eşantiyonlar
$0
steam logo Kayıt olmak
chevron_left tüm siteler

En iyi CS:GO dış görünüm pazar yerleri 2023

Güvenilir CS:GO pazar yerlerini kullanarak CS:GO görünümleri satın alın ve satın.

özellikli

siteler

Get up to 28% extra on your deposit
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
5.00
2
people
star star star star star
kod
HELLA
enter skinAuctions
Buy & Sell Skins – Easy and Secure
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
1.00
3
people
star_border star_border star_border star_border star
kod
hellagood
enter skinport incelemeyi oku
10% topup/discount bonus
Editörün değerlendirmesi
4.00
star star star star star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
1.00
4
people
star_border star_border star_border star_border star
kod
hellagood
enter tradeit incelemeyi oku
Reduce Your Trading Fees
Editörün değerlendirmesi
4.00
star star star star star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
0.00
0
people
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
IjodEs9eWW
enter dmarket promo code incelemeyi oku

En İyi CS:GO Marketplace Sitelerinin İncelenmesi

CS:GO uzun zamandır sadece eğlence olmaktan çıktı. Bugün kendi cilt pazarına sahip koca bir evren. Dış görünüm sahibi olmak için onu oyunda açılan kasalarda elde etmek gerekir. ;savaşlarda kazanılan. Yine de başka bir yol daha var - resmi Steam mağazasının aksine daha iyi koşullar, seçenekler ve fiyatlar sunan CS:GO Marketplace sitelerini ziyaret etmek. Adil bir anlaşmayla ilgileniyorsanız ve havalı bir dış görünüme sahip olmak istiyorsanız, en iyi CSGO Marketplace Siteleri incelememizi okuyun.

CS:GO skinleri nasıl satılır?

CS:GO dış görünümlerini üçüncü taraf dış görünüm pazarlarında satabilirsiniz. Her şeyin sorunsuz ilerleyeceğinden emin olmak için güvenilir ve köklü bir site seçmelisiniz.

Güvenilir bir CS:GO pazar yeri seçin, buhar hesabınızla oturum açın, hesap ayrıntılarınızı girin (ticaret URL'si, e-posta vb.). Artık CS:GO görünümleri satmaya başlayabilirsiniz. Satmak istediğiniz derileri seçin ve onlar için fiyatı belirleyin. Bunları Steam topluluk pazarından daha düşük bir fiyata listelemelisiniz. Görünümleriniz için ne kadar para kazanabileceğiniz konusunda bir fikir edinmek için web sitesindeki benzer öğelerin fiyatlarını kontrol edin ve bunları buhar topluluk pazarındaki fiyatlar ile karşılaştırın. Skinlerinizin fiyatını seçtikten sonra onları listeleyebilirsiniz. Şu andan itibaren bir alıcı beklemeniz gerekecek. Birisi cildinizi satın aldıktan sonra, gerçek parayla çekebileceğiniz bakiyeyi alırsınız. Dış görünümlerinizi satmadan önce, bazı sitelerin para çekmeden önce KYC (Müşterinizi Tanıyın) işlemini tamamlamanızı gerektirebileceğini unutmayın. En yaygın para çekme seçenekleri PayPal, Visa, Mastercard, Skrill, Payoneer, Webmoney, Banka havalesi, Kripto para birimleridir (bitcoin, ethereum, litecoin ve daha fazlası). Satış yaparken bazı ücretler olabilir, büyük ihtimalle %10'a kadar çıkacaktır. Bu nedenle, ürünlerinizi listelemeden önce satış ücretini kontrol ettiğinizden emin olun.

CS:GO skinleri nasıl satın alınır?

CS:GO skinleri satın almak çok benzer, güvenilir bir CS:GO pazar yeri bulmanız, oturum açmanız ve steam ticaret URL'si gibi hesap ayrıntılarınızı doldurmanız gerekir. Bundan sonra, para yatırabilir ve arama çubuğunu kullanarak en sevdiğiniz görünümü arayabilirsiniz. Dış görünüm satın almak tek tıklamayla yapılır ve satın aldığınız dış görünüm ticaret yasaklı değilse anında bir ticaret teklifi alırsınız. Öyleyse, geri çekebilmek için birkaç gün beklemeniz gerekecek.

En İyi 7 CS:GO Pazar Yeri:

İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en uygun seçeneği seçmek için her siteye daha yakından bakalım.

1. Skinport

Bu, kullanıcıların hesaplarını doldurmasına ve gerçek paraya para çekmesine olanak tanıyan birkaç siteden biridir. Geniş dış görünüm yelpazesi, ilginizi çeken bir öğeyi bulma ve onu Steam'den daha düşük bir maliyetle satın alma fırsatı sunar.

csgo cilt pazarı

👍 Artıları:

👎 Eksileri:

Skinport, en iyi hizmetten yararlanmaya alışkın olanlar için bir site ve çok çeşitli oyun öğeleri içeren kullanışlı bir platformdur.

2. Tradeit.GG

Bu, mükemmel bir üne sahip ve uzun süredir faaliyet gösteren bir web sitesidir. Arayüz, hızlı arama ve kopyaların ortadan kaldırılması için entegre bir filtreye sahiptir. Canlı sohbet ve güvenli işlemler yoluyla hızlı yardım, web sitesini popüler hale getirir ve itibari para yatırma ve kripto para birimi yatırımları için talep edilir.

cilt pazarı csgo

👍 Avantajlar şunları içerir:

👎Dezavantajları aşağıdaki gibidir:

Tradeit.GG, güvenilir ve güvenli bir platform arayan ve acilen para çekme ihtiyacı duyanlar için iyi bir seçimdir.

3. DMarket

Bu, blockchain teknolojisine dayalı dünyanın ilk CS:GO dış görünüm pazarıdır. 2017 yılında açıldığı günden bu yana, kristal berraklığında bir üne sahip olarak pazarda lider konumunu korumuştur. Birden fazla para yatırma ve çekme yöntemi, tüm oyuncular ve cilt koleksiyoncuları için uygun hale getirir.

en iyi cs go pazarı

👍 Artıları:

👎 Eksileri:

DMarket, çok çeşitli görünümler ve ödeme yöntemlerinin yanı sıra Android ve iOS için bir mobil uygulama ile en güvenilir pazar yeridir.

4. Skinbaron

Bu, üç boyutlu olarak görüntülenebilen görünümlerin görsel olarak işlenmesi açısından en iyi CS:GO pazarıdır. Web sitesinde bir milyondan fazla öğe var ve fiyatı Steam pazarından %30 daha düşük. En ilginç özelliklerden biri, cilt aşınmasının ve yıpranmasının gösterilmesidir.

en iyi csgo pazarı

👍 Artıları:

👎Eksileri:

Skinbaron, uygun fiyatlı ürünler arayan binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Doğrudan satıcıyla bir anlaşma yaparsanız, komisyon satışın yarısı kadar -% 7 olacaktır.

5. Bitskins

Bu, Steam'den ayrı olarak bir Counter-Strike pazarı sunan ilk web sitesidir. Sonuç olarak, site en geniş müşteri tabanına, şık bir arayüze ve dış görünümün fiyat geçmişini izleme olanağına sahiptir.

dış görünüm pazarı csgo

👍 Avantajlar:

👎 Dezavantajları:

Bitskins, en iyi hizmete alışmış ve uzun yıllardır faaliyet gösteren bir platformla işbirliği yapmayı tercih edenler için tasarlanmıştır. 

6. Waxpeer

Eşler arası işlemleri tercih ediyorsanız, ihtiyacınız olan şey Waxpeer. Bu yaklaşım, görünümlerinizin bir hafta boyunca donmasını önlemenize yardımcı olur ve komisyon yalnızca %5,9'dur. Ayrıca skinlerinizi indirimdeyken de kullanabilirsiniz.

csgo dış görünüm pazarı

👍 Artıları:

👎 Eksileri:

Waxpeer, satın aldıktan hemen sonra cildi ellerine almak isteyenler için bir sitedir. Bu platform, kripto para birimi sahipleri için mükemmel bir seçimdir.

7. SkinsMonkey

Bu, 2021'de açılan yeni bir platform. Bununla birlikte, hızla popülerlik ve izleyiciler tarafından tanınırlık kazandı. Bunun nedenlerinden biri, tutarın %35'i kadar cömert para yatırma bonusu ve yeni kullanıcılar için %5'lik geri ödeme ile ilk işlemde bonus olmasıdır. Çeşitli para yatırma yöntemleri kesinlikle kayda değerdir.

dış görünüm csgo pazarı

👍 Avantajlar:

👎 Dezavantajları:

SkinsMonkey, satıştan gerçek para beklemeyen ancak envanter koleksiyonuna katkıda bulunmak isteyenler için uygundur. 

Çözüm

CS:GO Dış Görünüm Pazarı harika öğeler edinmenize ve istenmeyen dış görünümleri satmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinin tüm özellikleri hakkında güvenilir bilgiler sunacağımız binlerce CSGO Pazar Yeri Sitesi arasından en iyi pazarı bulmak için incelemelerimize göz atın. 

SSS

En iyi CS:GO pazarı hangisidir?

CS:GO dış görünümleri ticareti için en iyi pazar yeri iyi bir üne ve olumlu eleştirilere sahiptir ve inceleme sitelerinin derecelendirmelerine dahil edilmiştir.

CS:GO pazarına nasıl ulaşabilirim?

İşleme katılmak için en az 30 gündür kayıtlı bir Steam hesabına, 5 ABD doları veya daha fazla işlem tutarına ve ticaret için ayarlanmış bir profile ihtiyacınız var.

CS:GO piyasası yasal mı?

Tamamen yasaldır ve dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından ticari işlemler için kullanılır.