steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

Lista stron, w których możesz wymienić skiny do CS:GO

Znajdziesz tutaj listę zaufanych stron, w których możesz wymienić swoje skiny do CS:GO.

promowane

strony

Free 30 gems
Nasza ocena
0.00
star_border star_border star_border star_border star_border
Ocena użytkowników
0.00
0
people
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
gamblecsgo
enter csgopositive przeczytaj recenzje

Wymień swoje skiny CS:GO

Społeczność CSGO mocno rozwinęła ekonomie w CS:GO w oparciu o skiny do CS-a, co sprawiło, że ludzie z całego świata zainteresowali się zarabianiem na nich. Wiele osób zaczęło się wymieniać, biorąc pewien procent z każdej wymiany. Niedługo po tym, strony, w których można wymieniać się z botami zaczęły powstawać. Strony do zamiany skinów CS:GO używają botów, które wysyłają ofertę wymiany po tym, jak zlecisz wymianę na stronie. Wartość przedmiotów, które zaznaczysz od bota na stronie, musi być równa lub mniejsza niż wartość twoich skinów. Jeżeli wartość twoich skinów jest większa, to na większości stron jest saldo, do którego te środki, które zostały po wymianie trafią na twoje konto, dzięki którym będziesz mógł zakupić skiny.

W jaki sposób automatyczne boty do wymiany są lepsze niż wymiana z ludźmi?

Są trzy główne czynniki, które faworyzują wymianę z botami nad wymianą z ludźmi.

1. Wymiany z botami są natychmiastowe, nie musisz więc czekać, żeby wymienić swoje przedmioty. Możesz zrobić to odrazu, a bot prześle ofertę wymiany.

2. Strony do wymiany skinów mają boty z ogromnymi ekwipunkami wartymi tysiące dolarów, więc wybór jest znacznie większy niż u trader'ów. Co ważne, możesz też wymieniać bardzo tanie skiny, gdzie trader nie zaakceptowałby takich skinów.

Wymieniając się na stronach tego typu, zazwyczaj dostaniesz droższe przedmioty niż wymieniając się z ludźmi, którzy zajmują się tradingiem. Traderzy chcą zrobić duży profit na każdej wymianie, często wynoszący około 10%. Na stronach do wymiany skórek prowizja maleje nawet do 5-6% (zależy od strony), więc nawet dwukrotnie mniej niż przy wymianie z traderem.

Wymiana z ludźmi

Jeżeli wolisz wymieniać się z prawdziwymi osobami, jest wiele sprawdzonych sposobów na to.

1. Subreddity na reddit-cie.Jest wiele subredditów poświęconych wymianom skórek do CS:GO. Możesz tam znaleźć interesujące wymiany, lub zamieścić swoją ofertę. Najpopularniejszym subredditem jest r/GlobalOffensiveTrade

2. CSGOTraders.net.CSGOTraders.net jest jedną z największych stron, gdzie ludzie mogą wymieniać swoje skiny z innymi osobami. Możesz umieścić swoją ofertę wymiany lub wyszukać wymiany zamieszczone przez innych użytkowników.

Otrzymaj więcej przy wymianie.

Wiele stron do wymian skinów oferują sposoby na zmniejszenie prowizji podczas wymiany. Najpopularniejszą metodą jest dodanie domeny takiej strony do nazwy użytkownika na steam'ie. Jeżeli strona na której się chcesz wymienić oferuje taki system, powinieneś dodać domenę strony do swojego nicku na steam, przelogować się i po zakończonej wymianie usunąć domenę ze swojego nicku. Dzięki temu, dostaniesz więcej za swoje przedmioty przy wymianie.