wing-preload
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
ROZDANIE
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
11d 11:11:11
  • CSGOCatalog
  • allant CS.PRO #CSGOCatalog
  • Bagy
+ 31 Uczestnicy
csgoroll
Zaloguj się za pomocą Steam
promo

Najlepsze rynki skórek CS:GO z kodami partnerskimiw 2024

Tutaj znajdziesz godne zaufania CS:GO Skins Marketplaces i nie tylko. Legalne i w pełni sprawdzone!

Witryny

Przegląd najlepszych witryn CS:GO Marketplace

CS:GO już dawno przestało być tylko rozrywką. Dziś jest to cały wszechświat z własnym rynkiem skórek. Aby zostać właścicielem skórki, należy ją zdobyć w grze otwieranie skrzynek; zdobyte w bitwach. Jest jednak inny sposób – odwiedzić witryny CS:GO Marketplace, które oferują lepsze warunki, możliwości wyboru i ceny, w przeciwieństwie do oficjalnego sklepu Steam. Jeśli jesteś zainteresowany uczciwą umową i chcesz mieć fajną skórkę, przeczytaj naszą recenzję najlepszych witryn CSGO Marketplace.

Jak sprzedawać skiny do CS:GO?

Możesz sprzedawać skiny do CS:GO używając zewnętrznych rynków ze skinami. Powinieneś wybrać zaufaną stronę, żeby mieć pewność, że sprzedaż skinów przebiegnie pomyślnie.

Wybierz zaufaną stronę, zaloguj się swoim kontem steam, wypełnij informację o swoim koncie (trade URL, email, itp). Po zrobieniu tych czynności możesz zacząć sprzedawać skiny. Wybierz skiny, które chcesz sprzedać i wpisz kwotę, jaką chciałbyś za nie otrzymać. Powinieneś wystawić je za mniejszą cenę niż są na rynku steam, żeby się sprzedały. Sprawdź ceny podobnych przedmiotów na danej stronie i porównaj je z cenami na rynku steam, żeby wiedzieć ile możesz otrzymać za swoje skiny.

Po wprowadzeniu ceny, możesz je wystawić. Teraz wystarczy tylko poczekać, aż ktoś te skórki kupi. Po sprzedaniu skinów otrzymasz saldo, które będziesz mógł wypłacić. Niektóre strony wymagają weryfikacji tożsamości (KYC – Know Your Customer) przed wypłatą. Najpopularniejszymi metodami wypłaty są: Paypal, Visa, Mastercard, Skrill, Payoneer, Webmoney, Przelew bankowy, Kryptowaluty (bitcoin, ethereum, litecoin i więcej). Strona mieć prowizje przy sprzedaży skinów, więc sprawdź prowizje danej strony zanim wystawisz swoje przedmioty. Taka prowizja nie powinna przekroczyć 10% kwoty sprzedaży skinów.

Jak kupić skiny do CS:GO?

Kupno skinów do CS:GO wygląda bardzo podobnie, musisz znaleźć zaufany rynek ze skinami, zalogować się i wypełnić dane o swoim koncie, takie jak np. twój tradelink steam. Po zrobieniu tego, możesz wpłacić pieniądze i wyszukać skiny używając wyszukiwarki. Po kupieniu skina dostaniesz ofertę wymiany natychmiastowo, pod warunkiem, że kupiony skin nie ma blokady wymiany. Jeżeli ma, będziesz musiał poczekać kilka dni, zanim będziesz mógł go wypłacić.

Top 7 rynków CS:GO:

  • Skinport – najlepsza strona do kupowania skórek CS:GO po obniżonej cenie
  • Tradeit.GG – najszybsza strona do zarabiania na skórkach CS:GO
  • DMarket – pierwsza na świecie witryna oparta na technologii blockchain
  • Skinbaron – najlepsza strona z wizualizacją 3D skórek
  • Bitskins – pierwsza strona handlu skinami
  • Waxpeer – najlepsza strona z ofertami P2P
  • SkinsMonkey – najlepsza strona handlowa dla depozytów kryptograficznych, fiducjarnych i skórek.

Przyjrzyjmy się bliżej każdej witrynie, aby wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb i preferencji.

Wniosek

Rynek skórek CS:GO pomoże ci zdobyć fajne przedmioty i sprzedać niechciane skórki. Sprawdź nasze recenzje, aby znaleźć najlepszy rynek spośród tysięcy witryn CSGO Marketplace, w których zapewnimy wiarygodne informacje o wszystkich funkcjach witryn.

Często zadawane pytania

Jaki jest najlepszy rynek CS:GO?

Najlepszy rynek handlu skórkami CS:GO ma dobrą reputację i pozytywne recenzje oraz jest uwzględniany w ocenach witryn z recenzjami.

Jak dostać się na rynek CS:GO?

Aby zostać uczestnikiem transakcji, potrzebujesz konta Steam zarejestrowanego od co najmniej 30 dni, kwoty transakcji wynoszącej co najmniej 5 USD oraz profilu ustawionego na handel.

Czy rynek CS:GO jest legalny?

Jest całkowicie legalny i używany przez miliony graczy na całym świecie do transakcji handlowych.

Ok