wing-preload
Kayıt olmak ile steam

CSGO.Net Promosyon Kodları tam incelemeyle birlikte Nisan 2024

Artıları
 • kolay alım satım, yükseltme ve dış görünüm satışı
 • itibari para, elektronik ve kripto para birimi ödemelerinin yanı sıra CS:GO dış görünümlerindeki işlemler için destek
 • kalıcı ve geçici bonuslar, promosyonlar, etkinlikler ve savaşlar
 • her gün çok sayıda oyuncu çevrimiçi
Eksileri
 • gerçek para çekme yok
 • destek ekibinin kötü çalışması

CSGO.Net ticaret, portalın işlevselliğini kullanarak nadir ve benzersiz görünümler kazanmayı hayal eden en sadık CS:GO hayranlarını bir araya getiren popüler bir sitedir. Müşteriler, kanıtlanabilir bir adalet sistemi kullanarak yükseltmeleri , sözleşmeleri,  vaka savaşlarını ve   rastgele düşen klasik vaka açılışlarını kullanabilir  .

CSGO.Net’in cazibesi açıktır – web sitemizde her zaman mevcut olan bir CSGO.Net kodu ile bakiyenizi ücretsiz olarak doldurabilir ve ayrıca itibari para, dış görünüm ve kriptoda farklı para yatırma yöntemleri  kullanabilirsiniz . Yeni mücadelelerde yer almak ve hak ettiğiniz ödülleri almak için özel bir bölümde yayınlanan promosyon tekliflerini ve etkinlikleri kaçırmayın.
CSGO.Net yönlendirme kodları listesi:

Marka Bilgileri

marka CSGO.Net
bonus %40’ı yatırılacak
Trustpilot Değerlendirme 4.7 – Harika
Promosyon kodu HELLAGOOD
CSGO.Net: Üye olmak!

csgonet promosyon kodu

CSGO.Net Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Web sitesi, her kullanıcının oyunlar için ek kaynaklara erişebilmesi için çeşitli bonuslar sunar. CSGO.Net promosyon kodunu etkinleştirmek istiyorsanız, talimatları izleyin:

 1. CSGO.Net’te Steam hesabınızda oturum açın.
 2. Bonuslar bölümünü açın.
 3. İstediğiniz ödülü seçin ve kombinasyonu girin.
 4. Para yatırın ve hazır paranızda %35 artış elde edin.

Yeni kasaları yükseltmek veya satın almak için ücretsiz jeton kullanın ve istenmeyen ganimetler daha iyi görünümler satın almak için satılabilir.

CSGO.Net yasal mı?

Sitenin meşruiyetini kanıtlamaya gerek yok, aktif olarak ticaret yapan ve etkinliklere katılan çevrimiçi ziyaretçi sayısına bakmanız yeterli. Her ziyaretçinin kişisel verilerinin güvenliğini sağlamak için SSL şifrelemesi kullanılır ve çeşitli ödeme yöntemleri, ödemelerin güvenilirliğini ve şeffaflığını gösterir.

csgonet yasal

Ana Promosyonlar ve Bonuslar

İncelememiz, dış görünüm ticareti için bir site seçerken önemli bir rol oynayan olası tüm bonus tekliflerini göstermektedir. CSGO.Net’in bu bölüme özel önem verdiğine dikkat edilmelidir. Eğer onu ziyaret ederseniz, pek çok harika teklif göreceksiniz, örneğin

 • günlük bonuslar – her 24 saatte bir, miktarı oyuncunun seviyesine bağlı olan yeni bir ödül belirir;
 • belirli durumlarda %50’ye varan indirimler;
 • Yeniden doldurulacak sabit bir miktar, 3, 2 veya 1 rastgele ücretsiz dış görünüm dahil olmak üzere çeşitli içeriğe sahip promosyon kodları.

En iyi bonus tekliflerini yakalayan aktif oyunculardan oluşan ekibe katılın.

csgonet gözden geçirmek

Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

CSGO.Net, finansal işlemler için olabildiğince uygundur. Aşağıdakileri seçerek ruble, dolar veya euro cinsinden para yatırabilirsiniz:

 • itibari para birimi;
 • e-cüzdan;
 • kripto para;
 • CS:GO görünümleri.

Kazanılan fonların çekilmesi yalnızca görünümlerde mevcuttur, bu nedenle benzersiz oyun öğeleri arayan en kararlı koleksiyoncular oyuncular arasında görülebilir.

Müşteri desteği

Teknik destek hizmeti yalnızca profiline kaydolan ve oturum açan kişiler tarafından kullanılabilir. En sık sorulan soruların olduğu bölüme başvurabilir veya sorunuzla birlikte mail desteğine yazabilirsiniz.

Çözüm

CSGO.Net, oyuncular tarafından, kullanıcıların hangi ticaret platformlarını istediğini bilen oyuncular için yaratılmıştır. Burada birçok ödeme yöntemi var. Çok çeşitli oranlarda kasa satın almak, gereksiz şeyleri satmak ve şansa bağlı olarak geliştirmek mümkündür. Öğe yelpazesi, oyuncuların doğru cildi bulmasına, sahibi olmasına ve kalabalığın arasından sıyrılmasına olanak tanır.

SSS

CSGO.Net nedir?

CSGO.Net, kasalar, yükseltmeler, görünümler ve kasa savaşları satın almak ve açmak için popüler bir sitedir. Portal, promosyon kodları, indirimler ve etkinlikler içeren geniş bir bonus programı sunar.

CSGO.Net'ten dış görünümler nasıl geri çekilir?

Sadece CS:GO skinlerini geri çekmek mümkündür. Envanterinizi girmeniz, istediğiniz öğeyi ona taşımanız ve işlemi onaylamanız gerekir.

CSGO.Net yasal mı?

Çok sayıda oyuncu, Trustpilot’ta 4,7 yıldız derecelendirmesi ve 473 milyon açık vaka ile kanıtlanmış olan site yasaldır.

CSGO alternatives

Duelbits
Duelbits
Get instant unlock Ace’s rewards, with nearly 50% Rakeback
Siteyi ziyaret et Tested & verified
Roobet
Roobet
Unlock Instant RooWards Access + up to 70 Free Spins worth $80
Siteyi ziyaret et Tested & verified
CSGOEmpire
CSGOEmpire
Receive a Free Bonus Cases worth anywhere from $0.01 to $1445 + Free Coins
Siteyi ziyaret et Tested & verified
CSGO500
CSGO500
100% Deposit Bonus up to $1k and 50 Free Spins
Siteyi ziyaret et Tested & verified
Kod: GAMBLE-CSGO
bonus talep et
Ok
singular('review')