wing-preload
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
VERMEK
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
11d 11:11:11
 • CSGOCatalog
 • allant CS.PRO #CSGOCatalog
 • Bagy
+ 27 katılımcılar
csgoroll
Kayıt olmak ile steam
promo

En İyi Ücretsiz Rust Dış Görünüm Siteleri ortaklık kodları ile2024 içinde

Burada güvenilir Ücretsiz Rust Skins Siteleri ve daha fazlasını bulacaksınız. Yasal ve tamamen gözden geçirilmiş!

Siteler

RUST’ta Ücretsiz Öğe Dış Görünümleri Nasıl Elde Edilir?

Daha önce belirtildiği gibi, 2024 içinde ücretsiz görünümler alabilirsiniz. Pahalı olsalar bile, yine de bunun etrafından dolaşabilir ve ücretsiz dış görünümler alabilirsiniz. Bu, tek bir tutar ödemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Oyununuzu mükemmel Hayatta Kalma araçlarıyla donatmak için bile 1000$’a kadar ödeme yapabilir misiniz? İşte oyun bu kadar yoğun.

Her şeyden önce, sadece puan kazanabilir ve daha sonra RUST görünümleriyle değiştirebilirsiniz. Oyunda video izleme ve bedava döndürme etkinliği ile bedava puan kazanabilirsiniz. Bu, ilk başta size küçük RUST kaplamaları kazandırabilir, ancak maksimum aktivite daha fazla puan garanti edebilir.

Diğeri de çok kolay. Daha fazla uzatmadan bile, bu makalede bulacaksınız. Sadece bu makaleyi okumaya devam etmeniz gerekiyor çünkü daha sonra ifşa edilecek.

Ücretsiz Rust Dış Görünümleri Elde Etmenin Kolay Yöntemleri

RUST Game’in en fantastik özelliklerinden biri dış görünümdür. Oyuncular için, oyunlarının kurulumunu iyileştirmek için ücretsiz RUST kaplamaları satın alma veya ücretsiz olarak alma şansı vardır. 2024 içinde ücretsiz RUST dış görünümleri almanın basit yöntemi için bu ayrıntılı açıklamayı yayınlamamızın nedeni budur.

RUST Game, artık PS4 konsolu tarafından desteklenen çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur. Rutin her oyuncu için basittir, uyanın, hayatta kalın ve düşmanlarınıza korku salın. Oyunun baskısına dayanmanız için bu derilerin çıktığı yer burasıdır. Birçok yeni Oyuncu, ücretsiz RUST dış görünümlerini nasıl elde edeceklerine dair arka plan bilgisine sahip değildir. Bu deneyime sahip olanlar, bu RUST görünümlerini satın almanın çok para gerektirdiğini bilirler. Üstelik, oyununuzu başka bir seviyeye taşımak istiyorsanız bile önemlidirler.

Ancak, bu RUST görünümlerini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Sizi bunlarla tanıştıracağız ve sonunda bu oyunlarda hayatta kalma arayışınızı geliştirebilirsiniz.

Neden dış görünümlere ihtiyacım var?

Onlarla oynayabilirsiniz. RUST görünümleri, yalnızca kozmetik oldukları için oyunda size yardımcı olmaz, ancak bununla karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Tişörtler, şapkalar, deriler & daha fazla. Bunları diğer oyuncularla ticaret yapmak için de kullanabilirsiniz. RUST derileri gerçek değere sahip olduğundan, kredi kartı, kripto para birimi, paypal için pazar yerlerinde kolayca satılabilirler.

Başlamadan önce…

Bu sitelerde birkaç kurala uymanız gerekir:

 1. VPN kullanamazsınız.
 2. Birden fazla hesaba sahip olmanıza izin verilmez.
 3. Anket yaparken adblock’u devre dışı bırakmalısınız.

Anketlerde kopya çekemezsiniz. Bunu denerseniz ve tespit edilirse yasaklanabilirsiniz.

info-item-centre

Steam’de RUST Kaplamaları Nasıl Elde Edilir?

Steam RUST Market, dış görünümde gelecek vaat eden yatırımlara şans verir. RUST derilerinizi buradan almak çok güvenlidir. Tüm bunları buharda sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken adımları getirmemizin nedeni budur.

 • Steam uygulamasında buhar istemcilerini açın.
 • Topluluğa dokunun ve ardından pazarları seçin
 • Arama çubuğunu kullanarak RUST’ı arayın ve sonuçlara dokunun
 • Ana sayfa normalde en popüler dış görünümleri ve en yeni dış görünümleri içerir
 • Bir “öğe” satın almak istediğiniz her şeyi filtrelemek için kullanılan seçenek
 • Ardından fiyatı “fiyat” seçenek
 • Aynı ada sahip öğeyi aramanız sizin için daha iyi olabilir.
 • Arama sonuçlarını tıklayın, böylece sizi açılış sayfasına götürür.
 • Mümkünse PayPal veya Steam cüzdan adresi üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

2024 İçinde Dış Görünüm Almak İçin Diğer Yöntemler

RUST’ta Kaya Kaplamaları Nasıl Elde Edilir?

Bir RUST oyununda, yeni başlayan biri olarak saldırmanız gerekiyorsa, buna bakmanın ilk yolu bir Rock Skin’dir. Öyle ki diğer oyuncuların saldırılarından veya tehditlerinden bir taşla ısınarak kaçabilirsiniz. Yine de, daha hızlı ve çok daha muazzam dış görünümlere ihtiyacınız olabilir.

Bir kaya kaplaması satın aldıktan sonra, onu etkinleştirmek için prosedürler vardır:

 1. Her şeyden önce, oyunu yeniden başlatın.
 2. Kayayı hemen kaplamaya ekleyin, böylece varsayılan kaya kaplamanız olur.
 3. İşleme istasyonundan istediğiniz zaman dış görünümü değiştirebilir ve onu varsayılan kaya dış görünümünüz yapabilirsiniz.

RUST’ta Özel Dış Görünümler Nasıl Elde Edilir?

İşte kreasyonlarınızı paraya dönüştürmenin inanılmaz bir yolu. Kendinize özel hale getirebileceğiniz, hatta satabileceğiniz özel görünümler oluşturabilirsiniz. Ancak, bunlar bazı seviyelerde yaratıcılık ve tasarım gerektirir. Yani, RUST oyun görünümlerinin büyük bir parçası olmak isteyenler için şimdi bir şans var. Pek çok RUST dış görünüm oluşturucusuna katılmak o kadar kolay olmayabilir, ancak ücretsiz çevrimiçi Kılavuzlarla bu konuda başarılı olabilirsiniz. Bunu sonraki kılavuzlarımızda da bulabilirsiniz.

Böylece, RUST oyunu için özel görünümlerinizi oluşturduktan sonra, satış yapma şansı yakalayabilirsiniz. Öğeleriniz genel olarak kabul edilirse, 2024 içinde en iyi özel cilt yaratıcılarından biri bile olabilirsiniz.

Yine de Özel görünümünüzden eminseniz buhar atölyesine gidin. “Yeni” üzerine dokunun; cildinizi göndermek ve belirtilen yönergeleri takip etmek. Cildiniz kabul edildikten sonra, özel olarak oluşturulmuş Görünümünüz satın alındığında istediğiniz zaman kazanabilirsiniz.

RUST’ta Atölye Dış Görünümü Nasıl Edinilir?

RUST kaplamaları elde etmenin harika bir yolu burada açıklanacak. Dış görünüm elde etmenin en kabul edilebilir ve en basit yollarından biridir. Bu, Steam atölyesinde bir dizi hızlı aramadan geçiyor.  Steam atölyesinde görüntülenen pek çok öğe kaplaması var.

Bu Steam Atölyesi, her Oyuncu için 2024 içinde sahip olunabilecek en iyi Dış Görünümleri göstererek işinizi kolaylaştırır.

Başka bir Görünüm bunlardan birini yenebilirse, kurban görünümü düşürülecek ve yenisi eklenecektir. Bu, bunun ne kadar çok yönlü olabileceğini gösteriyor.

Ayrıca burası, Steam’in özel Dış Görünümlerinizi sergilediği ana pazar yeridir.  Bu nedenle, atölyede sergilenen diğer birçok oyuncuyu düşünmelisiniz. Bu, cilt atölyesinde aradığınız herhangi bir cildi her zaman bulabileceğiniz anlamına gelir.

Cildinizi buhar atölyesine sokmak için:

 1. Açık buhar
 2. Topluluğa git > Atölye.
 3. Açılış sayfasının arama çubuğuna RUST yazın.
 4. Göz atmaya devam edin ve hangisini beğendiğinizi seçin. Bu dış görünümün meta açıklaması gösterilecek.
 5. İhtiyacınız olanı seçin, bunun için küçük bir bedel ödeyin ve hazırsınız.

Ücretsiz RUST Dış Görünümleri Almak İçin En İyi 9 Web Sitesi

1

CSGOCatalog

Rust görünümlerini https://csgocatalog.com/giveaway adresine giderek eşantiyon yoluyla hızlı ve kolay bir şekilde edinebilirsiniz. Bu, kayıtlı her kullanıcının katılabileceği bir çekiliştir. Oyuncu, tamamlanan görevler için aktif bir çekilişte kullanılabilecek bir bilet alır.

2

RUSTClash

Aktif bahis, Mücadelelere katılım ve görevleri tamamlama sunar. yukarıdakiler oyuncunun durumunu yükseltir ve ödüllerin kilidinin açılmasına yardımcı olur. 5. seviyeden, ardından 10. seviyeden ve ardından her 10 seviyede bir süper ödülle 200. seviyeye kadar erişim açılır! Madeni paralar basit işlemler için de kullanılabilir: bir promosyon kodunu kullanın, sosyal ağlarınızı bağlayın, vb.

3

SkinsMonkey

Şu anda dış görünümlerde ödül getirebilecek 6 görev var, e-posta onayı, kullanıcının takma adındaki logo ve site adı vb.

4

Skincashier

Site genellikle en aktif kullanıcıların kaptığı geçici promosyonlar düzenler. Para çekme için +%3 ekleyen bir promosyon kodu artık mevcuttur. Bonus ile envanterinize eklemek için bir dış görünüm seçebilir ve onu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

5

Skinport

Kayıt ve hesap onayı için yeni gelenlere güzel bir bonus sunar. Ödülün boyutu değişir, bu nedenle önemli bilgiler için güncellemeleri takip etmek önemlidir.

6

Gain.GG

Portal, videoları izlemek ve iş ortaklarından gelen görevleri tamamlamak, anketler ve daha fazlası dahil olmak üzere fazladan jeton kazanmak ve RUST görünümleri satın almak için birçok yola sahiptir. Aktif kullanıcılar tüm ödülleri toplar ve koleksiyondaki en iyi görünümleri satın alır.

7

Earnit.gg

Bu site, 0,1 ABD Doları tutarında ücretsiz kayıt bonusu sağlayan sitelerden biridir ve faaliyetlerinizi tamamladıkça artacaktır. Bu, doğrudan dış görünümlere dönüştürülebilir. Tek sorun, ödül 5$’a ulaşana kadar görünümlerinize erişemeyebilirsiniz.

8

Idle-Empire

Bu size RustSkins.com’da tasarruflu eldiven satın almanız için yeterli olan ücretsiz 500 kredi sunar.

9

Freecash

Bu sitelerden üçü 0,1 $ kadar para veriyorsa, o zaman konuşulacak çok para var demektir. Bu web siteleri en çok kazananlara büyük ödüller sunar.

Nasıl çalışır?

Web sitesine kaydolun ve verilen tavsiye kodunu kullanın
Sağlanan sitelerden birinde RUST görünümlerini ücretsiz olarak kazanmaya başlamak için önce kaydolmanız gerekir. Bu sitelerin çoğunda, buharla giriş yapabilirsiniz, bu yüzden çok kolay, sadece "giriş"e tıklayın; ve sizi STEAM giriş sayfasına yönlendirecektir. Giriş yaptıktan sonra, kazanmak istediğiniz bir web sitesi için kod sağlayıp sağlamadığımızı kontrol etmelisiniz. Evet ise, başlangıçta ücretsiz bonus almak için kullanmalısınız. Bazı sitelerde, kod girmeden kayıt bonusu alacaksınız.
Jeton kazanın
Giriş yaptıktan sonra jeton kazanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çeşitli görevleri tamamlamak (anketleri yanıtlamak, video izlemek, oyunlarda görevleri tamamlamak ve daha fazlası). Bir görevi tamamladıktan sonra jeton alacaksınız. Geri çekilmek için bunlara ihtiyacınız olacak
RUST görünümlerini geri çekin
Yeterince jeton kazandıktan sonra, RUST görünümlerini geri çekebilirsiniz! Büyük olasılıkla burada sağlanan bir web sitesinden RUST dış görünümlerini geri çekme seçeneğiniz olacaktır, aksi takdirde buhar hediye kartını geri çekmeniz ve bununla birlikte buhar pazarından RUST dış görünümleri satın almanız gerekir.

Eşantiyonlardan Ücretsiz RUST Kaplamaları Nasıl Elde Edilir

Eşantiyonlardan birden fazla dış görünüm yapmak bile mümkündür. Sosyal medya bu konuda yardımcı oluyor. Sağ RUST topluluğundaysanız, dış görünümler ücretsiz olarak verilir.

Neredeyse her gün gerçekleşen en popüler eşantiyonlardan biri, “günlük CS:GO dış görünüm eşantiyonları” Twitter’da düzenli olarak gerçekleşir.

Aynı şekilde diğer sosyal medya kanalları da bunlara dahil oluyor. Böylece, farklı sosyal medya sayfalarında hangi eşantiyonları takip edeceğinizi aşağıdan seçebilirsiniz.

🎉 Twitter: Yukarıda yeni başlayan Twitter eşantiyonlarından Ücretsiz dış görünümler alabilirsiniz. Diğerleri:

 • EZ RUST cilt eşantiyonları
 • RustyPot 100 $ + RUST cilt eşantiyonları
 • RustPlus Cilt eşantiyonları

🎉 Twitch: Twitch’te, bu görünüm ödüllerine hak kazanmanın başlıca iki yolu vardır. İlk olarak, “bırakma özellikli etiketler” içeren içerik oluşturucuları; profillerinde. Ya da daha iyisi, etkileyicilerden doğrudan eşantiyon almak. 2024 içindeki en son ücretsiz kostümler şunlardan:

 • xQc Shroud, Pokimane, Myth, LilyPichu, Ludwig, AuronoPlay, Skyunno ve JakeSepticEye vb. Bu nedenle, twitch’inizdeki tüm bu etkileyici eşantiyonlara dikkat edin. Kullanılmış bir kod için videolarını yayınlamanız yeterli.

🎉YouTube: En iyi ücretsiz RUST cilt eşantiyonları aşağıda özetlenmiştir:

 • Rustonks
 • Keyjokers günlük cilt eşantiyonları
 • Ruststake
 • Shtew ve YouTube’da bulacağınız pek çok kişi

RUST Skins ile Nasıl Para Kazanılır?

RUST görünümlerinden binlerce dolar kazanabilirsiniz. RUST dış görünümleri satın alan oyuncular için, bu dış görünümleri satmanın arkasında birileri vardır ve bundan para kazanırlar. Bu, size RUST oyun ekranınızı satabileceğinizi ve ondan da kazanacağınızı söylemek içindir.

Daha önce de açıkladığımız gibi steam gibi e-ticaret mağazaları üzerinden satış yapabilirsiniz. Öyle ki satılan skinlerden size de pay verilecek. Dolayısıyla, iyi sanatsal becerilere ve kusursuz yaratıcılığa sahip oyunculardan biriyseniz, bu RUST Game’i temsil etme şansı.

Güvenilirliği ve bütünlüğü olmayan bir web sitesiyle uğraşmak herhangi bir oyuncu için kötüdür. İyi bir portföyü ve mükemmel ödeme şeffaflığı olan bir web sitesine gitmelisiniz.

RustSkins, RUST dış görünümleri için çevrimiçi bir pazar alanıdır. Adı gibi, çok oyunculu hayatta kalma videosu RUST Game’in ana özelliğini tasvir ediyor. Bu da sektörün önde gelen isimlerinden biri olduklarını gösteriyor. Bu nedenle, herhangi bir dış görünümünüzü satmak veya satın almak istiyorsanız, RustSkins gitmenin en iyi yoludur.

1
Steam kimlik bilgilerinizle RustSkins'e giriş yapın.
2
Satmak istiyorsanız, öğe sat sayfasına gidin ve satmak istediğiniz görünümleri seçin.
3
Satın almak istiyorsanız, yeterli bakiyeye sahip olduktan sonra satın alma sayfasına gidin. Bu derileri sepetinize ekleyin.
4
Daha sonra bu skim itemleri steam hesaplarınıza çekebilirsiniz. 

Dış görünüm almak ve satmak için çok güvenli bir platformları var. 2024 içinde, sitede gösterilecek olan pek çok kaplamaya ev sahipliği yapacaklar. Öyle ki, 2024 içinde bu hızlı Oyun içerik oluşturucularına katılabilirseniz, steam destekli en iyi atölyelerden birinde başarılı olacaksınız.

Çözüm

[Year] içinde ücretsiz RUST görünümleri nasıl alınır notundan RUST görünümlerinden nasıl para kazanılacağına kadar bu makaleyi aldıktan sonra, ücretsiz görünümleri nasıl yöneteceğinizi ve alacağınızı yeniden keşfetmiş olmalısınız. Bu 2024 görünümler, Steam’de ve diğer herhangi bir atölyede bulabileceğiniz en yeni görünümlerdir.

Bu, PS4 konsolunuzda oynayabileceğiniz bir oyun olduğu için daha itibarlı bir detaya sahip. Uyan ve hayatta kal, bu neredeyse insanoğlunun da rutini. Düşmanlarımız var ve onlardan kaçmak için yeterli araca ihtiyacımız var. Bu, RUST Game’in size gösterdiği şeydir.

SSS

Ücretsiz RUST Görünümü Var mı?

Tabii ki, ücretsiz RUST kaplaması var. Web sitelerinde, yalnızca farklı etkinlikler gerçekleştirmenizi gerektiren ücretsiz dış görünümler vardır. Bu bir piyango olabilir, hatta web sitelerine kaydolmak olabilir. Yukarıda özetlediğimiz siteler, Ücretsiz Dış Görünümler söz konusu olduğunda çok güçlü bir portföye sahiptir.

2024 İçinde Ücretsiz RUST Görünümü Nasıl Elde Edilir?

Makalelerde, [yıl] içinde ücretsiz RUST görünümü elde etme söz konusu olduğunda bu sırların çoğu ifşa edilmiştir. Satın alma kapasiteniz olmasa bile, her zaman bu mülklere başvurabilirsiniz. Ancak, daha sonra sunmaya söz verdiğimiz gibi, bu ücretsiz RUST görünümünü ele almanın başka bir yolu daha var.

Böylece, RUST görünümlerini puanlar ve odaklarla da geri alabilirsiniz. Puanları alıp doğrudan Rust ile değiştirmek yerine, beğendiğiniz bir görünüm özelliğini geri alabilirsiniz.

Ücretsiz RUST Dış Görünümü Almak İçin En İyi Yer Nerede?

Ücretsiz RUST kaplaması almak için en iyi yer, makalede bahsettiğimiz garantili web sitesidir. Bunlar:

 1. Earnit.gg – Ücretsiz Dış Görünümler, Discord Nitro, Hediye Kartları ve Kazanın; Kripto para birimleri.
 2. Freecash.com – Bedava Nakit, PayPal, Bitcoin & daha fazla!
 3. Idle-Empire.com – Ücretsiz Dış Görünümler, Oyunlar, Hediye Kartları Kazanın
Ok