wing-preload
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
VERMEK
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
11d 11:11:11
 • CSGOCatalog
 • allant CS.PRO #CSGOCatalog
 • Bagy
+ 31 katılımcılar
csgoroll
Kayıt olmak ile steam
banner

Stake sorunları

Stake Düştüğünde Ne Yapmalı

Kumar portalına erişilemiyorsa nedenlerini bulmak gerekir. Şu anda uzmanlar tarafından çözülen teknik sorunlar olabilir. Ayrıca portalın, kumarın ve daha fazla katılımın yasak olduğu belirli bir bölgede engellenmesi de mümkündür.

Tam olarak ne olduğunu yalnızca platform sahipleri biliyor. Siz de ilgili bilgileri Stake sayfalarının ve kanallarının bulunduğu sosyal ağlardan ve mesajlaşma programlarından alabilirsiniz. Sitede teknik bakım yapılıyorsa, bunun yaklaşık tamamlanma süresi hakkında tarafınıza bilgi verilecektir. Platformun tıkanması söz konusu olduğunda durum daha karmaşıktır ve burada yalnızca ülkenin mevzuatındaki değişiklikleri beklemeniz gerekir.

Sorunu çözmek ve kumar sitesine erişim sağlamak için aynalarını kullanabilirsiniz. Tasarımın, işlevselliğin ve müşteri tabanının aktarıldığı sitenin tam bir kopyasıdırlar. Burada oyun ve bonus hesaplarındaki bakiyeniz korunur ve değişiklikler ana site ve tüm alternatif platformlara anında senkronize edilir.

Diğer bir seçenek ise VPN hizmeti kullanmaktır. Siteyi ziyaret etme yasağının sizin için ortadan kalkması sayesinde IP adreslerini değiştirir. İnternette ücretli ve ücretsiz seçenekler bulabilirsiniz ve ilki çok daha güvenilirdir.

Neden Stake’te Oynayamıyorum

Stake’te oynamak için kaydolmanız ve verilerinizi doğrulamanız gerekir. Portalda hesap oluşturamıyorsanız bunun nedeni yaş veya coğrafi konum kısıtlamalarının uygunsuzluğu olabilir. Gerçek şu ki, yalnızca reşit olan kullanıcıların kaydolmasına izin verilmektedir. Parayla kumar oynamanın yasak olmadığı bölgelerde ikamet etmeli veya geçici olarak kalmalıdırlar. Yanlış veri girerseniz doğrulama işlemini tamamlayamazsınız ve hesabınız bloke edilir.

Bir hesabınız varsa ancak slotları başlatırken sorun yaşıyorsanız İnternet bağlantınızın kararlılığını kontrol edin. Erişim hızının dalgalanması nedeniyle tüm süreçlerin çok yavaş olması mümkündür. Her durumda, nedenlerini öğrenmek için bir destek danışmanıyla iletişime geçin.

Stake’e Neden Giriş Yapamıyorum

Profilinize giriş yapamıyorsanız girdiğiniz verileri dikkatlice kontrol edin. Kullanıcı adı ve şifre, siteye kaydolurken belirttiğiniz bilgilere uygun olmalıdır. Harfleri girerken büyük/küçük harfe dikkat edin.

Şifrenizi unuttuysanız istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. İşlem minimum zaman alır. Bu amaçla aşağıdakileri yapın:

 • “Giriş” düğmesine tıklayın (ana sayfanın üst tarafındadır);
 • “Şifrenizi mi unuttunuz?” seçeneğini seçin Açılan sekmede;
 • Açılan özel satıra e-posta adresinizi girin;
 • “Şifreyi geri yükle”ye tıklayın.

Daha fazla talimat içeren bir e-posta alacaksınız. Kimlik bilgilerinizi geri yüklemek ve hesabınıza sorunsuz bir şekilde giriş yapmak için bunu takip edin.

 Stake Oyunları Çalışmıyor

Bazen kullanıcılar çalışmayan oyunlarla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Bunun nedeni çok yavaş bir internet bağlantısı olabilir. Bu durumda veri aktarımının uzun olması nedeniyle slot başlamaz.

İstisnai durumlarda, slot makinesinin artık geliştirici tarafından desteklenmediği durumlar olabilir. Kural olarak, bununla ilgili bilgiler hızlı bir şekilde kumarhanenin yönetimine gider ve emülatör genel koleksiyondan kaldırılır. Ancak henüz gerekli önlemler alınmadığında oynamaya çalışıyor olabilirsiniz.

Stake’e Para Yatıramıyorum

Para yatıramıyorsanız ödeme hizmetinden kaynaklanan sorunlar göz ardı edilmez. Ancak daha basit nedenler de olabilir:

 • para aktarırken yanlış girilen kripto para birimi cüzdan adresi;
 • sitede geçerli olan minimum limitler dikkate alınmaz;
 • bakiyede yetersiz miktar;
 • Aylık izin verilen transfer miktarı aşıldı.

Tüm kriterler karşılanıyorsa destek ekibinden yardım isteyin. Sorunun hangi taraftan kaynaklandığını anında tespit ederek sorunun kısa sürede çözülmesine yardımcı olacaklardır.

Stake Ödemesi Neden Başarısız Olabilir?

Bazı durumlarda işlem işleme başarısız olabilir. Kural olarak, bunun nedeni aşağıdaki nedenlerden kaynaklanmaktadır:

 • başkalarının ödeme araçlarının kullanılması. Doğrulama, kripto cüzdanının üçüncü bir tarafa ait olduğunu ortaya çıkarırsa işlem iptal edilecektir;
 • Finansal operatörler tarafında sorunlar. Bu durumda ödeme sağlayıcınızın destek hizmetiyle iletişime geçmeli ve tekrar para transferinin ne zaman mümkün olacağını öğrenmelisiniz;
 • Kazançların yatırılması veya çekilmesi sırasında yanlış veriler. Bilgileri kontrol edin ve gerekiyorsa değiştirin.

Stake’te Kazancımı Alamıyorum

Kazançlarınızı alamama sorunuyla çeşitli nedenlerden dolayı karşılaşabilirsiniz:

 • makaraların döndürülmesi sırasında internet bağlantısında kesinti oldu;
 • spor bahisleri sırasında maçın bazı nedenlerden dolayı tamamlanamaması;
 • Promosyonlardan birine katılırken belirtilen koşullar karşılanmadı..

Ayrıca tarafınızda dolandırıcılık eylemi tespit edilmesi durumunda kazanç ödemesi yapılmamaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için sitenin şart ve koşullarını dikkatlice okuyunuz.

Stake Müşteri Hizmetleri ile İlgili Sorunlar

Destek personeli yanıt vermediyse veya size yardım edemediyse Stake platformunun sahibine resmi bir mektup yazın. Firmanın iletişim bilgilerini anasayfada bulabilirsiniz. Bu, yönetimin beceriksiz çalışanlara karşı önlem almasını sağlayacaktır.

Belirli bir sorun olması durumunda, bunu tematik bir forumda paylaşın. Bazı kullanıcıların benzer bir durumla karşılaşmış olması ve eylem sırasını tavsiye etmesi mümkündür. Ayrıca deneyimli oyuncular kendi bilgilerine dayanarak bazı tavsiyelerde bulunabilirler.

faq

Kategoriler
CSGORoll best cs2 site
Ok