wing-preload
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
ROZDANIE
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
11d 11:11:11
 • CSGOCatalog
 • allant CS.PRO #CSGOCatalog
 • Bagy
+ 23 Uczestnicy
csgoroll
Zaloguj się za pomocą Steam
banner

Najczęstsze problemy z CSGORoll i jak je rozwiązać

CSGORoll: Dlaczego nie mogę dokonać wpłaty

Jeśli nie możesz wpłacić środków na CSGORoll, sprawdź, czy poprawnie wprowadziłeś dane na tej platformie. Dotyczy wybranego systemu płatności i jego szczegółów. Sprawdź także, czy spełnione są minimalne limity wpłat.

Dodatkowe wymagania dotyczące dostępu do transakcji finansowych dowolnego rodzaju obejmują weryfikację Twoich danych osobowych i korzystanie wyłącznie z tych narzędzi płatniczych, które należą do Ciebie osobiście. Na przykład, wpłacając kryptowalutę, nie możesz wskazać portfela innej osoby.

Jeżeli jest to karta podarunkowa na określoną kwotę to sprawdź jej ważność. Być może korzystałeś z niego już wcześniej i dlatego płatność nie została zrealizowana.

Dlaczego płatność CSGORoll może się nie powieść

Czasem płatności nie dochodzą. Powodów jest kilka, m.in. następujące:

 • problemy w systemie finansowym;
 • proces weryfikacji nie został zakończony;
 • wykorzystywanie danych innych osób;
 • przekroczenie limitu miesięcznych przelewów.

W przypadku wystąpienia takich problemów zaleca się skontaktowanie z obsługą techniczną CSGORoll. W tym celu oferowany jest czat online. Konsultanci wsparcia pomogą rozwiązać problem i spróbują dowiedzieć się, po której stronie wystąpił błąd.

Co to jest czas odnowienia handlu CSGORoll?

Po aktualizacji dokonanej przez Valve wszystkie przedmioty przechodzą w tryb odzyskiwania i nie podlegają wymianie przez siedem dni od ich otrzymania. Po upływie okresu ograniczenia możesz z łatwością wykorzystać przedmioty do doładowania swojego konta CSGORoll lub sprzedać je na platformie.

Dlaczego nie mogę wpłacić środków do CSGORoll za pomocą przedmiotów

Jeśli nie możesz dokonać wpłaty do CSGORoll za pomocą skórek z popularnej strzelanki, sprawdź swoje konto Steam. Ważne jest, aby umożliwić udostępnianie. Ponadto upewnij się, że adres URL giełdy został wpisany poprawnie.

Możliwe, że wystąpił problem z połączeniem ze Steam. W takim przypadku poczekaj chwilę i spróbuj dokonać wpłaty ponownie. Jeśli sytuacja nie zostanie rozwiązana w ciągu 10 minut, skontaktuj się z zespołem wsparcia CSGORoll w celu uzyskania dalszych instrukcji.

Kiedy uzupełniasz saldo skórkami, działa standardowy system P2P. Innymi słowy, oferujesz przedmiot do wymiany, a inny użytkownik odbiera go w celu wypłaty. Ze względu na dużą liczbę odwiedzających transakcje realizowane są regularnie i bez opóźnień.

Dlaczego CSGORoll nie widzi moich skórek

CSGORoll nie akceptuje niektórych skórek. Z tego powodu część Twoich produktów może nie pojawić się na portalu podczas wymiany lub uzupełnień. Nie będą one również widoczne, jeśli adres URL będzie nieprawidłowy. Otwórz Steam i upewnij się, że adres wymiany jest poprawny. Jeśli to konieczne, skopiuj i wklej go ponownie.

Inną możliwością jest to, że otrzymałeś skórkę niedawno (mniej niż siedem dni temu). W tym przypadku jest tymczasowo w zamku. Poczekaj, aż upłynie termin i wykonaj czynność ponownie.

Jak zdobyć monety w CSGORoll

Jeśli chcesz zdobyć monety (waluta w grze), musisz doładować swoje konto. W tym celu możesz skorzystać z dowolnej metody płatności oferowanej na portalu, np. kart przedpłaconych, kryptowaluty czy skinów. Koszt jednej monety wynosi 0,7 dolara. Nie ma możliwości przeniesienia Twoich monet na inne osoby odwiedzające platformę. Można ich jednak używać do obstawiania ekscytujących gier i kupowania kluczy do otwierania skrzynek.

Dodatkowo monety są dostarczane podczas korzystania z bonusu powitalnego. Aktywuje się go poprzez wprowadzenie odpowiedniego kodu promocyjnego. Do wyboru masz trzy przypadki. Jeśli w zestawie znajdują się monety, na pewno je otrzymasz.

Oferta handlowa CSGORoll nie wyświetla się

Jeśli nie widzisz ofert wymiany, musisz sprawdzić dostępność usługi Steam. Możesz nie być w stanie połączyć się z platformą. W takim przypadku spróbuj wykonać te czynności później.

Inną możliwością jest to, że Twoje konto Steam nie jest skonfigurowane. Powinien być otwarty i można go udostępniać. Nie zapomnij również sprawdzić adresu URL giełdy. Często użytkownicy popełniają błędy wchodząc na nie.

Dlaczego CSGORoll nie wyświetla wszystkich skórek CS:GO w moim ekwipunku

Skórki CS:GO mogą nie być widoczne w ekwipunku z następujących powodów:

 • nie masz;
 • twoje konto Steam nie jest prawidłowo podłączone;
 • pozycje objęte są siedmiodniowym okresem blokady.

Jeśli skończyły Ci się wszystkie przedmioty, nic dziwnego, że nie widać ich w Twoim ekwipunku. Czasami użytkownicy zapominają, że wszystko jest sprzedane lub zdeponowane na saldzie. Jeśli chodzi o podłączenie konta, sprawdź jego publiczną dostępność i czy adres URL jest wpisany poprawnie. Jeśli przedmiot został odebrany nie tak dawno temu, przez tydzień nie można z nim nic zrobić.

Jak dawać napiwki w CSGORoll bez czatu

Nie możesz przekazywać swoich monet osobom trzecim. Wcześniej takie działania były dozwolone dla użytkowników czatu. Często jednak oszuści wykorzystywali tę sytuację. Wymyślili różne sztuczki, aby przekonać zaufanych użytkowników do przesłania swoich monet. Po otrzymaniu dużej liczby skarg od odwiedzających administracja platformy CSGORoll anulowała możliwość przesyłania waluty w grze z funkcjonalności.

Na tym opierała się uczciwość i bezpieczeństwo wszystkich procesów. Teraz użytkownicy nie mogą zdobyć łatwych monet, jeśli nie mają ich wystarczająco dużo, aby postawić zakład lub otworzyć skrzynkę. Jednocześnie nie stracą równowagi poprzez działania oszustów.

Dlaczego nie dostałem monet, gdy wygrałem w CSGORoll

Jeśli wygrałeś, ale nie otrzymałeś monet, w większości przypadków problem wynika z niestabilnego połączenia internetowego. Być może połączenie zostało przerwane w kluczowym momencie, przez co runda nie została uznana za ważną. Zdecydowanie zaleca się skontaktowanie z konsultantami działu wsparcia i poproszenie o wyjaśnienie sytuacji.

Kolejną kwestią może być wykorzystanie w grze oprogramowania firm trzecich. W tej chwili programy prognostyczne są popularne wśród odwiedzających. Są one połączone z kontem i obliczają mnożniki w Crash, kiedy nagroda powinna zostać odebrana. Podobne oprogramowanie jest również dostępne dla innych gier. Jeśli usługa bezpieczeństwa wykryje użycie programów stron trzecich, wygrana nie zostanie policzona. Ponadto możliwe jest, że Twoje konto zostanie zablokowane.

Monety upominkowe CSGORoll nie działają

Monety upominkowe oznaczają karty przedpłacone. Możesz je wprowadzić po doładowaniu salda. Jednak w niektórych przypadkach nie działają. Rzecz w tym, że kupując kartę podarunkową, otrzymujesz kod elektroniczny. Należy go skopiować i wkleić w odpowiednie pole podczas przelewu środków na konto gry. Czasami użytkownicy popełniają błędy podczas wprowadzania kodu i dlatego nie działa.

Inną opcją jest zakup karty podarunkowej w niewiarygodnej witrynie. Możliwe, że nierzetelni sprzedawcy podają kod nieistniejący lub taki, który został już wykorzystany. Skontaktuj się z obsługą CSGORoll, aby uzyskać więcej szczegółów, a także z administracją strony, na której kupiłeś kartę.

CSGORoll ciągle każe mi się zalogować

Jeśli spróbujesz zalogować się do portalu i ponownie zostaniesz poproszony o podanie danych logowania, możliwe, że połączenie nie powiodło się. Chodzi o to, że autoryzacja odbywa się poprzez platformę Steam. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że problem wystąpi po jego stronie. Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z obsługą techniczną.

Płatność nie powiodła się. Prześlij dokumenty do swojego profilu i skontaktuj się z pomocą techniczną CSGORoll

Jeżeli podczas transakcji finansowych wystąpią błędy, może pojawić się powyższy komunikat. Jeżeli Twoja tożsamość nie została zweryfikowana, czas na wykonanie odpowiedniej procedury. Po zakończeniu spróbuj ponownie i dokończ transakcję finansową. Jeżeli weryfikacja nie rozwiąże problemu lub została już zakończona, należy skontaktować się z zespołem wsparcia.

Jak naprawić Escrow w CSGORoll

Wypłacając środki, możesz skorzystać ze skórek natychmiastowych lub depozytowych. Osobliwością tej drugiej opcji jest to, że są one dostępne w ciągu kilku godzin do siedmiu dni od złożenia wniosku. Wynika to z limitu czasowego obowiązującego w przypadku handlu/wymiany nowych skórek, który obowiązuje dokładnie tydzień od momentu ich otrzymania. Zamawiając przedmiot, będziesz mógł śledzić, ile czasu pozostało do jego odblokowania. W związku z tym przedmiot zostanie natychmiast przeniesiony do kategorii natychmiastowej i będzie dostępny do wypłaty.

Dlaczego nie mogę wprowadzić kodu promocyjnego w CSGORoll

Jeśli nie możesz skorzystać z kodu promocyjnego CSGORoll, istnieje wiele powodów, w tym następujące

 • kombinacja została już wcześniej przez Ciebie aktywowana;
 • kod promocyjny wygasł;
 • znaki zostały wprowadzone błędnie.

Zaleca się skopiowanie kodu i wklejenie go do odpowiedniej komórki. Pomoże to uniknąć błędów przy ręcznym wprowadzaniu kombinacji. Konieczne jest także wykorzystanie kodów promocyjnych uzyskanych w sprawdzonych serwisach. W takim przypadku gwarantuje się, że zadziałają po aktywacji ze względu na ich znaczenie.

Co zrobić, jeśli CSGORoll udostępnia nieprawidłowy link handlowy

Jeśli link handlowy został podany nieprawidłowo, zaleca się jego ponowne uzyskanie. W tym celu przejdź do swojego konta Steam i otwórz dostęp współdzielony. Skopiuj link i wklej go w odpowiedni blok swojego konta CSGORoll. W ten sposób rozwiązane zostaną problemy z wejściem/wyjściem i wymianą skórek.

Oferta wymiany CSGORoll anulowana

Jeśli pomyślnie wysłałeś skórkę, ale oferta została ostatecznie anulowana, przyczyny mogą być następujące:

 • duże obciążenie serwerów Steam. Spróbuj powtórzyć próbę wysłania skóry po kilku godzinach;
 • przedmiot został zaakceptowany przez innego użytkownika. Choć zdarza się to rzadko, zdarza się, że o ten sam przedmiot ubiega się jednocześnie dwóch graczy. W takim przypadku status skórki zostanie zaktualizowany w ciągu kilku minut;
 • anulowanie zostało dokonane przez Ciebie przez pomyłkę. W tym przypadku nie ma się czym martwić. Odczekaj kilka minut i powtórz zamówienie.

Dlaczego mój nóż nie jest widoczny w CSGORoll?

Nie możesz zobaczyć swojego przedmiotu z powodu nieudanego połączenia ze Steam lub nieprawidłowo skonfigurowanego profilu. Poczekaj 10 do 15 minut, aby powtórzyć akcję. Otwórz także portal Steam, włącz dostęp współdzielony, skopiuj adres URL wymiany i wklej go na swoje konto CSGORoll.

Kategorie
CSGORoll best cs2 upgrade
Ok