konkursy
$0
steam logo Zaloguj się

CSGO Giveawaye

Wygraj skiny CSGO w konkursach. Możesz dołączyć do loterii za darmo używając kuponów.

Aktywne
Zakończone
Obecnie nie ma giveawayów

Co mogę wygrać?

Głównie organizujemy konkursy na skiny do CSGO, ale znajdziesz u nas również konkursy na skiny z innych gier ze STEAM-a np. na skiny z RUST-a czy DOTA2 lub konkursy na kryptowaluty.

Jak to działa?

Jest to bardzo proste. Jedyne co musisz zrobić to odebrać swoje kupony w profilu. Zakładke ze swoim profilem znajdziesz po zalogowaniu się. Żeby się zalogować znajdź przycisk "ZALOGUJ SIĘ" w prawym górnym rogu strony. Po zalogowaniu, zobaczysz zakładkę profilową. Po kliknięciu "profile" przeniesie Cię na podstronę twojego profilu. Na tej podstronie znajdziesz zadania, które możesz wykonać, żeby zdobyć kupony (zobacz screenshot'a niżej). Po odebraniu kuponów, możesz z nimi dołączyć do dowolnego giveaway'a. Żeby to zrobić, udaj się na podstronę "KONKURSY", wybierz konkurs (giveaway), do którego chcesz dołączyć, wpisz z iloma kuponami chcesz dołączyć i naciśnij przycisk "ENTER".

Jaką mam szanse na wygraną w konkursie?

To zależy. Im więcej kuponów posiadasz w danym konkursie, tym większą szansę na wygraną masz. Jeżeli masz 20 kuponów i w giveaway'u jest 100, to masz 20% na wygraną. PO zalogowaniu i dołączeniu do giveaway'a będziesz mógł zobaczyć ilość swoich kuponów i szansę na wygraną.

Skąd będę wiedział, czy wygrałem?

Po zakończeniu giveaway'u, będzie animacja, w której uczestnicy zaczną znikać (przyciemniać się). Ostatnia osoba, która zostanie wygrywa. Jeżeli nie byłeś przy losowaniu i nie zobaczyłeś animacji, możesz zobaczyć zwycięzce na podstronie konkursy (w sekcji "ZAKOŃCZONE"). Jeżeli wygrałeś, zobaczysz to w sekcji "YOUR WINNINGS" w swoim profilu.

Co to loteria?

Nasze giveawaye odbywają się w formie loterii. Loteria to jest rodzaj konkursu, do którego możesz dołączyć za pomocą kuponów, żeby mieć szansę na wygranie nagród w giveaway'ach. W naszych loteriach możesz wygrać darmowe skiny do CSGO, DOTA2 lub inne nagrody. Zwyciężca loterii zostanie wylosowany kiedy wszystkie sloty w loterii zostaną zajęte lub minie czas (zależy od rodzaju loterii).

Jak zdobyć kupony potrzebne do dołączenia do giveawaya?

Możesz zdobyć kupony za darmo wykonując zadania na swoim profilu na stronie. Żeby móc wejść w profil musisz się zalogować.

Provably fair

Nasze giveawaye posiadają system provably fair. Nasz system generuje secret i hash na starcie rundy. Secret jest widoczny dopiero po zakończeniu losowania. Możesz zweryfikować czy zmieniliśmy wyniki losowania hashując secret rundy hashem sha512 (który będzie publiczny po zakończeniu losowania) i sprawdzić czy secret który otrzymałeś jest taki sam, jaki podaliśmy na początku rundy. Możesz również obliczyć zwyciężki numer.

Zweryfikuj tutaj