steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

Strony do wymiany skinów RUST

Zaufane strony, na których możesz wymienić skiny z RUST-a.

promowane

Wymiana skinów z RUST-a

Możesz wymienić swoje skiny RUST na inne skiny o podobnej wartości w prosty sposób. Jest wiele stron, w których możesz wymienić skiny do RUST-a z botami. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie do wymiany skinów, wprowadzisz swój tradelink, wybierzesz swoje przedmioty i przedmioty, które chciałbyś otrzymać od bota. Następnie naciśnij przycisk "trade" i poczekaj na ofertę wymiany od bota. Po kilku sekundach powinieneś otrzymać ofertę wymiany. Żeby ją zaakceptować, wejdź w swój profil na steam-ie (kliknij na swój awatar w prawym górnym rogu), następnie kliknij w "Oferty wymiany".

Jaką stronę do wymiany skinów do RUST-a powinienem wybrać?

Prowizja: Im mniejsza prowizja, tym droższe skiny możesz otrzymać w wymianie. Większość stron ma podane prowizje dla wymian, więc możesz sprawdzić czy one ci odpowiadają.

Zaufanie: Strony do wymian skinów powinny mieć dobrą reputację. Taka strona powinna działać od dłuższego czasu. Dobrym sposobem na sprawdzenie reputacji strony, to sprawdzanie jej mediów społecznościowych.

Ekwipunek: Powinieneś wybrać stronę do wymiany skinów, która ma duży ekwipunek, żebyś miał sporo skinów do wybrania przy wymianie.

Ceny skinów do RUST-a

Większość skinów do gry RUST jest rzadko sprzedawana, maksymalnie kilka razy dziennie i cena na rynku steam może się szybko zmieniać. Z tego powodu, zalecamy, żebyś sprawdzał czy ceny są trafne na stronie do wymiany skinów RUST, na której się wymieniasz. Jeżeli skiny mają mniejszą wartość niż powinni, powinieneś wybrać inną stronę. Zauważ, że ceny twoich przedmiotów mogą być troche zaniżone na stronie, ze względu na prowizję.

Zmniejsz prowizję przy wymianie

Jeżeli chcesz się wymienić na stronie do wymiany skinów z RUST-a, powinieneś sprawdzić czy strona oferuje sposób na zmniejszenie prowizji. Jeżeli tak, postępuj zgodnie z instrukcją na stronie, na której chcesz się wymienić. Często będziesz miał możliwość dodania domeny strony do nicku na steam-ie żeby zmniejszyć prowizję. Po dodaniu domeny do nicku pamiętaj o przelogowaniu się.