wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam

R1-Skins Kod promocyjny w Kwiecień 2024

Plusy
 • duża liczba przypadków
 • zmienność metod obliczeniowych
 • prostota i szybkość rejestracji
 • rozbudowany system bonusów
Wady
 • brak gier
 • interfejs jest przetłumaczony tylko na trzy języki (angielski, chiński i portugalski)

Skórki Site R1 to nowoczesne rozwiązanie dla fanów CS:GO. Można za jego pomocą zdobyć oryginalne przedmioty, które pomogą zmienić wygląd broni i wyposażenia w grze. W każdej rundzie staniesz się niezwykłym wojownikiem, który przyciąga uwagę twoich kolegów z drużyny i przeciwników.

Lista kodów polecających R1-Skins:

Jak skorzystać z kodu promocyjnego R1-skins?

 1. Zarejestruj się w serwisie poprzez konto Steam.
 2. Zaloguj się do swojego profilu osobistego i kliknij przycisk „+”, aby uzupełnić saldo
 3. Wybierz system płatności i podaj odpowiednią kwotę.
 4. Wpisz kod promocyjny  „hella”  w odpowiednim polu.

Informacje o marce

marka R1-Skins
bonus Zdobądź 0,9 $ za darmo i bonus + 10% do pierwszego depozytu
Kod promocyjny hella
R1-Skins.com: Zapisać się!

kod promocyjny r1-skins

Portal R1 Skins powstał w 2021 roku i jest zarządzany i własnością WiseAvant OÜ. Po zarejestrowaniu się na platformie możesz  otwierać skrzynki  i ulepszać przedmioty. Aby uzyskać więcej emocji, użyj kodu r1-skins, który zapewnia bonusy po jego aktywacji. Już teraz możesz go zdobyć na naszym portalu.

Czy skórki R1 są legalne?

Wielu użytkowników zastanawia się: „Czy skórki R1 są legalne?” Odpowiedź jest zdecydowana i pewna, że ​​tak. Wynika to z faktu, że właścicielem platformy jest oficjalnie zarejestrowana firma (dokument zezwalający nr 14777399 uzyskano w Estonii). Przestrzegane są tu normy prawne i regulacje, a także zapewniana jest rzetelność i bezpieczeństwo procesów.

Otwierając skrzynki, możesz mieć pewność, że wszystkie skórki wypadną losowo. Należy pamiętać, że każdy element kolekcji ma określony procent wystąpień. Tańsze skórki wypadają częściej, a droższe skórki rzadziej.

Główne promocje i bonusy

Portal oferuje bonusy dla zarejestrowanych graczy. Pomogą Ci szybciej zdobyć potrzebne skrzynki i zdobyć unikalne skórki. Dla odwiedzających dostępna jest promocja Daily Free. Jego istotą jest to, że możesz uzupełnić saldo i otrzymać codzienne nagrody. W sumie istnieją trzy poziomy przypadków:

 • Nagrody pierwszego poziomu są dostępne od razu po zarejestrowaniu się;
 • Wpłać 30 $, aby otrzymać nagrody drugiego poziomu (po pięć przedmiotów);
 • Wpłać 230 USD, aby zwiększyć swoją skrzynkę do trzeciego poziomu (po 10 przedmiotów).

Nagrody obejmują losowe skórki, klucze, bonusy od depozytu i określoną kwotę pieniędzy. To, co dokładnie otrzymasz, zależy wyłącznie od szczęścia.

Dodatkowo możesz zdobyć nagrody w ramach promocji Free Balance. Wymaga to wykonania określonych czynności:

 • dodaj swój adres e-mail (0,25 USD);
 • podaj swój Twitter (0,25 USD);
 • raport o skórkach R1 na stronach sieci społecznościowych (0,4 $).

Po spędzeniu minimum czasu otrzymasz miły prezent. W przyszłości będzie można go używać do otwierania interesujących Cię skrzynek.

Otwarcie obudowy w R1-skins

Portal oferuje ogromną liczbę przypadków. Koszt zależy wyłącznie od zawartości wewnętrznej. Ogromną zaletą jest to, że zawsze istnieje szansa na zdobycie przedmiotu, który kosztuje tysiące razy więcej niż koszt.

Możesz wybierać spośród obudów klasycznych, wysokiej klasy i innych. Do najpopularniejszych opcji należą:

 • Rozpylać;
 • Światowy;
 • Rękawice.

Koszt sprayu wynosi 0,25 USD. W środku znajduje się 18 elementów. Najtańszy jest Safari Mesh dla AWP za 0,21 USD. Najdroższy jest Asiimov do M4A4 za 170,73 dolarów.

Za wersję globalną będziesz musiał zapłacić 999,99 USD. W środku dostępne są 34 skórki do pistoletów, karabinów, pistoletów maszynowych, noży i rękawic. Najtańszym przedmiotem jest armata ręczna dla Desert Eagle (476,97 USD). Najdroższą skórką jest Dragon Lore na AWP za 14 442,82 $.

Koszt rękawiczek wynosi 119,99 dolarów. W pudełku znajduje się 66 pozycji. Najtańszą skórką jest Hydra Gloves Mandrove za 59,85 dolarów. Najdroższym i najbardziej pożądanym przedmiotem są rękawiczki sportowe Puszka Pandory za 17 379,02 dolarów.

Ulepszaj skórki na R1-skins

Ta platforma internetowa proponuje  aktualizację istniejących skórek. Jeśli się na to zdecydujesz, wykonaj następujące czynności:

 • Zaloguj się;
 • otwórz zakładkę Aktualizacja;
 • wybierz niezbędne skórki (do sześciu sztuk);
 • w razie potrzeby dodaj pieniądze i klucze;
 • kliknij przycisk Aktualizuj.

Proces jest dość prosty i zajmie Ci nie więcej niż minutę. Otrzymasz ulepszoną skórkę, którą możesz pochwalić się znajomym.

Sklep Cashback ze R1-skins

Portal zapewnia zwrot gotówki w kluczach (specjalna waluta sklepu). Możesz go zdobyć otwierając kolejną skrzynkę lub w trakcie nieudanej aktualizacji. System został zaprojektowany tak, aby droższe etui mieściły więcej kluczy w porównaniu do tanich wariantów. Umożliwi to szybsze gromadzenie waluty w grze. Ponadto więcej kluczy spowoduje złożone i kosztowne błędy aktualizacji.

Sklep Cashback oferuje przedmioty, które można kupić za walutę w grze. Mamy na myśli skórki i karty balansowe. Przykładowo najtańszy produkt to Flashback for M4A1-S na 117 kluczy, a najdroższy to Case Hardened for Skeleton Knife na 98 284 klucze. Jeśli zdecydujesz się na zakup kart salda, będziesz musiał zrezygnować ze 100 kluczy za 1 dolara i 10 000 kluczy za 100 dolarów.

Recenzja skórek R1

System partnerski R1-skins

Portal posiada program partnerski. Jego idea jest taka, że ​​zapraszasz nowych użytkowników i dostajesz za to pieniądze. Główne działania są następujące:

 • zaloguj się do swojego profilu i kliknij swój awatar;
 • kliknij Partner w menu, które się pojawi;
 • skopiuj kod lub link, przekaż znajomym lub umieść na swojej stronie/blogu;
 • zyskaj aż do 10% za depozyt każdego zaproszonego użytkownika.

Wysokość wynagrodzenia zależy bezpośrednio od aktywności poleconych i Twojego poziomu w programie partnerskim. W sumie są trzy poziomy:

 • do 5000 dolarów – 5%;
 • 5 001–25 000 USD – 7%;
 • 25 001–25 000 USD – 10%.

Wypłata wynagrodzenia jest możliwa w przypadku skórek, kryptowalut lub kart salda.

System nagród R1-skins

W przypadku skórek R1 nie ma dodatkowego systemu nagród. Użytkownicy mogą skorzystać z następujących możliwości:

 • Codziennie bezpłatnie;
 • Wolne saldo;
 • Program partnerski.

Możesz także skorzystać z kodów promocyjnych uzyskanych ze stron partnerskich. Reprezentują pewne kombinacje symboli. Po ich wejściu zapewnione są nagrody. Nie przegap okazji, aby zdobyć nagrody i szybciej otworzyć interesujące Cię skrzynki.

Metody wpłat i wypłat

Wszystko na stronie zostało przemyślane z myślą o komforcie użytkowników. Dlatego dostępnych jest kilka metod wpłat i wypłat wygranych. Jeśli chcesz dokonać wpłaty, wykonaj następujące kroki:

 • zaloguj się do swojego profilu;
 • kliknij przycisk Doładowanie znajdujący się w górnej części strony;
 • wskaż swój kraj i wybierz jeden z systemów płatności;
 • wprowadź akceptowalną kwotę, biorąc pod uwagę wyświetlane limity;
 • jeśli to konieczne, wstaw kod promocyjny;
 • uzupełnij dane dotyczące płatności i potwierdź swoje działania.

Możesz korzystać z kart podarunkowych lub bankowych, usług elektronicznych, takich jak Skrill, kryptowaluty i skórek. Jeśli jesteś zainteresowany wypłatą, oferowana jest tylko jedna metoda – przedmioty CS:GO.

Obsługa klienta

Obsługa klienta platformy jest dostępna 24 godziny na dobę. O pomoc możesz poprosić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem czatu online. Zadawaj pytania dotyczące rejestracji i autoryzacji, przyznawania darmowych bonusów lub deponowania konta. Konsultanci niezwłocznie udzielą odpowiedzi, a Ty będziesz mógł wrócić do zakupów i otwierania spraw.

Dla Twojej wygody zamieszczamy najczęściej zadawane przez odwiedzających pytania i odpowiedzi. Nie są one umieszczone w oddzielnym bloku, ale w każdej sekcji. Przykładowo pytania dotyczące programu zapraszania nowych użytkowników możesz zobaczyć otwierając zakładkę Partner.

Wniosek

R1-skins.com to stylowa i nowoczesna platforma do otwierania skrzynek CS:GO. Strona jest intuicyjna, nawigacja zajmuje ułamek sekundy. Zwiększa to komfort użytkowników i eliminuje czas poświęcany na wyszukiwanie niezbędnych informacji.

Wspaniałą rzeczą jest to, że portal opracował codzienne nagrody i program partnerski. Ponadto w dowolnym momencie możesz skorzystać z kodów promocyjnych, aby otrzymać prezenty. Wszystkie działania są bezpieczne, a platforma działa w ramach prawa.

W przypadku pytań dotyczących korzystania z funkcjonalności serwisu prosimy o kontakt z konsultantami wsparcia. Chętnie udzielą szczegółowych odpowiedzi, pozostając w kontakcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W przypadku zapytań dostępny jest czat online.

faq

Czym jest R1-skins.com?

Jest to strona umożliwiająca kupowanie i otwieranie obudów oraz ulepszanie skórek. Jest przeznaczona dla fanów tak popularnej strzelanki jak CS:GO.

Jak mogę ulepszyć moje skórki na R1-skins.com?

Wymaga to:

 • zarejestrowania się na stronie za pomocą konta Steam;
 • wejść na swój profil osobisty i otworzyć zakładkę Ulepszenia;
 • dodać do sześciu skórek (można również wprowadzić pieniądze lub klucze) i zakończyć proces.
Czy R1-skins.com jest legalne?

Tak, platforma działa legalnie. Należy do WiseAvant OÜ, firmy zarejestrowanej w Estonii.

CSGO alternatives

Duelbits
Duelbits
Get instant unlock Ace’s rewards, with nearly 50% Rakeback
Odwiedź stronę Tested & verified
Roobet
Roobet
Unlock Instant RooWards Access + up to 70 Free Spins worth $80
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGOEmpire
CSGOEmpire
Receive a Free Bonus Cases worth anywhere from $0.01 to $1445 + Free Coins
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGO500
CSGO500
100% Deposit Bonus up to $1k and 50 Free Spins
Odwiedź stronę Tested & verified
Kod: GAMBLE-CSGO
ubiegać się o premię
Ok
singular('review')