eşantiyonlar
$0
steam logo Kayıt olmak
chevron_left tüm siteler

RUST kaplamaları satın almak için en iyi ve yasal siteleri bulun

Bonuslar ve ücretsiz promosyon kodları ile RUST derileri Satın Almak için Güvenilir Pazar Yerleri

özellikli

siteler

Unlock 24 hour Daily Free Case + Rakeback and a +5% Deposit Bonus
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
0.00
0
people
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
HELLAGOOO
enter rustclash incelemeyi oku
10% topup/discount bonus
Editörün değerlendirmesi
4.00
star star star star star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
1.00
4
people
star_border star_border star_border star_border star
kod
hellagood
enter tradeit incelemeyi oku
Free $0.15
Editörün değerlendirmesi
3.50
star star star star_half star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
5.00
2
people
star star star star star
kod
hellagood
enter banditcamp incelemeyi oku
Reduce Fees Now
Editörün değerlendirmesi
2.50
star star star_half star_border star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
1.00
1
people
star_border star_border star_border star_border star
kod
csgo100
enter shadowpay promo code incelemeyi oku
Free 500 coins
Editörün değerlendirmesi
2.00
star star star_border star_border star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
3.00
2
people
star_border star_border star star star
kod
hella
enter rustreaper incelemeyi oku
Free $0.50
Editörün değerlendirmesi
2.00
star star star_border star_border star_border
Kullanıcı derecelendirmesi
1.00
2
people
star_border star_border star_border star_border star
kod
HELLA
enter rustmoment incelemeyi oku

RUST Kaplamaları Satın Alınacak En İyi Yerler

1. RUSTSkins.com

RUSTskins listemizin başında gelirken, RUST ticareti yapmak için başka çevrimiçi yerler de var. Steam pazarının yanı sıra, güvenli ve sorunsuz ticaret için seçtiklerimizden birkaçını burada bulabilirsiniz. RUTSkins.com, tamamen RUST dış görünümlerine ve öğelerine adanmış kapsamlı bir pazar yeridir. Kataloglarında, en ucuz tekliflerden oyundaki en nadir buluntulara kadar her şeyi bulacaksınız. Tamamen RUST'a odaklanan ilk pazardır ve oyuncuların RUST görünümlerini alıp satması için en hızlı, en güvenli ve en verimli yol olmaya devam etmektedir.

2. Dmarket.com

DMarket DOTA 2, CSGO ve diğer birkaç oyun için dış görünüm satan bir sitedir. RUST öğelerine yoğun bir şekilde tahsis edilmediğinden, diğer bazı siteler kadar geniş bir seçime sahip değildir. Ancak, bazen sunulan ürünlerde oldukça iyi bir anlaşma bulabilirsiniz. RUTSkins gibi, liste fiyatını o öğe için ortalama tahmini fiyatla karşılaştırmalı olarak da gösterir.

RUST dış görünüm siteleri satın alın

3. Swap.gg

Swap.gg CS:GO, Team Fortress 2 ve RUST gibi oyunlar için görünümler sunar. DMarket'e çok benzer şekilde, seçim çok etkileyici değil, ancak ara sıra çok şey koklayabilirsiniz. Ne yazık ki, kullanıcı arayüzü biraz kafa karıştırıcı ve RUTSkins ile bir ürün fiyatının ortalamadan yüzde kaçının sizin gibi olduğunu görmenin kolay bir yolu yok.

RUST dış görünüm web siteleri satın alın

4. Tradeit.gg

Tradeit.gg DOTA 2'den Team Fortress 2'ye kadar her şey için başka bir seçenektir. RUST merkezli değildir, ancak aslında önceki iki siteden daha geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ancak maalesef fiyatların çoğunun başka yerlerde bulabildiğimizden biraz daha yüksek olduğunu fark ettik.

RUST derileri sitesi satın al

5. Skinport.com

Skinportönereceğimiz son sitedir. Birçok yönden Tradeit.gg'e çok benzer bir hizmettir, ancak ne yazık ki tamamen aynı sorunlardan muzdariptir. CS:GO, DOTA 2, Team Fortress 2 ve tabii ki Rust için bir ticaret merkezidir. Oldukça cömert bir görünüm ve ürün yelpazesine sahip olsa da, fiyatlar kesinlikle bulduğumuz en iyi fiyatlar değil ve genellikle RUSTSkins'te bulunanlardan oldukça yüksek.

en iyi RUST dış görünüm siteleri satın alın

Rust cilt pazarı hakkında bilmeniz gereken her şey

Sonunda oyundaki en sevdiğiniz derileri satın almak istiyor ancak nereden satın alacağınızdan emin değil misiniz? Oyun içi öğelerinizi güvenle satmaya mı çalışıyorsunuz? Skinport, Tradeit.GG ve RUSTSkins, tüm oyuncuların kolayca ticaret yapması için mükemmel yerlerdir. RUST için sayısız çevrimiçi pazar yeri olmasına rağmen, SkinsSwap yalnızca bu oyundan gelen dış görünümlere ve öğelere odaklanan ilk pazar yeridir.

Burada, sayısız oyun içi öğede en iyi fırsatların tadını çıkarabilirsiniz. Skinport, diğer platformların fiyatının çok altında en kapsamlı dış görünüm kataloğunu sunar. Kullanıcılar kredi, PayPal ve hatta kripto para birimi ile RUST görünümleri satabilir veya satın alabilir. Silahlar, giysiler ve çeşitli ürünler gibi kategorilere ayrılan pazarda şu anda satın alınabilecek tüm öğeler bulunur.

Bir öğeyi ada göre arayabilirsiniz; fiyat, anlaşma ve kategoriye göre sıralama; hatta bir minimum ve maksimum fiyat belirleyin. Bu şekilde, mevcut geniş seçimi, tam olarak aradığınız şeylerden oluşan daha küçük bir havuzda düzenleyebilirsiniz.

Skinport, her öğeyi satış fiyatının yanı sıra o öğenin tipik fiyatıyla birlikte listeler. Satış fiyatının yanında yeşil veya kırmızı bir yüzde, listelenen değerin ortalama ile tam olarak nasıl olduğunu gösterir. Bu şekilde, ne tür bir anlaşmayla karşı karşıya olduğunuzu kolayca anlayabilirsiniz.

Rust'ta pazar yerine nasıl gidebilirim?

Ayrıca, Rust görünümlerini doğrudan Steam üzerinden takas etmenize de izin verilir. Bu teklifler doğrudan bu görünümlerin sahiplerinden gelir, bu nedenle fiyatlar önemli ölçüde dalgalanabilir. RUSTSkins.com'da bulacağınız kadar iyi bir anlaşma bulacağınızın garantisi yoktur. Ancak, Steam Rust pazarını arıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bulabilirsiniz:

  1. Steam istemcinizi açın ve üzerine gelin “Toplum” tab. 

  2. Sonra tıklayın “Pazar.” 

  3. Sağdaki küçük oyun listesinde, “Rust” “Daha fazlasını göster” 'i tıklamanız gerekebilir.

  4. “Pas” Steam Topluluk Pazarından satın alınabilecek tüm görünümleri ve kaynakları göreceksiniz. 

Burada, öğenin resmini ve adını, miktarını ve fiyatını görebileceksiniz. Ayrıca alfabetik sıraya, cilt tipine, miktara veya fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Veya bir öğeyi özel olarak ada göre arayabilirsiniz.

Rust görünümlerini hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl satın alabilirim?

RUST Kaplamaları, Skinport, Tradeit.GG veya RUST kaplamaları satın alabileceğiniz diğer herhangi bir site, aradığınız herhangi bir oyun içi kaplamayı kolayca satın almanızı sağlar. RUST görünümleri satın almak için sonraki adımları izleyin: 

  1. İlk olarak, para yatırma sayfasını kullanarak hesabınıza para ekleyin. PayPal, VISA, MasterCard, Trustly, Bitcoin veya Ethereum gibi seçtiğiniz ödeme yöntemini kullanarak bir miktar seçebilir ve parayı ekleyebilirsiniz..

  2. Paranızı ekledikten sonra, ilgilendiğiniz herhangi bir ürünü pazarda arayabilirsiniz. Dış görünümleri sepetinize ekleyin ve ardından ödeme işlemine geçin. Öğelerinizi satın aldıktan sonra Steam hesabınıza çekebilirsiniz.

  3. Satın alma işlemini tamamlamak için Steam hesabınızda oturum açmanız gerekir. Ayrıca Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcı'yı kullanarak onu bir telefon numarasına bağlamanız gerekir. 

  4. Uygun bir hesapta oturum açtıktan sonra, RUST dış görünümleri satın alma sitesi, satın aldığınız ürünleri doğrudan hesabınıza gönderebilir.

Bu, Rust dış görünümlerini çevrimiçi olarak alıp satmanın en doğrudan ve güvenli yoludur. Bu şekilde, üçüncü taraf hizmetlerine veya ek kimlik doğrulamaya gerek kalmaz. Yalnızca güvenilir bir STEAM hesabına giriş yapın, işlemi tamamlayın ve öğelerinizi hızlı bir şekilde alacaksınız.

Satın aldıktan sonra öğeleri yeniden listelemek isterseniz, bunları STEAM hesabınıza çekmeniz gerekmez. Bunun yerine, “Sat” sekmesini tıklayın, yeni fiyatı seçin ve yeniden satış yapın.

RUST görünümleri satın almak için neden Skinport.com'u kullanmalıyım?

Skinport, çevrimiçi RUST eşya ticareti için güvenli ve profesyonel bir merkezdir. Skinport GmbH olarak bilinen DE tabanlı bir ekip tarafından yönetilen sitenin kurucuları, on yıldan fazla deneyime sahip oyun endüstrisi uzmanlarıdır. Site aynı zamanda Trustpilot'u kullanarak müşterilerin yorum bırakmasına veya diğer müşterilerin işlemleriyle ilgili bıraktığı yorumları görmesine olanak tanır.

Bu, Skinport adına tam bir şeffaflık sağlar ve tüm müşterilerin paralarını yatırmadan önce tam olarak neyle karşı karşıya olduklarını görmelerine olanak tanır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda başka hizmet olsa da hiçbiri Skinport ile aynı itibarı ve güvenlik önlemlerini paylaşmıyor.

Yalnızca bu da değil, Skinport'un fiyatları, satılık dış görünümleri olan diğer birçok sitenin çok altında. En çok satanlarından bazıları, genellikle diğer pazar yerlerinin talep ettiği fiyatın yarısı kadar düşük bir fiyata satılır. Satıcılar tüm satış ücretlerini üstlenirken, Skinport diğer sitelerden çok daha az ücret alır. Bu, satıcıların ürünlerini daha ucuza satabilecekleri ve yine de kâr elde edebilecekleri ve alıcı açısından da daha iyi bir anlaşma sağlayabilecekleri anlamına gelir.

Bütün bunlar, hızlı ve kolay bir işlem yöntemiyle birleştiğinde, Skinport'u mevcut en iyi pazar yeri yapar. Birkaç dakika içinde, en sevdiğiniz RUST dış görünümlerini Steam hesabınızda mükemmel bir fiyata hazır ve beklemede tutabilirsiniz.

RUST'ta satın alınabilecek en iyi şey nedir?

En pahalı ve muhtemelen en popüler öğe, Ceza Maskesi olarak bilinen zırh kaplaması olsa da (genellikle 1.500,00 doların üzerinde satılır), birçok oyuncu kendi kişisel favorilerinin yanında yer alır.< /p>

Buna, son derece popüler Savaş Görmüş AKS47 veya Temperli AK47 gibi seçenekler dahildir; bunların her ikisi de saldırı tüfeği görünümüdür ve yukarıda bahsedilen Ceza Maskesinden çok daha ucuzdur.

Genel olarak, CSGOCatalog.com'da RUST dış görünümleri satın almak için aradığınız siteyi bulabilirseniz, muhtemelen en iyi fırsatları ucuza orada bulabilirsiniz.