wing-preload
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
ROZDANIE
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
11d 11:11:11
 • CSGOCatalog
 • allant CS.PRO #CSGOCatalog
 • Bagy
+ 31 Uczestnicy
csgoroll
Zaloguj się za pomocą Steam
banner

Problemy Duelbits

Potwierdzenie tożsamości Duelbits

Niezwłocznie po zarejestrowaniu się na stronie Duelbits należy przejść procedurę weryfikacyjną, aby uzyskać dostęp do transakcji finansowych. Po autoryzacji w Twoim profilu pojawi się okno z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Otrzymasz wiadomość e-mail z aktywnym linkiem. W niektórych przypadkach może trafić do folderu ze spamem. Zajrzyj tam, jeśli nie znajdziesz go w kategorii głównej. Otwórz wiadomość e-mail i kliknij łącze. Zostaniesz przekierowany do Twojego profilu osobistego.

Przed wypłatą środków może być również konieczne zweryfikowanie danych osobowych. W tym celu należy przesłać skany paszportu lub prawa jazdy. Jeśli chcesz zweryfikować swój adres zamieszkania, musisz przesłać kopię rachunku za poprzednie trzy miesiące.

Duelbits: Nie mogę dokonać wpłaty

Jeśli nie możesz dokonać wpłaty podczas wizyty w Duelbits, zwróć uwagę na główne możliwe problemy:

 • adres e-mail nie został potwierdzony;
 • stosowane są zewnętrzne systemy płatności;
 • nie są uwzględniane minimalne limity uzupełnień salda;
 • niewystarczające środki na saldzie instrumentu płatniczego.

Jeśli sprawdziłeś kryteria i wszystko jest w porządku, skontaktuj się ze specjalistami pomocy technicznej, aby poznać przyczyny. Zidentyfikują stronę, po której wystąpił problem (przy instrumencie płatniczym lub na platformie hazardowej). Ponadto konsultanci przekażą szczegółowe instrukcje dotyczące dalszego postępowania.

Dlaczego płatność Duelbits może się nie powieść

Jeśli płatność w Duelbits nie powiedzie się, sprawdź następujące funkcje:

 • Czy instrumenty płatnicze, z których korzystasz, należą do Ciebie osobiście. Aby uniknąć prania pieniędzy i innych oszustw, użytkownicy są zobowiązani do korzystania wyłącznie z osobistych portfeli kryptowalut lub portfeli elektronicznych;
 • Czy dane Twojej karty lub portfela zostały wprowadzone prawidłowo. Jeżeli wpiszesz dane błędnie, transakcja zostanie anulowana;
 • Czy popełnisz jakieś nielegalne działania. Zapoznaj się z zasadami i warunkami portalu hazardowego, aby uniknąć sytuacji siły wyższej. W przeciwnym razie nie otrzymasz pieniędzy, a Twoje konto zostanie zablokowane.

Wsparcie na żywo dla Duelbits nie odpowiada

Jeśli wysyłasz e-mail do konsultanta na czacie internetowym, poczekaj chwilę. Czasami operatorzy nie są w stanie odpowiedzieć natychmiast, ponieważ czasami jest duże obciążenie pracą. Twoje pytanie powinno zostać przyjęte do rozpatrzenia w ciągu 15 minut.

Jeśli z jakiegoś powodu odpowiedź nie nadeszła, przejrzyj sekcję z częstymi pytaniami użytkowników. Być może tutaj znajdziesz podobną sytuację i rozwiążesz swój problem.

Inną opcją jest skontaktowanie się z oficjalnymi kanałami i stronami na Discordzie, Instagramie i Twitterze.

Dlaczego nie mogę wypłacić wygranej w Duelbits

Jeśli nie możesz wypłacić swoich wygranych, zwróć uwagę na pewne kryteria. Niektóre z głównych problemów obejmują:

 • nieprzestrzeganie minimalnych limitów wypłat;
 • Błędne wprowadzenie szczegółów płatności;
 • korzystanie z instrumentów płatniczych innych osób.

Mogą występować inne problemy, ale aby je zidentyfikować i rozwiązać, należy skontaktować się z konsultantem wsparcia.

Co się stanie, jeśli nie otrzymam nagrody w Duelbits?

Jeśli zaistnieje sytuacja, w której nie otrzymasz nagrody, nie ma niezależnego rozwiązania problemu. W takim przypadku pomoże jedynie skontaktowanie się z konsultantem wsparcia. Sprawdzą, czy określone warunki zostały spełnione i zapewnią niezbędną pomoc.

faq

Kategorie
CSGORoll best roullet
Ok