wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam
banner

Top 11 najdroższych noży CS2

CS:GO zapewnia fanom zabawę i rozrywkę dzięki przedmiotom kosmetycznym w grze, zwłaszcza nożom, które są bardzo poszukiwane przez entuzjastów gier i kolekcjonerów. Na internetowym rynku CS:GO istnieje ogromny rynek tych noży, zwłaszcza tych rzadszych. W tym artykule porozmawiamy o najdroższych nożach CS:GO w oparciu o ich rzadkość i popyt.

11 najdroższych noży CS2

Oto 11 najdroższych noży CS:GO w 2024 roku. Należy jednak pamiętać, że ceny mogą się różnić w zależności od trendów i zapotrzebowania na konkretny projekt.

 1. Karambit Case Hardened Blue Gem: Wariant Case Hardened Blue Gem jest ceniony za swoje niebieskie zabarwienie, które wynika ze wzoru skóry utwardzanej dyfuzyjnie. Kolekcjonerzy zwracają szczególną uwagę na ilość i rozmieszczenie koloru niebieskiego, przy czym niektóre wzory są bardziej pożądane niż inne, co czyni je jednymi z najdroższych noży CS:GO na rynku.
 2. M9 Bayonet Crimson Web (prosto z fabryki): M9 Bayonet sam w sobie jest dość drogim nożem, ale w połączeniu z stanem „fabrycznie nowym” jego cena osiąga jeszcze wyższy przedział cenowy, przekraczający 2000 dolarów.
 3. Nóż motylkowy Crimson Web (prosto z fabryki): Nóż motylkowy słynie z wyjątkowej animacji przerzucania w grze, którą gracze uwielbiają. Jednakże wzór The Crimson Web, zwłaszcza w nieskazitelnym stanie, jest fabrycznie nowy, jest bardzo rzadki i drogi.
 4. Karambit Doppler Sapphire: Karambit Doppler Sapphire jest częścią serii Doppler, która obejmuje również Ruby i Black Pearl, ale Sapphire jest często najbardziej poszukiwany ze względu na swój uderzający niebieski odcień i rzadkość, co czyni go najdroższym w serii.
 5. Bayonet Autotronic (prosto z fabryki): Bayonet to klasyczny nóż CS:GO o eleganckim, nowoczesnym wyglądzie. Jednakże skórka Autotronic nadaje mu czerwony wzór obwodów na metalicznym tle, co czyni go bardziej wyjątkowym i poszukiwanym wśród entuzjastów gier.
 6. Flip Knife Lore (prosto z fabryki): Kolekcja Lore znana jest ze swojego misternego, inspirowanego smokami złotego wzoru na czarnym tle. Wariant Flip Knife ma zwartą i praktyczną konstrukcję, a gdy jest w doskonałym stanie „fabrycznie nowym”, staje się bardzo pożądaną i rzadką skórką w ofercie skórek CS:GO.
 7. Bowie Knife Fade (prosto z fabryki): Nóż Bowie to duży i ciężki nóż, nazwany na cześć słynnego Jima Bowiego. Skórka Fade jest nakładana na nóż z gładkim gradientem, zazwyczaj przechodzącym od fioletu lub różu do jasnoniebieskiego, pokrywając całe ostrze, co czyni go jednym z najdroższych noży na naszej liście.
 8. Karambit Marble Fade (Fire and Ice): Efekt Marble Fade na nożu Karambit to wielokolorowe wykończenie, które łączy w sobie odcienie czerwieni, błękitu i żółci. Z drugiej strony wariant „Ogień i lód” jest szczególnie ceniony i drogi, ponieważ ma wyłącznie kolory czerwony i niebieski, przypominający ogień i lód z wyraźną separacją.
 9. Talon Knife Fade (prosto z fabryki): Nóż Talon jest dość podobny do noża Karambit, ma zakrzywioną konstrukcję i pierścień umożliwiający obracanie noża. Wzór blaknięcia na nożu Talon, szczególnie gdy całkowicie zakrywa broń i jest w stanie „fabrycznie nowym”, jest rzadki i estetyczny.
 10. Wiedza o bagnecie M9 (prosto z fabryki): Skórka Wiedzy ze szczegółowym projektem mitycznego stworzenia jest wysoce pożądana. Duża powierzchnia bagnetu M9 dobrze eksponuje skórę, a w stanie fabrycznie nowym misterny projekt jest wyraźny i wyraźny, co czyni go cenionym przedmiotem wśród kolekcjonerów i entuzjastów CS2.
 11. Nóż Ursus Doppler Ruby (prosto z fabryki): Nóż Ursus to bardziej tradycyjna i prosta konstrukcja noża. Wariant Doppler Ruby to żywy, jednolity czerwony kolor. Podobnie jak w przypadku innych skórek Dopplera, Rubin jest rzadki, a znalezienie go w stanie fabrycznie nowym, z jego nieskazitelnym, błyszczącym wyglądem, jest jeszcze rzadsze.

Drogie noże w CS2

Nóż Rok dodania Projekt Ceny za upływające 2 miesiące Wzrost w % Interesujący fakt
Karambit Case, utwardzany, niebieski klejnot 2013 Ubarwienie niebieskie, kształt przypominający pazury $15000 5% Najbardziej pożądane wzory nazywane są „niebieskimi klejnotami”.
Szkarłatna sieć bagnetu M9 2013 Projekt strony internetowej w kolorze czerwonym na czarnym $12 000 10% Poszukiwany ze względu na wzór pajęczej sieci.
Nóż motylkowy Karmazynowa sieć 2014 Czerwony projekt strony internetowej, otwarcie motyla $13000 7% Znany z wyjątkowej animacji otwarcia.
Szafirowy Karambit Doppler 2015 Całkowicie niebieski w serii Dopplera $17000 12% Jedna z najrzadszych faz Dopplera.
Bagnet Autotronic 2016 Projekt obwodów w kolorze czerwonym $9000 4% Elegancki, nowoczesny wygląd z unikalnym czerwonym wzorem.
Wiedza o odwracanym nożu 2016 Złoto-czarny wzór inspirowany smokiem $11000 9% Zainspirowany legendarną historią smoków AWP.
Nóż Bowiego Fade 2016 Kolorowy gradient, duży rozmiar $10000 6% Duży i imponujący, z pełnym gradientem.
Marmur Karambit blaknie ogniem i lodem 2015 Kolory czerwony i niebieski, wyraźna separacja $16000 15% Idealne wzory Ognia i Lodu są niezwykle rzadkie.
Zanik Nóż Talon 2018 Podobny do Karambit, zanikający kolor $10500 8% Niedawny dodatek z poszukiwanym odcieniem.
Wiedza o bagnecie M9 2016 Skomplikowany projekt inspirowany smokami $15000 11% Duża powierzchnia dobrze prezentuje projekt Lore.
Nóż Ursus Doppler Ruby 2018 Jasnoczerwony, seria Dopplera $9500 5% Jednolity, jasny czerwony kolor w serii Dopplera

Czy wszystkie noże są drogie w CS2?

Nie, nie wszystkie noże w CS:GO są drogie. Cena noży zależy od wielu czynników, m.in.:

 • Rzadkość
 • Stan
 • Popyt
 • Skóra
 • Wydanie serii
 • Cechy szczególne

Czynniki te w zróżnicowany sposób determinują cenę skóry. Jednakże niektóre noże są wypuszczane na rynek bardzo tanio i często z biegiem czasu stają się bardzo drogie w zakupie ze względu na ich rzadkość i popyt.

Dlaczego noże są takie drogie w CS2?

Niektóre noże w CS:GO osiągają wysokie ceny ze względu na ich specjalną konstrukcję, rzadkość i popyt. Dla wielu graczy te poszukiwane elementy ekwipunku stają się czymś więcej niż tylko przedmiotem w grze, uważają je za prestiżowy sposób na personalizację rozgrywki. Co więcej, rzadkie wzory lub skórki, zwłaszcza w stanie fabrycznie nowym, mogą być niezwykle rzadkie, co zwiększa popyt wśród oddanej społeczności kolekcjonerów i graczy.

Wniosek

Noże CS:GO są jednymi z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych przedmiotów w grach wśród zapalonych kolekcjonerów gier i entuzjastów CS2, co czyni je drogimi i rzadkimi z natury ze względu na ich popyt. Jednak gra zawiera szeroki asortyment i często udostępnia nowe projekty noży, dzięki czemu gracze mogą kupować zgodnie ze swoim budżetem i preferencjami.

Często zadawane pytania

Jaki jest najdroższy nóż w CS:GO?

Najdroższy nóż w CS:GO zmienia się w zależności od czasu i trendów rynkowych, ale w chwili pisania tego tekstu Karambit Case Hardened Blue Gem jest najdroższym nożem z ceną ponad 15 000 USD ze względu na jego rzadkość i popyt.

Jaki jest najlepszy nóż nr 1 w CS:GO?

Najbardziej popularnym nożem w CS:GO jest nóż motylkowy ze względu na jego skomplikowaną symulację i kształt. Animacja motyla jest uwielbiana przez fanów, co czyni go poszukiwanym przedmiotem wśród entuzjastów.

Jaka jest najdroższa broń w historii?

Ceny zmieniają się wraz z trendami rynkowymi, ale noże Emerald lub Sapphire Butterfly osiągnęły w przeszłości ponad 25 000 USD, co czyni je najdroższą bronią w historii.

Jaki jest najdroższy nóż motylkowy w CS:GO 2023?

W CS:GO 2023 nóż motylkowy z wzorem Crimson Web w stanie fabrycznie nowym może być najdroższym nożem motylkowym w CS:GO.

Jaki jest najrzadszy nóż w CS:GO?

Karambit Case Hardened Blue Gem to jeden z najrzadszych noży w CS:GO. Tylko kilka sztuk jest dostępnych na rynku w oszałamiającej cenie.

Jaki jest najdroższy handel CSGO?

Najdroższa transakcja w historii CS:GO opiewała na około 800 000 dolarów za dwie skórki, w tym AWP Dragon Lore i Case Hardened AK-47.

Kategorie
CSGORoll best roullet
Ok