eşantiyonlar
$0
steam logo Kayıt olmak
chevron_left tüm siteler

CS:GO Ticaret Bot Sitelerinin İncelenmesi

En İyi CS:GO Bot Alım Satım Siteleri Aralık 2023

özellikli

siteler

Get up to 28% extra on your deposit
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
5.00
2
people
star star star star star
kod
HELLA
enter skinAuctions
up to $5.00 bonus for first trade
Editörün değerlendirmesi
5.00
star star star star star
Kullanıcı derecelendirmesi
3.00
1
people
star_border star_border star star star
kod
hella
enter skinsmonkey incelemeyi oku

CS:GO Ticaret Bot Sitelerinin İncelenmesi

CS:GO dış görünümleri ile işlemler için üçüncü taraf bir ticaret platformu seçerken birçok kriteri dikkate almak önemlidir. Bunlardan biri, süreci büyük ölçüde basitleştiren, takas ve ticareti hızlandıran Ticaret Botunun mevcudiyetidir. Kullanıcının gerçek bir müşteriyi beklemesi gerekmez ve uygun gördüğünüz şekilde onları daha fazla elden çıkarmak için anında para alabilirsiniz.

Ancak CSGO Trade Bot Siteleri, fiyat ve para çekme koşulları açısından farklılık gösterir. Bu nedenle, bir site seçerken bunlar belirleyici faktörler olmalıdır.  en iyi pazar yerleri hakkında bilgi sahibi olmak ve görünümlerinizi riske atmaktan kaçınmak ister misiniz? İncelememizi okuyun.

En İyi CS:GO Bot Alım Satım Siteleri

Her siteye daha detaylı bakmak iyi bir fikir olacaktır.

1. SkinsMonkey

Otomatik bir CS:GO ticaret botu ile web sitesindeki işlemler anında gerçekleştirilir. Ve oyuncular, envanter botundan gerekli öğeleri seçip çok hızlı bir şekilde satabilir ve satın alabilir. İlk işlem, 5$'a kadar %5'lik bir bonus sağlar.

csgo trade bot siteleri

👍 Avantajlar:

👎 Dezavantajları:

SkinsMonkey, yeterli fiyatlar sunan bir bot ile dürüst ve şeffaf ticaret sağlar. Bu, ek seçenekler olmadan yalnızca dış görünüm ticareti yapmak için kullanılan bir sitedir.

2. Tradeit.GG

Kolay ve erişilebilir bir site arayan oyuncular, takas taleplerini anında işleme koyması veya ürün ticareti yapması nedeniyle Tradeit.GG'yi seçiyor. Yerleşik CS:GO dış görünüm ticaret botları şimdiden CS:GO ve diğer oyunların dış görünümleriyle 19 milyondan fazla işleme yardımcı oldu. Tek ihtiyacınız olan Steam hesabınızı doğru bir şekilde kurmak.

trade bot siteleri csgo

👍 Avantajlar:

👎 Dezavantajları:

Tradeit.GG, ilerici işlevselliğe ve isteklerin hızlı bir şekilde işlenmesine sahip modern bir sitedir. Takas ve ticaret için yeni başlayanlar ve deneyimli oyuncular tarafından seçilir.

3. Skinport

Bu, skin alım satım botu ile skin satın alabileceğiniz, satabileceğiniz ve takas edebileceğiniz en çok ziyaret edilen sitelerden biridir. Satın alma komisyonu olmadığını ve aynı zamanda satışa olan ilginin yüksek olduğunu belirtmekte fayda var. Genişletilmiş işlevsellik, kullanıcıların dış görünümleri önceden kontrol etmesine ve fiyat tablosunu ve diğer özellikleri incelemesine olanak tanır.

en iyi csgo trade bot siteleri

👍 Avantajlar:

👎 Dezavantajları:

Skinport, aynı anda çok sayıda dış görünüm satan toptancı ziyaretçiler için karlı. Komisyon, 1.000 $ veya daha fazla bir anlaşma için yarıya indirilir.

4. DMarket

Site, eşler arası bir işlem türü kullanır ve Trading API, süreçleri mümkün olan en basit adımlarla otomatikleştirir. Bu, hesabı tanımlamak için genel ve işlemi onaylamak için özel olmak üzere iki tür anahtar oluşturarak yeni ve tamamen güvenli bir yaklaşımdır. Bu, anında gerçekleştirilen toplu ve tekli istekler için uygundur. 

en iyi trade bot siteleri csgo

👍 Artıları:

👎 Eksileri:

DMarket, modern teknolojiyi ve çok çeşitli işlevleri nasıl kullanacağını bilen ileri görüşlü kişiler için uygundur.

5. CS.Money

Site, bütçenizi doldurmak için bonuslar ve promosyon kodları dağıtarak harika fırsatlar sunar. Karşılama kodları ortaklardan talep edilebilir ve ücretsiz jeton alabilir. Entegre botlar, dış görünümler için yeterli fiyatları belirler ve hem alım hem de satım için iyidir. Site güvenli ve basittir. İstekleri hızlı bir şekilde işler.

csgo skin ticaret bot siteleri

👍 Avantajlar:

👎 Dezavantajları:

CS.Money, cömert ödüllerin ve zengin bir görünüm kitaplığının hayranlarına yönelik bir sitedir. İyi hizmet için işlemden %7 komisyon ödemeniz gerekir.

6. SkinBaron

Otomatik satın almalar birçok oyuncuyu siteye çeker. Burada satış ve ticaret yapmak mümkün olmasa da, seçimi kolaylaştırmak için derilerin aşınması ve diğer özelliklerinin ayrıntılı bir açıklaması vardır. Kullanıcılar, ürünlerin düşük fiyatlarına rağmen yüksek komisyon ödemeye hazır olmalıdır.

skin ticaret bot siteleri csgo

👍 Avantajlar:

👎 Dezavantajları:

SkinBaron, satın almak için deri arayanlar için tasarlandı, ancak bundan fazlası değil. Otomatik CS:GO ticaret botu, hızlı işlemlerde yardımcı olur, ancak yüksek komisyon genel izlenimi bozar.

Çözüm

Gömülü botlara sahip web siteleri, gecikme veya beklenti olmadan satış yapmak ve satın almak için harika bir teknolojik çözümdür. Güvenilir bir site seçerseniz, işlemden en olumlu duyguları alacaksınız. İncelememiz, yalnızca dünyanın dört bir yanındaki oyun izleyicileri arasında popüler olan saygın siteleri içeriyordu.

SSS

Steam'de CS:GO ticaret botlarına izin veriliyor mu?

Otomatik botlar, Steam ile hiçbir şekilde etkileşime girmeyen üçüncü taraf sitelerde bulunur, bu nedenle yasaklanamaz veya izin verilemez.

CS:GO ticaret botları Hizmet Koşullarına karşı mı?

Ticaret botları, ToS Steam'i hiçbir şekilde ihlal etmez, bu nedenle ticaret sitelerinde tamamen kullanılabilirler.

En güvenilir CS:GO ticaret botları nelerdir?

Bir ticaret bot sitesi, güven kazanmak için gizli komisyonlar olmadan şeffaf işlemler gerçekleştirmeli ve müşteri tabanını oluşturmalıdır. İşlem sayısı fazla olan siteler güven telkin eder.

CS:GO ticaret botlarına güvenilebilir mi?

Kesinlikle yapabilirler. Güvenilir bir platformu ziyaret ederseniz botlarla ilgili herhangi bir sorun olmayacaktır. İşlemi onaylamak için gizli kodlar gönderen sitelerle uğraşmak daha iyidir.