonra, istediğiniz herhangi bir çekilişe katılabileceksiniz. Bunu yapmak için çekiliş sayfasına gidin, katılmak istediğiniz çekilişi seçin, katılmak istediğiniz bilet sayısını yazın ve "GİRİŞ" düğmesini tıklayın.

Hediye kazanma şansım nedir?

Duruma göre değişir. Bir çekilişte ne kadar çok biletiniz olursa, kazanma şansınız o kadar yüksek olur. 20 biletiniz varsa ve toplam bilet sayısı 100 ise, kazanma şansınız %20'dir. Giriş yaptıktan ve çekilişe katıldıktan sonra, bilet sayınızı ve kazanma şansınızı görebileceksiniz.

Kazanıp kazanmadığımı nasıl bilebilirim?

Çekiliş sona erdikten sonra, katılımcıların kaybolacağı (siyaha döneceği) bir animasyon olacaktır. En son kalan çekilişi kazanır. Animasyonu kaçırdıysanız endişelenmeyin. Eşantiyon kazananını ve kazanan bileti çekiliş sayfasında ("BİTTİLER" bölümünde) görebileceksiniz. Kazanırsanız, bunu profilinizin "KAZANÇLARINIZ" bölümünde göreceksiniz.

çekiliş nedir?

Çekiliş şeklinde çekilişlerimizi yapıyoruz. Çekiliş, çekilişlerde ödül kazanma şansı için biletlerle katılabileceğiniz bir yarışma türüdür. Burada ücretsiz CSGO, DOTA2, RUST görünümleri ve diğer ödülleri kazanabilirsiniz. Bir çekilişin galibi, tüm slotlar dolduğunda veya zaman geçtikten sonra seçilecektir (çekilişin türüne bağlıdır).

Nasıl bilet alabilirim?

Giriş yaptıktan sonra profil sayfanızdaki görevleri tamamlayarak ücretsiz bilet alabilirsiniz.

Muhtemelen adil

Eşantiyonlarımız kanıtlanabilir şekilde adildir. Eşantiyon başlangıcında gizli ve hash üretiyoruz. Sır gizlidir, çekiliş yapıldıktan sonra görünür. Eşantiyon sonuçlarını değiştirip değiştirmediğimizi sha512 ile (turlar sona erdikten sonra herkese açık olacak) hash yaparak ve bizim tarafımızdan verilen hash ile aynı olup olmadığını kontrol ederek doğrulayabilirsiniz. Kazanan bilet numarasını da hesaplayabilirsiniz.

burada doğrulayın