wing-preload
Kayıt olmak ile steam

Hakkımızda

CSGOCatalog, görünüm satın alabileceğiniz veya satabileceğiniz ve CS:GO ve diğer kategoriler için oyun içi öğeler içeren kasalar alabileceğiniz çeşitli popüler sitelere sahip bir platformdur. Olumlu bir itibar kazanmış güvenilir siteler bulacaksınız. Hukuka uygun, gizlilik ve mahremiyet ilkelerine saygı göstererek hareket ederler.

Sunulan sitelerin çeşitliliği nedeniyle her zaman bir seçeneğiniz vardır. Ayrıca hoş hediyeler de sunuyoruz – size şunları sağlayacak promosyon kodları:

 • hesabınıza yükleme yaparken ek miktar;
 • belirli görünümlerin satın alınmasında indirim;
 • kasaları açmak için platform içi paralar.

Tüm bonus kombinasyonları şu anda günceldir ve geçerlilikleri düzenli olarak kontrol edilmektedir. Sitelerden biri yeni promosyon kodlarıyla yeni bir promosyon başlatırsa bilgileri derhal güncelleyeceğiz. En iyi fırsatlara zamanında erişebilmeniz için sizin için önemli olabilecek her şey hakkında bilgilendirileceksiniz.

CSGOCatalog’un misyonu nedir?

CSGOCatalog, benzersiz görünümler alabileceğiniz ve diğer oyuncular arasında öne çıkabileceğiniz düzenli olarak çekilişler düzenleyen bir platformdur. En iyi olma fırsatını kaçırmayın; Steam profiliniz aracılığıyla giriş yapın ve çekilişe katılın.

Görünüm alırken, satarken veya takas ederken daha başarılı olmanıza yardımcı olacak doğrulanmış bilgiler sağlıyoruz. Bu, fazla çaba harcamadan değerli oyun içi öğeleri elde etmenizi sağlayacaktır. Hiçbir şeyi kaçırmamak için platformdaki en son bilgiler ve değişiklikler için bizi takip etmeye devam edin.

CSGOCatalog sizin için neden faydalıdır?

CS:GO’yu seviyorsanız ve ekstra görünümleriniz varsa CSGOCatalog en kullanışlı portaldır. Ayrıca platform, oyun içi öğeler satın almak isteyenler için de uygundur. Görünüm satın almak, satmak veya takas etmek için en iyi seçeneğe karar vermenize yardımcı olacağız. Ayrıca CS:GO öğelerini kullanarak kumar ve bahis keyfini çıkarabileceğiniz platformlar hakkında da bilgi veriyoruz.

Artık birçok siteye göz atmanız ve çalışmalarının özelliklerini kendi başınıza keşfedip değerlendirmeniz gerekmediğini hayal edin. Görünümleri oynamak ve satın almak/satmak için en iyi teklifleri sunmak için her şeyi sizin için yaptık. Platformların derecelendirmeye eklenmesinin bir nedeni var. Başlangıç parametrelerini dikkatlice kontrol ettik ve yalnızca uygun seçenekleri ekledik. En çok sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

 • platformun çalışma süresi;
 • faaliyetin yasallığı;
 • sunulan kaplamaların çeşitliliği;
 • bonus tekliflerinin varlığı;
 • çekilişlere katılma olasılığı;
 • para çekme işlemlerinin hızı ve güvenliği;
 • Finansal araçların değişkenliği.

Yalnızca tüm göstergeler için en yüksek puana sahip siteleri sunuyoruz. Ayrıca ziyaretçi geri bildirimleri de dikkate alındı. Personelimiz tüm özellikleri beğendiyse ancak kullanıcılar; Yorumlar çoğunlukla olumsuzdu, ardından platform listeden çıkarıldı. Güvenilir ve emniyetli siteleri tercih ederek bizimle zaman kazanın.

CSGOCatalog’a güvenebilir miyim?

Oyun veya dış görünüm işlemleri için site seçiminde CSGOCatalog platformumuza tamamen güvenebilirsiniz. Bunun nedeni üçüncü taraf sitelerle işbirliği yapmamamızdır. Önerilen platformların adilliği ve güvenliğine ilişkin tüm kontrolleri kendi başımıza gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımız görevlerine sorumlu bir şekilde yaklaşır ve:

 • söz konusu siteye kaydolun;
 • görünümleri kullanarak oynamak veya satın alma/satış/takas için işlemleri düzenlemek;
 • danışmanlardan yardım isteyerek destek ekibinin çalışmalarını (dostluk, yanıt hızı) izlemek;
 • paranın ne kadar hızlı çekildiğini ve finansal işlemler sırasında makul olmayan gecikmeler olup olmadığını kontrol edin.

Bu nedenle kullanıcılara hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için tamamen güvenli olan en iyi siteleri sunabiliyoruz. Sağlanan bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için herhangi bir siteyi kendiniz keşfedebilirsiniz. Güzel bonuslar almak için promosyon kodundan yararlanmayı ve bunları işleri halletmek için kullanmayı unutmayın. Sizlere hizmet vermek bizim için mutluluk ve mutluluktur.

Ok