wing-preload
Kayıt olmak ile steam
promo

En İyi CS:GO Kazanç Siteleri ortaklık kodları ile2024 içinde

Burada güvenilir CS:GO Kazanç Siteleri ve daha fazlasını bulacaksınız. Yasal ve tamamen gözden geçirilmiş!

Siteler

CSGO dış görünümleri neden oyuncular tarafından bu kadar popüler ve arzu ediliyor? Counter-Strike’daki dış görünümler çoğu oyuncu için geçerlidir. Herkes bunlardan en az birinin envanterimizde olmasını ister. Ancak, ücretsiz değiller ve çoğu çok paraya mal olabilir.

CS:GO öğelerini ücretsiz almanın bir yolunu bulmak için aşağıdaki makaleyi okuyun.

Bedava görünümü nasıl elde edeceğimize geçmeden önce kendimize Counter-strike görünümlerinin ne olduğunu söylemeliyiz?

Silahımızın görünümünü değiştiren sanal bir dokudur. Her biri, durumu ve nadirlik sınıfı tarafından kendisine atanan değere sahiptir. Oyun sırasında bize silahlarımıza benzersiz bir bakış sunuyorlar. Oyuncular arasında bu kadar popüler olmalarının ana nedeni budur.

Peki ücretsiz CS:GO skinleri nasıl alınır?

Görünüşe göre birçok yol var!

1. AKTİF OYUNU OYNAMAK

Sıralamalı oyunlar ve diğer oyun modları aracılığıyla dış görünümler elde edebiliriz. Bir oyun oynadığınızda bir cilt veya kasa alma şansınız olur. Daha sonra kazanan ürünleri piyasada satabiliriz. Bu, ilk ücretsiz dış görünümünüzü almanın en kolay ve hızlı yoludur ve bu özelliğin oluşturulması, oyuncuları oynamaya devam etmeye ve oynamanın bazı faydalarını sağlamaya teşvik eder.

2. TURNUVALARI İZLEYEREK GÖRÜNÜM ALMAK

Başka bir yol da profesyonel oyuncuların turnuvalarını izlemektir. CS:GO Major Şampiyonası, oyuncuların hatıra kasaları alabildiği bir etkinliktir. Steam hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamak, bir yayın izlerken bir gerekliliktir. Bu yöntem yalnızca turnuvalar mevcut olduğunda kullanılabilir. Cildi çok daha hızlı alabilirsiniz.

info-item-centre

3. ÜCRETSİZ CİLT SİTELERİ

Üçüncü yol, Steam hesabınızı günlük bonuslar sunan ücretsiz sitelere bağlamaktır. Günlük ücretsiz ödüllere erişmek için profil resmi gibi site gereksinimlerini karşılamanız ve Mr.freecsgoknife.com gibi Steam takma adınızı eklemeniz gerekir.

ÜCRETSİZ GÖRÜNTÜLER İÇİN EN İYİ SİTE: FREECASH.COM

Freecash ortakları, kullanıcılarına tamamlaması kolay teklifler sunmak için birçok teklif duvarı web sitesi ve pazar araştırma şirketi ile çalışır. İşte Freecash’in ücretsiz dış görünümler için en iyi site olmasının bazı nedenleri.

  • Geri ödeme süreci hızlıdır. Geri ödemeniz dakikalar içinde alınır. Diğer sitelerde saatlerce hatta günlerce beklemeniz gerekiyor.
  • Tamamlanması kolay teklifler.
  • Bir insan destek personeli (bot değil) size yardım etmek istiyor. Destek hızlı ve faydalıdır (diğer sitelerden çok daha iyi).
  • Sitedeki diğer kullanıcılara karşı kazanmak için liderlik bonusları.
  • Gezinmek ve kaydolmak kolaydır.

Freecash’te ücretsiz CS:GO görünümleri kazanmaya nasıl başlanır?

Öncelikle, bir Google veya Steam hesabına giriş yapmalıyız veya bunu klasik olarak – bir e-posta adresi ve şifre kullanarak yapmalıyız. İkinci seçenek durumunda, gönderilen mesajdaki düğmeye tıklayarak adresinizi doğrulamanız da gerekecektir. Uzun bir aradan sonra mesaj kodu gelmeyince e-postamızdaki SPAM klasörünü kontrol etmenizi öneririz. 13 yaşından sonra kayıt yapılabilir.

Yalnızca bir hesap oluşturmak için, web sitesinde 0,05 $ ila 250 $ arasında bir değere sahip madeni paralar içerebilen bir ücretsiz kutu alırız.

Esas olarak ücretli internet görevlerini yerine getirmekten ve anketleri tamamlamaktan kazanıyoruz. Bu olasılıkların her ikisi de “Kazan” sayfanın üst kısmındaki sekme. Girdikten sonra, teklif duvarları veya anketler sunan görünür şirketlerden birini seçip tıklamamız gerekiyor. Bir sonraki pencerede, tek yapmamız gereken görevleri gözden geçirmek ve uygulamaya geçmek.

4. YARIŞMA

Yarışmalar Facebook, Twitter ve Instagram gibi çeşitli sosyal platformlar tarafından düzenlenir. Katılmak için en iyi olanlar küçük topluluklardır. En sevdiğiniz yayıncıları, bazen abonelerine yayında ücretsiz dış görünümler veren Youtube veya Twitch gibi platformlarda izleyebilirsiniz. Counter-Strike hediyelerini Discord sunucularında da bulabilirsiniz. Ücretsiz görünümler elde etmek için birçok giriş yöntemi vardır. En yaygın olanları Twitter ve Instagram’dır, Öğelerin ödül değeri yüksektir, ancak katılan çok sayıda insan ve gereksiz bir çok bot da vardır. Bahsedilen yöntemlerin her birinde yarışmaya katılmak için güzel bir yorum yazmak ve gönderiyi beğenmek gibi uyulması gereken bir kural vardır. İki arkadaşını etiketle ve gönderiyi paylaş.

5. OPERASYON GÖREVLERİ

Operasyonlar, özel içeriğe sahip Counter-strike için satın alınabilir DLC’lerdir.

RIPTIDE Operasyonu. Oyunda satın alarak riptide operasyonuna erişimi kim satın aldı? Tamamlanması için farklı görevler ve görevler verilecek. Tamamlanan her görev, oyuncuyu bir operasyon silah kasasına veya rastgele bir silah görünümüne dönüştürülebilen yıldızlarla ödüllendirecek.

6. MEYDAN OKUMA MODU

Son yöntem ise Challenger modu turnuvalarıdır. Hatta 1’e 1 eşleştirme sistemine sahipler. Bulabileceğiniz bir takımınız yoksa, hayalinizdeki takımı bulmanıza yardımcı olabilecek bir Takım Bulucu sistemine sahipler.

Çoğu ödül Euro’dur ve oynaması ücretsiz turnuvalarda nakit ödüller bile vardır. Turnuvalarda oynamak için bir Steam hesabı bağlamanız gerekir. Bunu yaparsanız her turnuvaya katılabilirsiniz.

Paranızı çekmek için, kazançlardan üç Euro’ya ihtiyacınız var ve parayı çekmek için bir Euro ücreti var. Parasal ödüller otomatik olarak verilir, ancak parasal olmayan ödüller manuel olarak gönderildiği için çok daha uzun sürer.

CS:GO dış görünümünüzü de ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz!

Ancak, iyi olacak bir projeyi tamamlamak için becerilerinizi göstermeniz gerekiyor. Valve yeni bir kasa yayınladığında, cildinizi oluşturabilir ve onu buhar atölyesine koyabilirsiniz. Oyunda dış görünümünüzü isteyip istemediklerine topluluk karar verecektir.

Dış görünüm projeniz kazanırsa, projenizin bulunduğu sandığı satın alan kişilerden para alacaksınız. Bundan güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Kazanç yöntemleri

Anketler
Anket, belirli bir grup insan için belirli bir konudaki soruların bir listesidir. Reklamverenlere ve diğer işletmelere yardımcı olmak ve karşılığında para kazanmak için soruları yanıtlayabilirsiniz. Kazanç siteleri arasında en popüler kazanç yöntemlerinden biridir.
Videolar
Reklam videoları izlemek para kazanmanın hızlı bir yoludur. Yine de çok karlı değil ve her gün izleyebileceğiniz videoların bir sınırı var.
Uygulamalar
Mobil uygulama/oyun indirerek kazanabilirsiniz. Bazı görevler, belirli eylemleri tamamlamanızı gerektirecek, yani oyundaki seviyeyi tamamlamanız gerekecek, çoğu birkaç dakika sürecek, ancak daha iyi ödüllendirme birkaç saat sürebilir.
Sevk sistemi
Para kazanma sitelerinin çoğunda bulunan referans sistemini kullanarak para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tavsiye bağlantısı/kodu ile bir arkadaşınızı tavsiye etmektir (siteye göre değişir). Bağlantınızla oturum açtıktan sonra, kazancının bir yüzdesini alırsınız.
Liderler Sıralaması
Çok sayıda kazanç sağlayan site, her ay en çok kazanan kullanıcıların bakiye ile ödüllendirildiği skor tabloları sunuyor. Kazanç sitesinde çok fazla zaman harcamayı planlıyorsanız, en yüksek ödüllere sahip skor tablosuna sahip olanı seçin.
Teklif duvarı
Offerwall, görevler ve anketlerle uygulamadan para kazanmanın bir yoludur. Reklamverenler için bu, bir ürünü tanıtmanın harika bir yoludur. Offerwall, anketler ve bir uygulama yüklemek gibi başka görevler sunuyor. Uygulama oluşturucunun uygulamadan para kazanmasına ve kullanıcının para harcamak zorunda kalmadan bonuslar almasına yardımcı olur. Kazanç sitesinde, teklif duvarları bize çeşitli görevleri tamamlayarak para kazanma imkanı sunuyor.

Ne kadar kazanabilirim?

Ne yazık ki, çok değil. Harcadığınız zamana ve mevcut görevlere bağlı olarak günde 10 ABD dolarına kadar. Bu görevleri uzun süre yapmanızı önermiyoruz, ancak dış görünümlere para harcamak istemiyorsanız ve çok boş zamanınız varsa sorun değil.

Hatırlanması gereken önemli şeyler

1
Bu sitelerin çoğunda VPN (Sanal Özel Ağ) kullanamazsınız.
2
Birden fazla hesap kullanamazsınız.
3
Adblock yasak. Adblock kullanıyorsanız, kazanmak istediğiniz web sitesini beyaz listeye ekleyin.
4
Anketlerde gerçek bilgiler vermelisiniz

Çözüm

Çalışma yöntemlerini, Counter-Strike: Global Offensive için ücretsiz bir dış görünümün nasıl alınacağını anlattık. İlk görünümlerinizi birçok şekilde alabilirsiniz, ancak seçilen yöntemin kazanma şansınız üzerinde etkisi olduğunu unutmamalısınız. Bazıları daha fazla zaman ve fedakarlık gerektirir. Hızlı bir şekilde ücretsiz bir görünüm istiyorsanız, günlük bonusları yapmanızı ve oyunu oynamanızı öneririz. Bunlar, bir görünüm kazanma olasılığınız nedeniyle bir yayın izlemekten ve yarışmalara katılmaktan çok daha iyi yollar.

SSS

Ücretsiz CS:GO skinleri alabilir misiniz?

Envanteriniz için ücretsiz CSGO Kaplamaları almanın en iyi yolu oyunu oynamaktır. Oynadığınız her oyundan sonra ücretsiz bir dış görünüm veya kasa kazanma şansı vardır.

CS:GO'da ücretsiz dış görünümleri nasıl edinirsiniz?
  1. Ücretsiz CS:GO görünümleri elde etmenin en iyi yolu oyunu oynamaktır.
  2. Operations ile ücretsiz CS:GO görünümleri edinin
  3. Ücretli anketlerden ücretsiz CS:GO görünümleri alın.
  4. Kumar siteleri aracılığıyla ücretsiz CS:GO dış görünümlerini edinin.
Ücretsiz CS:GO skinleri için en iyi site hangisidir?

CS:GO skin kumar web siteleri CSGOempire, CSGO500 veya Cashoutskins.com’dur. Bu üç web sitesinde, bu siteleri CS:GO oyuncularına önererek alabileceğiniz farklı tavsiye ödülleri vardır.

CS:GO'da ücretsiz anahtarlar nasıl alınır?

Ücretsiz bir anahtar almanın tek yolu, birinin bize karşı çok cömert olması veya birisinin bir hediye vermesidir.

CS:GO'da bedava bıçağımı nasıl alabilirim?

Maalesef bedava bıçak diye bir şey yok.

Ok