wing-preload
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
ROZDANIE
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
11d 11:11:11
  • CSGOCatalog
  • allant CS.PRO #CSGOCatalog
  • Bagy
+ 31 Uczestnicy
csgoroll
Zaloguj się za pomocą Steam

Prezenty

https://csgocatalog.com/wp-content/uploads/2023/06/stake-100-hella-good.jpg
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
11d 11:11:11
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
join giveaway

CS:GO & Prezenty RUST

Czy są gracze CS:GO, którzy nie marzą o posiadaniu najbogatszej i najdroższej kolekcji skórek? Jednak zdobycie upragnionych darmowych skórek nie jest takie proste. Niemniej jednak istnieje rozwiązanie – CS:GO Giveaway, podczas którego losowane są cenne przedmioty. Chcesz wiedzieć jak i gdzie możesz wygrać fajną skórkę nie wydając ani grosza? Przeczytaj naszą recenzję do końca, a poznasz szczegóły.

Rodzaje prezentów CS:GO

Przez lata istnienia gry CS:GO zyskało wielomilionową widownię. Wielu z nich zostało kolekcjonerami skór. Przedmioty w grze zamieniły się w prawdziwą walutę, którą można kupować, sprzedawać, handlować i inwestować. Jednak szczególną popularnością cieszą się prezenty CS:GO, dzięki którym możesz wzbogacić swój ekwipunek o unikalne skórki.

Istnieją dwa główne sposoby przeprowadzania losowań:

  1. Standard – zwykłe konkursy organizowane przez różne witryny w celu wykonania określonych zadań. Mogą to być różnorodne wydarzenia, w przypadku których inwestycja finansowa jest minimalna lub nie ma jej wcale. Są atrakcyjne i popularne, ponieważ pozwalają graczom z umiarkowanym budżetem spróbować zdobyć wartościową skórkę.
  2. Otwieranie spraw – ogólnie rzecz biorąc, ta metoda jest nieco podobna do poprzedniej. Różnica polega na tym, że zamiast skórki gracz otrzymuje skrzynkę lub klucz, za pomocą którego można ją otworzyć. Kiedy przychodzi czas na otwarcie walizki, jest to niezrównane doświadczenie. Ponadto często są one bardziej wartościowe i korzystne podczas loterii niż podczas zwykłego zakupu.

Niektóre witryny oferują własne opcje losowań. Musisz jednak zrozumieć zasady, warunki i wymagania, aby uzyskać większe szanse na wygraną.

Prezenty na stronie CS:GO

Branża e-sportu stale się rozwija, dlatego pojawia się coraz więcej serwisów oferujących ciekawe konkursy z nagrodami. Niektórzy gracze są sceptyczni wobec tego zjawiska i nie bez powodu. Jeśli bierzesz udział w wydarzeniu organizowanym przez znany portal, całkiem realne jest zdobycie drogiej skórki w zamian za określone działania.

Dlaczego rozdawanie skórek jest korzystne dla witryn? Powodów może być wiele: promocja konkretnej marki, witryny lub programu partnerskiego, przyciągnięcie subskrybentów i nie tylko.

Oto kilka przykładów takich witryn:

  • Hellagood – regularnie rozdaje skórki wszystkim zarejestrowanym uczestnikom. Po wykonaniu zadań i zdobyciu losu możesz samodzielnie wybrać odpowiednią loterię, a także przejrzeć historię poprzednich wydarzeń;
  • Key Drop — istnieje specjalna sekcja zawierająca aktywne konkursy, w których bierze udział duża liczba graczy. Na przykład w tej chwili istotna jest nagroda za depozyt w wysokości 10 USD lub więcej;
  • DMarket – losuje nowe przedmioty CS:GO za wypełnienie specjalnych wniosków na stronie po zalogowaniu się do swojego profilu. Co tydzień odbywają się konkursy, można zdobyć fajny nóż i inne przedmioty.

W niektórych przypadkach możesz potrzebować niewielkiej inwestycji, wtedy powinieneś z góry obliczyć, czy jest to opłacalne.

Rozdania CS:GO na Youtube

Transmisje strumieniowe związane z cybersportami i transmisje gier w serwisie YouTube to całkiem nowe zajęcia dla społeczności graczy. Jednocześnie niektórzy blogerzy przyciągają na swoje kanały tysiące widzów i zarabiają na swoich subskrybentach. Najbardziej znani streamerzy dostają wiele ofert od zakładów hazardowych, które akceptują zakłady w skórkach CS:GO, aby spopularyzować swoje platformy i przyciągnąć nowych graczy.

Ponadto streamerzy mogą organizować takie konkursy we własnym imieniu, aby zwiększyć liczbę aktywnych subskrybentów. Blogerzy losują cenne przedmioty związane z grami. Wydarzenia takie są ogłaszane z wyprzedzeniem.

Jeśli chcesz wziąć udział w wspaniałych rozdaniach, musisz bardzo się postarać, aby znaleźć takie wydarzenie. Warto wziąć pod uwagę dużą konkurencję, bo chętnych na darmowe skiny zawsze jest sporo.

Rozdanie CS:GO na Twitterze

Twitter to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych, na którym codziennie odbywają się rozdania nagród dla najbardziej znanych i zupełnie nieznanych organizatorów. Większość wiodących witryn hazardowych ma swoje strony na Twitterze, na których rozdają lukratywne kody promocyjne w ramach limitowanych edycji. Jeśli chcesz wziąć udział w takim wydarzeniu, najpierw zapytaj o obowiązujące warunki i nagrodę. Jeśli wymagane są dane osobowe, należy unikać takich konkursów.

Szukaj przejrzystych i czytelnych rysunków, które prowadzą znane Ci portale. W takim przypadku masz większą szansę na wygraną i otrzymanie prawdziwej nagrody. Jeśli nie chcesz przegapić ważnego wydarzenia, powinieneś subskrybować najpopularniejsze strony, na bieżąco monitorować aktualności i ustawić preferencje otrzymywania powiadomień o nowych publikacjach.

Czym są prezenty RUST?

Podobnie jak w CS:GO, skórki RUST są jedynie ozdobą, która nie wpływa na umiejętności i zdrowie. Jednocześnie cieszą się nie mniejszą popularnością wśród graczy, ponieważ za pomocą kosmetyków można wyróżnić się na tle innych i zyskać uznanie publiczności. Dlatego też na wielu portalach poświęconych grze losowane są skórki RUST. Co więcej, istnieją strony takie jak Reddit, które specjalizują się w różnych grach jednocześnie.

Rozdawanie skórek RUST organizują strony internetowe, platformy hazardowe, streamerzy, blogerzy i zwykli gracze, którzy zdecydowali się działać charytatywnie. Jeśli prawidłowo spełnisz wszystkie warunki, masz dużą szansę na zdobycie zasłużonej nagrody.

Konkursy i prezenty dla skórek CS:GO i RUST są prawie identyczne. Różnica polega na tym, że mogą być przechowywane przez różnych organizatorów, a skórki mogą mieć różne ceny. Kolekcjonerzy i inwestorzy często biorą udział we wszystkich rozdaniach, podczas których mogą otrzymać darmowe przedmioty, niezależnie od gry.

Co mogę wygrać?

Przez większość czasu rozdajemy skórki CSGO, ale czasami znajdziesz tutaj prezenty za skórki z innych gier Steam, takie jak RUST lub DOTA2, lub rozdawajki kryptowalut.

Jak to działa?

To niezwykle proste. Jedyne, co musisz zrobić, to odebrać bilety w zakładce profilowej. Zakładkę Profil znajdziesz po zalogowaniu. W tym celu znajdź opcję „ZALOGUJ SIĘ” przycisk w prawym górnym rogu strony. Po zalogowaniu zobaczysz kartę swojego profilu. Po kliknięciu „profilu” przekieruje Cię na stronę Twojego profilu. Na stronie profilu zobaczysz zadania, które możesz wykonać, aby zdobyć bilety (patrz zrzut ekranu poniżej). Po odebraniu biletów będziesz mógł dołączyć do dowolnego rozdania, jakie chcesz. Aby to zrobić, po prostu przejdź do strony rozdania, wybierz rozdanie, do którego chcesz dołączyć, wpisz liczbę biletów, z którymi chcesz dołączyć, i kliknij „ENTER”. przycisk.

Jaka jest moja szansa na wygranie rozdania?

Cóż, to zależy. Im więcej masz biletów w rozdaniu, tym większa szansa na wygraną. Jeśli masz 20 losów, a łączna liczba losów wynosi 100, masz 20% na wygraną. Po zalogowaniu się i dołączeniu do rozdania będziesz mógł zobaczyć liczbę biletów i szansę na wygraną.

Skąd mam wiedzieć, czy wygram?

Po zakończeniu rozdania pojawi się animacja, podczas której uczestnicy znikną (staną się czarni). Ostatni, który zostanie, wygrywa rozdanie. Jeśli przegapiłeś animację, nie martw się. Zwycięzcę rozdania i zwycięski bilet zobaczysz na stronie rozdania (w sekcji „ZAKOŃCZONE”). Jeśli wygrasz, zobaczysz to w swoim profilu w sekcji „TWOJE WYGRANE”. Sekcja.

Co to jest loteria?

Rozdajemy prezenty w formie loterii fantowej. Loteria to rodzaj konkursu, w którym możesz wziąć udział za bilety, aby zyskać szansę na wygranie nagrody w postaci rozdań. Tutaj możesz wygrać darmowe skórki CSGO, DOTA2, RUST i inne nagrody. Zwycięzca loterii zostanie wybrany po zapełnieniu wszystkich miejsc lub upływie czasu (w zależności od rodzaju loterii).

Jak mogę zdobyć bilety?

Możesz otrzymać bilety za darmo, wykonując zadania na stronie swojego profilu po zalogowaniu.

Prawdopodobnie uczciwe

Nasze prezenty są w sposób udowodniony uczciwe. Na początku rozdania generujemy sekret i hash. Sekret jest ukryty, widoczny jest po wylosowaniu nagrody. Możesz sprawdzić, czy zmieniliśmy wyniki rozdania, mieszając sekret z sha512 (który będzie publiczny po zakończeniu rund) i sprawdzając, czy jest on taki sam, jak podany przez nas hash. Możesz także obliczyć zwycięski numer kuponu

SPRAWDŹ TO TUTAJ

Wniosek

Dzięki CS:GO Giveaway wielu graczy, którzy nie mogą kupić drogich skórek, ma szansę uzupełnić swój ekwipunek fajnymi kosmetykami i poczuć się pewniej w grze. To świetna szansa dla wielu portali, aby pokazać swoją hojność, zdobyć lojalność odbiorców i przyciągnąć nowych graczy. Rozdania są korzystne dla obu stron, dlatego warto wziąć w nich udział.

Ok