wing-preload
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
ROZDANIE
AK-47 | The Empress (Field-Tested) Giveaway
$50.00
11d 11:11:11
  • CSGOCatalog
  • allant CS.PRO #CSGOCatalog
  • Bagy
+ 27 Uczestnicy
csgoroll
Zaloguj się za pomocą Steam
banner

Jak sprzedać lub kupić konto CSGORoll

Do czego potrzebuję konta CSGORoll?

Aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności platformy, konieczne jest konto CSGORoll. Jeśli posiadasz konto, możesz wpłacić lub wypłacić środki, aktywować kod promocyjny i zostać członkiem programu partnerskiego. Ponadto po rejestracji masz dostęp do ekscytujących gier hazardowych, takich jak Crash, Roulette itp.

Codzienne przypadki przyciągają nie mniej uwagi. Mogą je jednak zdobyć jedynie gracze, którzy osiągnęli drugi poziom. Wymaga to obstawiania na platformie (każda moneta 0,7 dolara przynosi użytkownikowi 400 punktów doświadczenia). Im wyższy poziom zostanie osiągnięty, tym lepsze będą prezenty w skrzynkach.

Czasami uaktualnienie konta zajmuje dużo czasu. Ponadto wymaga znacznych nakładów finansowych lub udanych gier z dużymi wypłatami. Nie każdy gracz ma czas i chęć zajmować się aktualizacją konta. Niemniej jednak naprawdę chcą zdobyć świetne skórki, otwierając codzienne skrzynki. Dlatego też możliwość kupna i sprzedaży kont jest pożądana wśród odwiedzających CSGORoll.

Czy można sprzedać lub kupić konto CSGORoll?

W Internecie dostępnych jest wiele ofert sprzedaży konta CSGORoll. Użytkownicy wysyłają także prośby o zakup. Sytuacja nie jest wyjątkowa, bo są tacy, którzy na tym zarabiają, i inni, którzy kupując wyższy poziom, otrzymują upragnione przywileje.

Jeśli chodzi o możliwość osiągnięcia porozumienia z kupującym lub sprzedającym, wszystko zależy od wzajemnej chęci osiągnięcia kompromisu. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których obie strony są zadowolone z warunków umowy. Często jednak kupujący zaczyna się targować, próbując obniżyć cenę. Niezależnie od sytuacji, do transakcji dochodzi.

Czy sprzedaż lub zakup konta CSGORoll jest legalna?

Kupno/sprzedaż konta w CSGORoll jest nielegalne. Regulamin platformy hazardowej stanowi, że konto musi należeć do konkretnego użytkownika, a wszystkie dane muszą być dokładne i aktualne. Jeśli kupisz konto od innego członka, jego dane osobowe zostaną z nim powiązane. Wynika to z faktu, że portal wymaga weryfikacji imienia i nazwiska/daty urodzenia, a także adresu zamieszkania.

Chodzi o to, że weryfikacja informacji odbywa się od razu po rejestracji, aby uzyskać dostęp do transakcji finansowych. Część użytkowników znajduje się jednak w grupie ryzyka i administracja co jakiś czas przeprowadza ponowną weryfikację. W związku z tym gracz nie będzie mógł zweryfikować informacji przy użyciu konta innej osoby, a konto to zostanie zablokowane.

Korzyści ze sprzedaży lub zakupu konta CSGORoll

Korzyści z zakupu/sprzedaży konta CSGORoll są oczywiste: wszystko odbywa się w imię pieniędzy i fajnych skórek. Każdy uczestnik transakcji realizuje swoje własne cele. Sprzedawca otrzymuje zysk w postaci pieniędzy. Pomimo tego, że poniósł pewne koszty, aby ulepszyć swoje konto i poziom, otrzymana kwota w pełni pokrywa wszystkie straty i zapewnia dodatkowy dochód.

Jeśli chodzi o kupującego, otrzymuje on konto z wysokim poziomem w grze. W związku z tym każdego dnia użytkownik będzie otrzymywać skrzynki z fajnymi skórkami CS:GO.

Gdzie mogę sprzedać lub kupić konto CSGORoll?

Użytkownicy kupują i sprzedają konta na forach tematycznych. Każdy może zamieścić swoją ofertę, po czym zainteresowane strony włączają się w dyskusję. Ponadto niektóre witryny hazardowe zapewniają możliwość realizacji transakcji. W tym przypadku nie ma partii i innych przywilejów. Uczestnicy komunikują się ze sobą za pomocą czatu. Po obopólnym zainteresowaniu i porozumieniu następuje zakup/sprzedaż.

Od jakich głównych czynników zależy cena konta CSGORoll?

Cenę konta ustala sprzedawca. Oczywiście kupujący może zaoferować określoną kwotę. Jeśli sprzedawca będzie usatysfakcjonowany ofertą, transakcja dojdzie do skutku. Główne czynniki wpływające na cenę konta to:

  • poziom osiągnięty przez użytkownika w trakcie trwania profilu;
  • wydatki poniesione przez właściciela konta na jego rozwój;
  • dostępność aktywnych poleceń i ich ilość. Zaproszeni użytkownicy tworzą pasywny dochód;
  • częstotliwość transakcji na platformie i ich skuteczność;
  • brak problemów z administracją od momentu rejestracji konta.

Każdy użytkownik sam decyduje, jaką cenę ma pobierać za swój profil. Jeśli jednak sprzedawca łatwo zgodzi się na dużą obniżkę, zastanów się dobrze. Być może jest oszustem i oferuje Ci skradzione konto.

Często zadawane pytania

Czy zakup konta CSGORoll jest bezpieczny?

Kupowanie cudzych kont nie jest bezpieczne. Wynika to z faktu, że konto może zostać skradzione i po pewnym czasie pojawi się jego właściciel. Ponadto CSGORoll od czasu do czasu ponownie weryfikuje zagrożonych użytkowników. Nie będziesz w stanie ukończyć gry, korzystając z konta, które nie należy do Ciebie.

Jak uniknąć oszukiwania podczas sprzedaży lub zakupu konta CSGORoll?

Jeśli chcesz uniknąć bycia oszukanym, musisz dokładnie sprawdzić zarówno konto, jak i sprzedawcę. Konto musi należeć do użytkownika, który je oferuje. W przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo, że profil został skradziony.

Kategorie
stake best site
Ok