eşantiyonlar
$0
steam logo Kayıt olmak
chevron_left tüm siteler

TF2 Dış Görünümlerini ve Öğelerini Satmak İçin Güvenilir Siteler 2024 

TF2 Öğelerini Satmak İçin En İyi Site Nasıl Seçilir

TF2 Ürünlerini Satmak İçin En İyi Siteler

TF2 eşyalarınızı nakde çevirmek ister misiniz? Öğelerinizi üçüncü taraf bir pazar yerinde satmak, sanal varlıklarınızdan para kazanmanın harika bir yolu olabilir. Nadir şapkalardan benzersiz silahlara kadar, TF2'deki hemen hemen her öğe için bir pazar var. Bu kapsamlı kılavuzda, size TF2 topluluğunun aktif olarak kullandığı en güvenilir üçüncü taraf ticaret platformlarından bazılarını göstereceğiz.

Nakit karşılığında TF2 ticareti ile ilgileniyorsanız, bu herhangi bir web sitesi ve Steam hesabınızı bağlama. Aşağıda, avantajları ve dezavantajları ile birlikte en iyi ticaret platformlarından bazılarına ilişkin ayrıntıları bulacaksınız.

TF2 Öğeleri Nasıl Satılır

TF2'de öğeleri nasıl satacağınızı merak ediyorsanız, o zaman size yardımcı olduk:

 1. Team Fortress 2 (TF2) öğelerini satmak için saygın bir üçüncü taraf pazar yeri seçin. 

 2. Ürünleriniz için en iyi fiyatı belirlemek için pazardaki benzer ürünlerin fiyatlarını kontrol edin.

 3. Öğe adı, durumu ve fiyatı gibi gerekli bilgileri doldurarak satılık öğelerinizi listeleyin.

 4. Bir alıcının öğenizi satın almasını bekleyin. Bir alıcı öğeyi satın aldığında, bir ticaret teklifi gönderir.

 5. Takas teklifini inceleyin ve tüm detayların doğru olduğundan emin olun. Memnun kaldığınızda, işlemi tamamlamak için ticaret teklifini kabul edin.

 6. Parayı piyasadan tercih ettiğiniz ödeme yöntemine çekin.

 7. TF2 ürünlerinizi üçüncü taraf pazar yerinde satmaya devam etmek için işlemi gerektiği kadar tekrarlayın.

Not: Farklı pazar yerlerinin kendine özgü kuralları olabileceğini lütfen unutmayın, bu nedenle herhangi bir şey satmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

İşte Team Fortress 2 topluluğu içinde TF2 öğelerini nakit olarak satmayı seçebileceğiniz iyi bilinen en iyi siteler:

 1. DMarket - Unique satmak için en iyisi

 2. Skins.Cash - Gerçek para ticareti için en iyisi

 3. Skinport - Geniş ürün yelpazesi için en iyisi

 4. SkinCashier - En iyi fiyatlar

 5. SkinWallet - Anında ödeme için en iyisi

 6. Quicksell.store - Cilt ticareti için en iyisi

TF2 Öğelerini Satmak İçin Güvenilir Siteler

Güvenilir bir ticaret platformu sunan birçok web sitesi var. Öyleyse, TF2 ürünlerini nerede satacağınızı ve hangisinin en kazançlı olacağını merak ediyorsanız, aşağıdaki tabloya bir göz atın ve sizin için neyin işe yaradığını görün!

Sizin için en iyilerin en iyilerinden bazılarını kısa listeye almayı başardık. Ancak, çoğu şeyde olduğu gibi, bu farklı web sitelerinin pek çok avantajı olsa da, birkaç dezavantajı da vardır. Endişelenmeyin, ticaret platformlarının her biri için kapsamlı bir özet ile TF2 öğeleriniz için bilinçli bir karar verebileceksiniz.

1. DMarket

DMarket 2017'de kuruldu ve o zamandan beri sanal öğeler (CSGO, Dota 2, Rust, Team Fortress 2 ve daha fazlası) için en popüler ticaret platformlarından biri haline geldi.

tf2 ürün siteleri sat

Çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak para yatırabilir ve farklı oyunlar için alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz envanterinizi boşaltabilir ve soğuk nakit paraya çevirebilirsiniz.

👍 Artıları

👎 Eksileri

DMarket'in diğer web sitelerine kıyasla en iyi yanı, her gün çok büyük bir işlem hacmine sahip olmasıdır, bu da aradığınız ürünleri bulmanızı ve uygun gördüğünüzde satabilmenizi kolaylaştırır.

2. Skins.Cash

Skins.Cash, 4 yılı aşkın bir süredir hayatta ve tekmeliyor ve aslında DMarket'i kuran kişiden. Oyuncular için çevrimiçi ticareti kolaylaştırmayı amaçlayan yasal bir platformdur ve CSGO, Dota 2, H1Z1 ve TF2 dış görünümlerini sorunsuz bir şekilde takas etmenize olanak tanır.

ürün siteleri sat tf2

👍 Artıları

👎 Eksileri

Skins.Cash ile ilgili en iyi şey, "Dört Büyük" için bir pazar sunmasıdır; yani CSGO, Dota 2, TF2 ve Rust. Bu oyunların tümü, ilgili pazar yerleri için aktif bir kullanıcı tabanına sahiptir, bu da ticaret tekliflerini bulmayı kolaylaştırır.

3. Skinport

Skinport, Team Fortress 2 oyuncularının göz atabileceği devasa bir öğe envanteri sunarken, CSGO, Rust ve Dota 2 gibi diğer oyunlara da ayak uyduruyor! En yüksek puan alan çevrimiçi pazarlardan biridir ve güvenebileceğiniz bir pazardır.

tf2 ürün web siteleri sat

👍 Artıları

👎 Eksileri

Web sitesi iyi organize edilmiştir ve ihtiyacınız olan her tür öğeyi yalnızca arayarak veya sunduğu farklı kategorilerde buna benzer öğelere göz atarak bulabilirsiniz.

4. SkinCashier

SkinCashier, oyun içi kozmetik ürünlerini paraya çevirmek için topluluktaki en popüler web sitelerinden biri olduğu için listeye girdi. Kısa bir süre önce Polonya'daki Küresel E-ticaret Çözümlerine (2020) bir işletme olarak kaydedildi.

ürün web siteleri sat tf2

👍 Artıları

👎 Eksileri

Aylık 175.000'den fazla ziyaretçisi olan web sitesi, ürünleriniz için doğru fiyatı bulmakta herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca, müşteri desteği gerçekten iyi ve duyarlı.

5. SkinWallet

Bu listedeki diğer web siteleri gibi SkinWallet de CSGO, Dota 2 ve TF2 dış görünümleri için son derece güvenilir bir çevrimiçi pazar yeridir. Göz atabileceğiniz çok büyük bir envanter var ve hemen hemen istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz.

tf2 item sitesi sat

👍 Artıları

👎 Eksileri

Öne çıkan özelliği kesinlikle anında satış özelliğidir. Bir teklif için beklemek istemiyorsanız, cildinizi web sitesine daha yüksek bir satış ücretiyle satabilir ve tüm güçlüklerden kurtulabilirsiniz. Tahmin ettiğiniz gibi paranızı anında alacaksınız!

6. Quicksell.store

Quicksell.Store, yalnızca TF2 öğeleri içindir. Bir web sitesine girer girmez size bir ticaret penceresi sunulur. İhtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin ve bedelini anahtar veya ref ile ödeyerek satın alın.

item sitesi sat tf2

👍 Artıları

👎 Eksileri

Burada pek bir şey olmuyor ve dikkat dağıtıcı bir şey yok. Web sitesi doğrudan konuya giriyor ve sizi envanterinde bulunan herhangi bir ürünle ticaret yapmaya teşvik ediyor.

TF2 Öğelerini Satmak İçin En İyi Site Nasıl Seçilir?

Team Fortress 2 öğeleriniz için en iyi ticaret platformunu seçme arayışına çıktığınızda, aşağıda listelenen faktörlerden birkaçını göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz:

🗽 İtibar

Her şeyden önce, kullandığınız pazar yerinin iyi bir itibara sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Sitenin güvenilir olup olmadığını ve olumlu bir sicile sahip olup olmadığını anlamak için biraz araştırma yapın ve diğer kullanıcıların incelemelerini okuyun.

😎 Güvenlik

Çevrimiçi ürün satarken güvenlik çok önemlidir. Kişisel ve finansal bilgilerinizi korumak için seçtiğiniz sitenin uygun güvenlik önlemlerine sahip olduğundan emin olun. Buna SSL şifreleme, iki faktörlü kimlik doğrulama ve iyi bir gizlilik politikası dahildir.

📃 ücretler

TF2 para çekme için ücretler siteden siteye önemli ölçüde değişebilir, bu nedenle, ürünlerinizden hangisinin size en iyi getiriyi sağlayacağını belirlemek için farklı siteler tarafından alınan ücretleri karşılaştırmak önemlidir. Bazı siteler satılan her ürün için sabit bir ücret alırken, diğerleri satış fiyatının bir yüzdesini alır.

💳 Ödeme seçenekleri

Sitenin PayPal, kredi kartı veya kripto para birimi gibi tercih ettiğiniz ödeme yöntemlerini sunup sunmadığını kontrol edin. Bu şekilde ödemenizi size uygun bir şekilde alabilmenizi sağlayabilirsiniz.

🔃 Alıcı ve Satıcı Hacmi

Bir sitede ne kadar çok alıcı ve satıcı varsa, ürünleriniz için bir alıcı bulma şansınız o kadar artar. Başarılı bir satış yapma şansınızı artırmak için yüksek miktarda alıcı ve satıcıya sahip bir site arayın.

🙋‍♂️ Müşteri desteği

Ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda size yardımcı olacak duyarlı ve yardımcı müşteri desteğine sahip bir site arayın. İyi bir müşteri desteği, olabilecek herhangi bir sorunuzda size yardımcı olabilir ve ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda size yardımcı olabilir.

Çözüm

Sonuç olarak, Team Fortress 2 öğelerinizin birçoğunu satmak için kullanabileceğiniz, her biri kendi artıları ve eksileri olan birkaç site mevcuttur. Steam Topluluk Pazarı, oyuncular için en popüler ticaret platformu olmaya devam etse de, yüksek komisyon ücretleri genellikle oyuncuları yukarıda bahsettiğimiz gibi üçüncü taraf pazar yerleri aramaya caydırır.

Ancak birincil ticaret platformunuza karar vermeden önce, bu blogda belirtilen tüm faktörleri araştırdığınızdan emin olun.

SSS

TF2 ürünlerimi para karşılığında satabilir miyim?

TF2 öğelerinizi nakit karşılığında satabileceğiniz çok sayıda üçüncü taraf pazar yeri vardır. Bunu yapmak için üçüncü taraf bir ticaret platformuna gidin ve aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Steam kullanarak bir hesap kaydedin.

 2. Satmak istediğiniz dış görünümü web sitesinde takas ederek ekleyin.

 3. Cildinizin fiyatını araştırın ve buna göre bir liste oluşturun.

 4. Bir teklif bekleyin ve size makul gelen teklifi kabul edin.

 5. Mevcut ödeme yöntemlerinden birini kullanarak parayı çekin.

TF2'de bir şeyler nasıl satılır?

TF2 ürünlerini satmak oldukça basit bir işlemdir. Doğrudan Steam envanterinizden (TF2 öğelerini Steam'de nasıl satacağınızı merak ediyorsanız) resmi pazar yerine satmayı seçebilirsiniz:

 1. Steam'de profil adınızın üzerine gelin.

 2. Envanter'e tıklayın.

 3. Team Fortress 2 sekmesine gidin.

 4. Satmak istediğiniz ürünü seçin.

 5. Takas edilebilirse, bir ‘Sat’ Görünüm penceresindeki seçenek.

 6. İşlem gördüğü fiyatı seçin ve bir listeleme yapın.

 7. Satış tamamlandığında, para Steam cüzdanınıza eklenecektir.

TF2 ürünlerimi neden satamıyorum?

TF2 öğelerinizi Steam pazarından nakit para karşılığında satamayacaksınız. Bunun için üçüncü taraf bir pazar yeri seçmeli ve tercih ettikleri ödeme yöntemlerinden biriyle paranızı çekmelisiniz.

TF2 oyun içi öğelerini satmak yasa dışı mı?

Üçüncü taraf pazaryerlerinde TF2 öğeleri satmak yasa dışı değildir, ancak bu pazaryerlerinin hüküm ve koşulları, öğelerin ticareti ve satışıyla ilgili kendi kurallarına sahip olabilir, bu nedenle bunlara uyduğunuzdan emin olun.