steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

Zdobądź skórki RUST za darmo w 2023

Lista stron, które oferują ścianki ofertowe i inne metody, w których można zdobyć skórki RUST.

strony

Free $0.50
Nasza ocena
4.00
star star star star star_border
Ocena użytkowników
5.00
2
people
star star star star star
kod
gamble100
enter howl przeczytaj recenzje
Free $0.10
Nasza ocena
0.00
star_border star_border star_border star_border star_border
Ocena użytkowników
5.00
2
people
star star star star star
kod
hella
enter itrade przeczytaj recenzje
Free $0.05
Nasza ocena
0.00
star_border star_border star_border star_border star_border
Ocena użytkowników
0.00
0
people
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
gamblecsgo
enter idleempire

Jak to działa?

1. Zarejestruj się na stronie i użyj dostarczonego kodu polecającego.

Aby zacząć zdobywać skórki RUST za darmo na jednej z udostępnionych stron, musisz się najpierw zarejestrować. Na większości tych stron możesz zalogować się przez Steam, więc jest to bardzo proste, po prostu kliknij „Zaloguj się”, a przekieruje Cię do strony logowania STEAM. Po zalogowaniu powinieneś sprawdzić, czy udostępniliśmy kod strony, na której chcesz zarabiać. Jeśli tak, powinieneś go użyć, aby otrzymać darmowy bonus na start. W niektórych witrynach otrzymasz bonus za rejestrację bez wpisywania kodu.

2. Zarabiaj monety

Po zalogowaniu możesz zacząć zarabiać monety. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonywać różne zadania (odpowiadać na ankiety, oglądać filmy, wypełniać misje w grach i nie tylko). Po wykonaniu zadania otrzymasz monety. Będziesz ich potrzebować, aby dokonać wypłaty.

3. Wycofaj skórki RUST

Gdy zdobędziesz wystarczającą liczbę monet, możesz wypłacić skórki RUST! Najprawdopodobniej będziesz mieć możliwość wycofania skórek RUST z podanej witryny tutaj, w przeciwnym razie będziesz musiał wypłacić kartę podarunkową Steam i kupić za nią skórki RUST z rynku Steam.

Po co mi skórki?

Możesz się nimi bawić. Skórki RUST nie pomogą ci w grze, ponieważ są tylko kosmetyczne, ale możesz za ich pomocą dostosować swoją postać. Są koszulki, czapki skiny & jeszcze. Możesz ich również używać do handlu z innymi graczami. Ponieważ skórki RUST mają realną wartość, można je łatwo sprzedać na rynkach kart kredytowych, kryptowalut, PayPal..

Zanim zaczniesz...

Musisz przestrzegać kilku zasad na tych stronach:

 1. Nie możesz korzystać z VPN.

 2. Nie możesz mieć wielu kont.

 3. Musisz wyłączyć blokadę reklam podczas przeprowadzania ankiet.

Nie można oszukiwać w ankietach. Jeśli spróbujesz i zostanie to wykryte, możesz zostać zbanowany.

Proste metody na zdobycie darmowych skórek RUST

Jedną z najbardziej fantastycznych cech Rust Game jest skórka. Gracze mają szansę na zakup lub otrzymanie darmowych skórek Rust, aby ulepszyć konfigurację swoich gier. To jest powód, dla którego publikujemy to szczegółowe wyjaśnienie prostej metody zdobycia darmowych skórek Rust w 2023.

Rust Game to gra survivalowa dla wielu graczy, która jest teraz obsługiwana przez konsolę PS4. Rutyna jest prosta dla każdego gracza, obudź się, przetrwaj i siej postrach swoim wrogom. Oto, gdzie te skórki pojawiają się, abyś mógł wytrzymać presję gry. Wielu nowych graczy nie ma podstawowej wiedzy o tym, jak zdobyć darmowe skórki Rusta. Ci, którzy mają to doświadczenie, wiedzą, że kupno tych skórek Rust kosztuje dużo pieniędzy. Co więcej, są nawet ważne, jeśli chcesz przenieść swoją grę na wyższy poziom. 

Możesz jednak zdobyć te skórki Rusta za darmo. Zapoznamy Cię z nimi i wreszcie będziesz mógł poprawić swoje poszukiwania przetrwania w tych grach.

Jak zdobyć darmowe skórki przedmiotów w Rust?

Jak wspomniano wcześniej, możesz otrzymać darmowe skórki za 2023. Nawet jeśli mogą kosztować, nadal możesz to obejść i zdobyć skórki za darmo. Oznacza to, że nie będziesz musiał płacić ani jednej kwoty. Czy możesz zapłacić nawet 1000 $, aby wyposażyć swoją grę w doskonałe narzędzia do przetrwania? Cóż, tak intensywna jest ta gra.

Przede wszystkim możesz po prostu zdobywać punkty i wymieniać je później na skórki RUST. Dzięki aktywności polegającej na oglądaniu filmów i darmowym kręceniu w grze możesz zdobywać darmowe punkty. Na początku może to dać ci małe skórki RUST, ale maksymalna aktywność może zagwarantować więcej punktów. 

Drugi jest również bardzo łatwy. Nawet bez zbędnych ceregieli znajdziesz to w tym artykule. Tylko, że musisz kontynuować czytanie tego artykułu, ponieważ zostanie on ujawniony później.

Jak zdobyć skórkę przedmiotu w RUST?

Oprócz bezpłatnej metody, która została wyjaśniona powyżej, innym sposobem na to jest skorzystanie ze zintegrowanego sklepu z przedmiotami w grze. To zadziała również dla Ciebie. Tak więc, aby to łatwo, oto kroki:

 1. Otwórz pulpit nawigacyjny gry

 2. Stuknij w „Sklep z przedmiotami” w menu głównym

 3. Wiele skórek przedmiotów będzie na sprzedaż, wybierz te, których prawdopodobnie potrzebujesz.

Jak zdobyć skórki RUST na Steamie?

Rynek parowy RUST daje szanse obiecującym inwestycjom w skórę. Zdobycie stąd skórek Rust jest bardzo bezpieczne. To jest powód, dla którego podejmujemy kroki, aby zrobić to wszystko na Steamie bez żadnych problemów

4 najlepsze strony internetowe, na których można zdobyć darmowe skórki RUST

Ponadto istnieje lista różnych stron internetowych, które mogą Ci pomóc z darmowymi skórkami. Niektóre witryny wymagają tylko niewielkiej codziennej aktywności, a skórki otrzymujesz po zakończeniu działań. Ta czynność może zająć godziny, ale jest warta tej niesamowitej gry wideo. Oto 4 najlepsze listy, które mogą pomóc w zdobyciu darmowych skórek Rust w 2023:

✳️ Earnit.gg:

Ta witryna jest jedną z tych, które zapewniają darmowy bonus za rejestrację w wysokości 0,1 USD, który będzie wzrastał w miarę wykonywania działań. Można to bezpośrednio przekonwertować na skórki. Jedynym problemem jest to, że możesz nie uzyskać dostępu do swoich skórek, dopóki nagroda nie wyniesie do 5 USD.

✳️ Idle-Empire.com:

Daje to darmowe 500 kredytów, które wystarczą na zakup rękawic ratunkowych na RustSkins.com. 

✳️ EarnSkins.gg:

To kolejna witryna z naszych czterech zakwalifikowanych witryn, która gwarantuje 0,1 USD za rejestrację. W miarę upływu czasu poprawia się i możesz wymieniać na darmowe skórki. W ciągu kilku dni możesz się wycofać, jeśli jesteś konsekwentny w swoich działaniach.

✳️ Freecash.com:

Jeśli trzy z tych witryn mogą rozdawać nawet 0,1 USD, to jest dużo pieniędzy, o których można mówić. Strony te oferują ogromne nagrody dla najlepiej zarabiających. 

Jak Zdobyć Darmowe Skórki RUST Z Prezentów

Możliwe jest nawet wykonanie wielu skórek z prezentów. Pomagają w tym media społecznościowe. Jeśli należysz do społeczności Right RUST, skórki są rozdawane za darmo. 

Jednym z najpopularniejszych rozdań, które odbywają się prawie codziennie, są „codzienne rozdawanie skórek CS:GO”, które regularnie odbywa się na Twitterze. 

Podobnie biorą w nich udział inne kanały mediów społecznościowych. Tak więc od dołu możesz wybrać prezenty, które chcesz śledzić na różnych stronach mediów społecznościowych.

🎉 Twitter: Możesz otrzymać darmowe skórki z prezentów na Twitterze, takich jak te, które właśnie się rozpoczęły powyżej. Inni są:

Rozdanie skórek RustPlus 

🎉 Twitch: Na Twitchu istnieją głównie dwa sposoby na zakwalifikowanie się do tych nagród w postaci skórek. Po pierwsze, możesz przesyłać strumieniowo twórców treści z „znacznikami umożliwiającymi upuszczanie” w ich profilach. Lub jeszcze lepiej otrzymuj bezpośrednie upominki od wpływowych osób. Najnowsze darmowe skórki w 2023 pochodzą z:

🎉YouTube: Poniżej przedstawiono najlepsze darmowe skórki Rust:

Inne metody zdobywania skórek w 2023

Jak zdobyć Rock Skins w Rust?

W grze Rust, jeśli musisz atakować jako początkujący, pierwszym sposobem na to jest Rock Skin. Takie, że możesz uciec przed atakiem innych graczy lub zagrożeniami, ogrzewając się kamieniem. Chociaż wcześniej możesz potrzebować skórek, które są szybsze i znacznie potężniejsze. 

Po zakupie skórki skały istnieją procedury jej aktywacji:

 1. Przede wszystkim zrestartuj grę.

 2. Natychmiast dodaj skałę do skórki, aby stała się domyślną skórką skały. 

 3. Ze stacji rzemieślniczej możesz zmienić skórkę w dowolnym momencie i ustawić ją jako domyślną skórkę skały

Jak zdobyć niestandardowe skórki w Rust?

Oto niesamowity sposób, aby zamienić swoje dzieła w gotówkę. Możesz tworzyć niestandardowe skórki, które możesz dostosować do siebie, a nawet wyprzedać. Wymaga to jednak pewnego poziomu kreatywności i projektowania. Tak więc ci, którzy chcą być dużą częścią skórek do gry RUST, mają teraz szansę. Dołączenie do wielu twórców skórek RUST może nie być takie łatwe, ale dzięki darmowym przewodnikom online możesz sobie z tym poradzić. Możesz to również uzyskać w naszych kolejnych przewodnikach.

Więc po stworzeniu własnych skórek do gry RUST możesz mieć szansę na wyprzedanie. Możesz nawet zostać jednym z najlepszych twórców niestandardowych skórek w ciągu 2023, jeśli twoje rzeczy zostaną ogólnie zaakceptowane. 

Mimo to udaj się do warsztatu Steam, jeśli jesteś pewien swojej niestandardowej skórki. Stuknij w „Nowy”, aby przesłać swoją skórkę i postępuj zgodnie z podanymi wytycznymi. Gdy twoja skórka zostanie zaakceptowana, możesz zarabiać za każdym razem, gdy kupisz swoją niestandardową skórkę.

Jak zdobyć skórkę warsztatu na Rust?

Fantastyczny sposób na zdobycie skórek Rust zostanie ujawniony tutaj. Jest to jeden z najbardziej akceptowalnych i najprostszych sposobów na zdobycie skórek. Trwa seria szybkich wyszukiwań w warsztacie Steam.  W warsztacie Steam jest wyświetlanych wiele skórek przedmiotów. 

Ten warsztat Steam ułatwia pracę, wyświetlając najlepsze skórki w 2023 dla każdego gracza. 

Jeśli inna skórka może pokonać jedną z nich, skórka ofiary zostanie usunięta, a nowa zostanie dodana. To pokazuje, jak wszechstronne może to być.

Jest to również główny rynek, na którym Steam wyświetla Twoje niestandardowe skórki.  Musisz więc pomyśleć o wielu innych graczach, którzy mają swoje wystawione w warsztacie. Oznacza to, że zawsze możesz znaleźć skórkę, której szukasz w warsztacie skór. 

Aby zdobyć skórkę w warsztacie Steam:

 1. Otwórz Steam

 2. Przejdź do społeczności > Warsztat.

 3. Wpisz Rust w pasku wyszukiwania strony docelowej.

 4. Kontynuuj przeglądanie i wybierz, który Ci się podoba. Zostanie wyświetlony metaopis tej skórki.

 5. Wybierz ten, którego potrzebujesz, zapłać za niego niewielką cenę i gotowe.

Jak zarabiać na skórkach Rust??

Możesz zarobić tysiące dolarów na skórkach Rust. W przypadku graczy, którzy kupują skórki Rust, ktoś stoi za sprzedażą tych skórek i zarabiają na tym. Ma to na celu poinformowanie Cię, że możesz sprzedawać ekran gry Rust i zarabiać na nim. 

Jak wyjaśniono wcześniej, możesz sprzedawać za pośrednictwem sklepów e-commerce, takich jak Steam. Tak, że otrzymasz udział w sprzedanych skórkach. Tak więc, jeśli jesteś jednym z tych graczy o przyzwoitych umiejętnościach artystycznych i nienagannej kreatywności, masz szansę reprezentować Rust Game.  

Każdy gracz ma do czynienia z witryną, której brakuje wiarygodności i uczciwości. Powinieneś wybrać stronę internetową, która ma dobre portfolio i doskonałą przejrzystość wypłat.

RustSkins to internetowy rynek skórek Rust. Podobnie jak jego nazwa, przedstawia główną cechę gry wideo Rust Game o przetrwaniu dla wielu graczy. To również pokazuje, że są jednymi z czołowych biegaczy w branży. Tak więc, jeśli chcesz sprzedać lub kupić którąś ze swoich skórek, RustSkins to najlepsza droga.

Poniżej znajdują się kroki wymagane do dołączenia do RustSkins:

 1. Zaloguj się do RustSkins za pomocą swoich danych uwierzytelniających Steam.

 2. Jeśli chcesz sprzedać, przejdź do strony przedmiotu sprzedaży i wybierz te skórki, które chcesz sprzedać.

 3. Jeśli chcesz kupić, przejdź do strony zakupów po uzyskaniu odpowiedniego salda. Dodaj te skórki do koszyka.

 4. Następnie możesz wypłacić te odtłuszczone przedmioty na swoje konta Steam. 

Mają bardzo bezpieczną platformę do kupowania i sprzedawania skórek. W 2023 będą hostować wiele skórek, które będą wyświetlane na stronie. Tak, że jeśli możesz dołączyć do tych szybkich twórców gier w 2023, odniesiesz sukces w jednym z najlepszych warsztatów wspieranych przez Steam. 

Wniosek

Po przejściu tego artykułu z notki o tym, jak zdobyć darmowe skórki Rust w 2023 do tego, jak zarabiać na skórkach Rust, powinieneś odkryć na nowo, jak zarządzać i zdobywać darmowe skórki. Te 2023 skórki to najnowsze skórki, jakie można znaleźć na Steamie i w każdym innym warsztacie. 

Ponieważ jest to gra, w którą możesz grać na konsoli PS4, ma ona bardziej renomowany szczegół. Obudź się i przeżyj, to prawie rutyna ludzi. Mamy wrogów i potrzebujemy wystarczająco dużo narzędzi, aby się od nich uwolnić. To samo pokazuje Rust Game. 

FAQ

Czy są darmowe RUST SKIN?

Oczywiście jest darmowa skórka Rust. Na stronach internetowych dostępne są darmowe skórki, które wymagają jedynie wykonania różnych czynności. Może to być loteria, a nawet rejestracja na stronach internetowych. Witryny, które przedstawiliśmy powyżej, mają bardzo bogate portfolio darmowych skórek.

Jak zdobyć darmową skórkę Rust w 2023?

W artykułach ujawniono wiele z tych sekretów, jeśli chodzi o zdobycie darmowej skórki Rust w 2023. Nawet jeśli nie masz możliwości zakupu, zawsze możesz odnieść się do tych właściwości. Jest jednak inny sposób na wykorzystanie tej darmowej skórki Rust, ponieważ już obiecaliśmy, że dostarczymy ją później. 

Możesz więc odzyskać skórki Rust również za pomocą punktów i skupień. Zamiast po prostu zdobywać punkty i wymieniać je bezpośrednio z Rust, możesz odzyskać skórkę, którą lubisz. 

Gdzie najlepiej zdobyć darmową skórkę Rust?

Najlepszym miejscem na zdobycie darmowej skórki Rust jest gwarantowana strona internetowa, o której mówiliśmy w artykule. Oni są:

 1. Earnit.gg -Zdobądź darmowe skórki, Discord Nitro, karty podarunkowe i amp; kryptowaluty.

 2. Freecash.com - Bezpłatna gotówka, PayPal, Bitcoin & jeszcze! 

 3. EarnSkins.gg - Graj w gry, wykonuj zadania, zdobywaj skórki.

 4. Idle-Empire.com Zarabiaj darmowe skórki, gry, karty podarunkowe

 5. CollectSkins.com - Darmowe skórki CS:GO, zdobywaj darmowe skórki, karty podarunkowes

 6. TaskPerks.com - Darmowe pieniądze online - bezpłatna gotówka Paytm