wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam

Farmskins Kod promocyjny z pełną recenzją w 2024

Plusy
 • premie i codzienne prezenty
 • szybkie wycofanie skórek i krypto
 • różnorodne opcje zysku
 • wsparcie techniczne przez czat na żywo
Wady
 • ograniczenia dla niektórych krajów
 • tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć pełną funkcjonalność

Zarabiaj na grze CS:GO w Farmskins. To niesamowite platforma do otwierania spraw i nie tylko. Tutaj możesz ulepszać swoje istniejące skórki, wygrywać rzadkie przedmioty i rywalizować z prawdziwymi graczami.

Recenzja kodu promocyjnego Farmskins

W społeczności hazardowej panuje obecnie spore zamieszanie związane z aktualnym kodem promocyjnym Farmskins i tym, co dokładnie wnosi on do gry. W tym artykule zamierzamy dogłębnie zanurkować i dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji na temat tego kodu promocyjnego. Aby było jeszcze lepiej, znajdziesz tutaj również kluczowe warunki dotyczące tego bonusu i wiele więcej. Bez dalszych ceregieli, zapnij pasy i przejdźmy od razu do tego.

FarmSkins Lista bezpłatnych kodów promocyjnych:

Farmskins słynie z hojności, która wyraża się w bonusach i kodach promocyjnych. Każdy gracz może użyć kodu promocyjnego Farmskins i odebrać coś więcej do depozytu. Sezonowe promocje i gwarantowane bezpieczeństwo dodają stronie wiarygodności. Chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów? Przeczytaj recenzję do końca.

Jak ubiegać się o kod promocyjny Farmskins?

Szczerze mówiąc, ubieganie się o kod promocyjny Farmskins jest łatwe. Rozumiemy jednak, że początkującym może być trudno znaleźć równowagę, dlatego przygotowaliśmy przewodnik krok po kroku, jak skutecznie ubiegać się o kod promocyjny na tej stronie otwierania spraw stron trzecich.

 1. Utwórz konto: Przede wszystkim nowi gracze muszą udać się na oficjalną stronę farmskins.com i poszukać zielonego przycisku „Zaloguj się”. Następnie przejdź do poświadczeń Steam, aby zakończyć procedurę.
 2. Przejdź do menu swojego profilu i kliknij sekcję „Kod promocyjny”. Gdy Twoje konto będzie już gotowe, przejdź do menu profilu, w którym szukasz sekcji „Kod promocyjny”. Kliknięcie tego spowoduje przekierowanie na nową stronę.
 3. Wpisz kod „GAMBLECSGO”: W sekcji kodu partnerskiego lub promocyjnego wpisz kod promocyjny Farmskins, który właśnie Ci dostarczyliśmy i ciesz się 1 $ za darmo.
 4. Ciesz się darmowymi pieniędzmi: Dzięki darmowym pieniądzom, które Ci zapewniliśmy, nowi gracze mogą otwierać skrzynki i wygrywać skórki, które następnie możesz wypłacić lub sprzedać i kontynuować otwieranie kolejnych skrzynek.

Korzyści z kodu promocyjnego Farmskins

Kod promocyjny Farmskins wiąże się z wieloma korzyściami. Dla lepszego wglądu przygotowaliśmy listę wszystkich korzyści, jakie będziesz mieć, korzystając z zalecanego powyżej kodu promocyjnego. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

 • Bonus bez depozytu jest zawsze świetny: korzystając z kodu promocyjnego Farmskins „ GAMBLECSGO”, otrzymujesz 1 $ za darmo, bez zadawania pytań. W dzisiejszych czasach niewiele stron, na których można otworzyć skrzynki CS2, zapewni Ci darmowe pieniądze, więc skorzystaj z tej hojnej oferty.
 • Wypłacaj skórki bez konieczności przekraczania wymagań dotyczących zakładów: To kolejna ważna korzyść związana z wypłacaniem wygranych. Ponieważ nie ma żadnych warunków określających, ile musisz postawić, jeśli chodzi o środki bonusowe, możesz wypłacić kryptowaluty lub skórki, kiedy tylko chcesz. Należy jednak pamiętać, że wymagana jest weryfikacja KYC.
 • Przetestuj witrynę: Jeśli szukasz alternatywnej strony do otwierania skrzynek, użycie tego kodu promocyjnego na Farmskins może pomóc Ci przetestować wodę i dowiedzieć się, czy podoba Ci się to, co ma do zaoferowania ta platforma, bez konieczności dokonywania wpłaty.

Regulamin Kodeksu Farmskins

Kiedy można zarobić darmowe pieniądze, wiąże się to z rygorystycznym zestawem zasad dołączonych do warunków. Przynajmniej tak jest w przypadku Farmskins. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich, o których warto wiedzieć.

 • Akceptacja: W chwili pisania tego tekstu i zgodnie z dostępnymi warunkami świadczenia usług Farmskins nie ogranicza nikomu korzystania z kodów promocyjnych, ponieważ żaden kraj nie znajduje się na czarnej liście umożliwiającej otwieranie spraw na tej stronie.
 • Warunki wstępne dotyczące hazardu: jeśli chodzi o wymagania, nie ma ich tak wiele, ponieważ jest to oferta bez depozytu. Oprócz konieczności posiadania ważnego kodu promocyjnego, gracze będą musieli także posiadać legalne konto.
 • Jednorazowe użycie: Pamiętaj, że kod promocyjny Farmskins może zostać użyty tylko raz i taka oferta jest dostępna tylko dla nowych kont.
 • Przestrzeganie wytycznych platformy: Zgodnie z regulaminem, wszelkie naruszenia określonych artykułów mogą skutkować zawieszeniem konta i ostatecznym zablokowaniem platformy wraz ze wszystkimi środkami powiązanymi z kontem.
 • Ograniczenia dotyczące bonusów: W tej chwili nie ma innych ograniczeń dotyczących bonusów niż zwykłe, polegające na tym, że nie można utworzyć wielu kont i używać kodu.
 • Data ważności: Kody bonusowe powitalne nie mają daty ważności, co oznacza, że ​​gracze mogą z nich korzystać tak długo, jak chcą.
 • Brak możliwości przeniesienia: wszystkich środków i wygranych otrzymanych w ramach pakietu bonusów powitalnych nie można dzielić ani przenosić na inne konto.

Czy kod promocyjny Farmskins jest legalny?

Gracze mogą sprawdzić na kilka sposobów, czy kod promocyjny Farmskins, o którym mówimy, jest legalny, czy nie. Po pierwsze, udostępniamy go za darmo, a korzystanie z niego na stronie nic Cię nie kosztuje. Jeśli jednak masz wątpliwości, czy otrzymasz pełny pakiet, o którym mówimy, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Skontaktuj się z obsługą klienta i sprawdź, co Cię czeka, jeśli ostatecznie użyjesz kodu „ GAMBLECSGO ”. Jak już wspomniano, dzięki temu kodowi promocyjnemu możesz otrzymać 1 USD bez konieczności dokonywania wpłaty. Aby uzyskać wiarygodną odpowiedź, skontaktuj się z obsługą klienta i zapytaj przed jej użyciem.

Zakończenie kodu promocyjnego Farmskins

Ogólnie rzecz biorąc, głównym celem tego jest to, abyśmy starali się zapewnić jak najwięcej informacji na temat najlepszych kodów promocyjnych Farmskins dla nowicjuszy. Mając to na uwadze, używając kodu „ GAMBLECSGO ”, masz prawo otrzymać 1 dolara za darmo.

Fundusze te powinny pomóc Ci dobrze zacząć, ponieważ stanowią doskonałą okazję do bezpłatnego otwarcia kilku skrzynek. Kto wie, jeśli będziesz mieć trochę szczęścia, możesz osiągnąć duży zysk, nie wydając ani centa na platformę. Mając to na uwadze, nie czekaj i dołącz do Farmskins już teraz.

Informacje o FarmSkins

marka FarmSkins
premia Bezpłatnie $1
Kod promocyjny gamblecsgo
FarmSkins.com: Zarejestruj się!

Farmskins kod promocyjny

Czym jest Kodeks partnerski Farmskins

Farmskins wdrożyło wspaniały program partnerski, który pozwala istniejącym graczom stworzyć swój kod partnerski i udostępnić go znajomym, za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych lub w dowolny inny sposób, jaki uznają za odpowiedni. Zasada działania jest prosta. Gdy gracze dołączą do witryny za pomocą Twojego kodu, stają się teraz Twoimi partnerami.

Na początek możesz zbierać 3% zarobków od wszystkiego, co Twoi partnerzy postawią na stronie, a w zamian, jeśli użyją Twojego kodu, otrzymają na początek niewielką sumę darmowych pieniędzy. Pamiętaj, że istnieje kilka poziomów do przejścia i możesz odbierać nagrody za pośrednictwem tego systemu bez konieczności stawiania jakichkolwiek zakładów.

Różnica między kodem promocyjnym Farmskins a kodem partnerskim

Teraz, gdy znasz już główną różnicę między kodem promocyjnym a kodem partnerskim na Farmskins, chcielibyśmy omówić tę kwestię bardziej szczegółowo. Z tego powodu przygotowaliśmy tabelę porównawczą, która pomoże Ci to zrozumieć.

# Kod promocyjny Kod partnerski
Cecha zapewnia nowym graczom 1 dolara za darmo utwórz kod partnerski i udostępnij go innym, aby otrzymać procent od swoich zakładów
Docelowi odbiorcy tylko nowi gracze graczy z istniejącym kontem
Korzyści skorzystaj z oferty bez depozytu i graj na stronie bez konieczności dokonywania depozytu gromadzić środki i wypłacać je bez konieczności aktywnej gry na stronie
Użycie kod promocyjny można wykorzystać tylko raz kod partnerski może być udostępniany w dowolny sposób i wykorzystywany przez nieograniczoną liczbę graczy
Stowarzyszenie kont kod promocyjny można wykorzystać tylko raz na konto różni gracze mogą używać kodu partnerskiego, aby otrzymać ten sam bonus
Awans oferta powitalna dla nowicjuszy w Farmskins, która zapewnia 1 dolara za darmo nagradza graczy, którzy przyciągają nowych klientów do witryny

Darmowe pieniądze z kodem promocyjnym Farmskins

Teraz, gdy wiesz, że kody promocyjne Farmskins uprawniają do darmowych pieniędzy, a dokładniej 1 $, czas wspomnieć o dodatkowych sposobach ubiegania się o darmowe pieniądze na tej platformie otwierania skrzynek. Oto, co jest dostępne. Na początek funkcja bonusu dziennego jest już uruchomiona.

Dzięki temu gracze mogą codziennie otwierać darmową skrzynkę i wygrywać hojne nagrody. W sekcji rozdań, przez cały czas aktywne są trzy rozdania. Pamiętaj, że do niektórych z nich można dołączyć bezpłatnie, podczas gdy w przypadku innych konieczne będzie najpierw doładowanie konta.

Na koniec gracze mogą również przejść do swojego profilu i znaleźć sekcję „DARMOWY bonus”, w której mogą wykonać proste zadania, takie jak dodanie telegramu, włączenie powiadomień push w przeglądarce itp. oraz odebrać darmowe kule (na stronie waluta) za Twój wysiłek.

Bonusy za Farmskins

Farmskins rozwija się dzięki liczbie bonusów, o które możesz się ubiegać. Oprócz już wspomnianych, takich jak prezenty czy codzienne bonusy, na tej platformie znajdziesz o wiele więcej.

Premia

Opis

Prezenty w mediach społecznościowych

Obserwując Farmskins w mediach społecznościowych, takich jak Twitter, gracze mogą zdobyć lukratywne prezenty, których wartość czasami przekracza 4000 dolarów.

Doładowanie Kinguina

Dokonując wpłaty za pośrednictwem Kinguina, gracze otrzymują dodatkowe skrzynki bonusowe, które można otworzyć za darmo.

Sklep Gabena

Za każdym razem, gdy otwierasz skrzynkę w Farmskins, istnieje szansa na wygranie waluty zwanej kulami. Te kule można następnie wykorzystać do otwierania skrzynek premium.

Czy Farmskins jest legalny?

Pomimo tego, że w serwisie nie zastosowano systemu sprawdzonego fair play, od wielu lat zaufało mu tysiące graczy. Jest to sprawdzona strona internetowa z uczciwymi wypłatami i niezależną losowością, tutaj znajdziesz szczegółowe informacje.

Główne promocje & Bonusy

Pierwszym prezentem, jaki otrzymuje nowicjusz, jest bonus powitalny. Zawarty jest w specjalnych kodach, które można znaleźć na stronach partnerskich. Aktywacja kodu promocyjnego zapewnia pieniądze na koncie i darmową skrzynkę, ale to nie wszystko, czego możesz oczekiwać od Farmskins:

 • 🏆 dzienna premia jest przyznawana najbardziej aktywnym graczom, którzy regularnie dokonują wpłat. Im częstsze uzupełnienia przynoszą cenniejszą nagrodę;
 • 🎰 sezonowe promocje i losowania – dla każdego ważnego wydarzenia strona organizuje specjalną promocję, która jest ograniczona w czasie, więc miej oko na sekcję;
 • 💈 “Sklep Gabena” – tutaj możesz kupić specjalne przedmioty kosztem zgromadzonych pocisków otrzymanych za otwarte skrzynie.

Dzięki bonusom hazard z Farmskins jest jeszcze bardziej opłacalny.

Główny przegląd gier

Co można robić poza otwartymi sprawami? Rozwiązań jest mnóstwo! Gracze aktywnie spędzają czas uczestnicząc w różnych grach:

 • pojedynki – bitwy między dwoma uczestnikami w celu otwarcia spraw. Wygrywa ten, kto ma chłodniejszą kroplę. A zwycięzca bierze wszystko;
 • ulepszenie – jeśli nie jesteś zadowolony ze skórki, zmień ją na lepszą, ale polegaj tylko na szczęściu. Aktualizacja CS:GO jest losowa.

Ponadto znajdziesz unikalne skrzynie z rzadkimi przedmiotami, których nie ma w grze.

Czym jest lista polecanych przypadków Farmskins?

Podczas wydarzeń sezonowych lub innych typów Farmskins będzie oferować kilka skrzyń, które można kupić za kule (waluta lojalnościowa na miejscu) lub za prawdziwe pieniądze. W większości przypadków w tych skrzyniach znajdują się luksusowe przedmioty, w tym noże i rękawiczki.

W sumie Farmskins oferuje pięć polecanych etui o różnej wartości i kosztujących od 0,49 do 199,99 dolarów. Podsumowując, oznacza to, że na tej platformie do otwierania skrzynek każdy znajdzie coś dla siebie. Żeby było jeszcze lepiej, jeśli jesteś lojalnym graczem, nie musisz wydawać prawdziwych pieniędzy, aby zdobyć te skrzynki, możesz je zdobyć za darmo za pomocą kul.

Skoro już wiesz, jak działają wyróżnione skrzynki, czas podać dodatkowe informacje na temat sposobu zdobywania naboi, waluty znajdującej się na stronie Farmskins. Masz szansę zdobyć naboje za każdym razem, gdy otwierasz skrzynię, nie ma znaczenia, czy otwierasz je sam, czy bierzesz udział w bitwie o skrzynię.

Szansa na zdobycie nabojów wynosi 30%. Pamiętaj, że droższe skrzynki wynagrodzą cię większą ilością naboi i ta sama logika dotyczy otwierania tańszych skrzynek. Oprócz otwierania skrzynek, kule można wykorzystać do wzięcia udziału w różnych prezentach, więc nie przegap tej okazji.

Top Drop na Farmskins.com

Farmskins istnieją w branży otwierania skórek od 2016 roku. Udało im się przetrwać pisma o zaprzestaniu działalności wysyłane przez Valve. Powodem, dla którego pozostali na rynku tak długo, jest fakt, że prowadzą swój biznes w sposób przejrzysty. Jedna z funkcji przezroczystości obejmuje stronę Top Drop.

Na tej stronie możesz zobaczyć dwa filtry, jeden dla skrzynek, a drugi dla ulepszeń. W kategorii Skrzynie możesz zobaczyć najlepsze spadki w ciągu ostatnich 24 godzin lub w okresie 7 dni. Informacje te ujawniają użytkownika, który otworzył skrzynkę, które etui zostało otwarte oraz skórkę, która została wygrana wraz z ceną.

W kategorii Uaktualnienia dostępne są podobne informacje. Tym razem możesz zobaczyć procent ulepszeń wykorzystanych przez gracza, jaką skórkę wygrał i ile jest ona warta. Podsumowując, jest to świetny sposób dla nowicjuszy, aby zobaczyć, o co chodzi w tej platformie i co można wygrać, jeśli będziesz kolejnym szczęśliwcem.

Recenzja Farmskins

Program partnerski Farmskins

Czy wiesz, że możesz polecić swoim znajomym program partnerski Farmskins? Możesz to zrobić, przechodząc do sekcji „Partner” na stronie. Zobaczysz tam wiele informacji, ale nie martw się, ponieważ przejrzymy je wszystkie, aby podać Ci pomocną dłoń.

Przede wszystkim ważne jest, aby wybrać swój kod partnerski i zapisać go. Spowoduje to również aktualizację linku partnerskiego, który możesz udostępnić znajomym, wklejając kod lub link w kanałach mediów społecznościowych, takich jak Twitter.

Na początek każdy, kto zostanie Twoim partnerem poprzez kliknięcie linku lub użycie kodu promocyjnego, który mu dasz, zostanie nagrodzony darmowymi pieniędzmi, a dokładniej 0,90 $. Aby móc otrzymać bonus powitalny, osoba polecająca musi posiadać konto Steam na poziomie 1 lub wyższym. Co więcej, z kodu mogą korzystać wyłącznie nowi użytkownicy. Wreszcie, saldo partnera można wypłacić po posiadaniu co najmniej trzech aktywnych poleconych.

Nie zapomnij wspomnieć, że możesz użyć kodu „ GAMBLECSGO ”, aby otrzymać ekskluzywny pakiet powitalny, który składa się z 2 bezpłatnych skrzynek + 1 $ darmowego bonusu dziennego.

System poleceń w Farmskins

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z systemu poleceń w Farmskins, będziesz mieć do wyboru kilka rang, a każda nowa nagradza Cię czymś dodatkowym. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat rankingów w systemie partnerskim.

 1. Underdog: Jest to pierwsza ranga, od której zaczynasz. Aby przejść do następnej rangi, poleceni użytkownicy będą musieli zarobić w sumie 1000 $, a Ty możesz ich nagrodzić 0,9 $ za darmo. Dodatkowo otrzymujesz 3% prowizji.
 2. Money Maker: Gdy depozyty osiągną kwotę 1001 USD, zostaniesz przeniesiony na ten poziom, gdzie otrzymasz 5% prowizji. Co więcej, ilość darmowych pieniędzy, które otrzymują Twoi poleceni, wzrasta do 0,95 $.
 3. Golden Boy: I wreszcie, gdy Twoi partnerzy wpłacią ponad 3001 $, masz prawo nagrodzić wszystkich nowych użytkowników 1 $ za darmo. Oprócz nagrody wzrasta również prowizja do 7%.

Pamiętaj, że istnieją trzy różne opcje wypłaty. Przede wszystkim możesz odbierać przedmioty i od razu je wycofywać do swojego ekwipunku Steam. Możliwe jest także odzyskanie salda na stronie, które można następnie wykorzystać do otwierania skrzynek, korzystania z ulepszacza lub uczestniczenia w bitwach o skrzynki. Wreszcie, prawdziwe pieniądze można wypłacić za pomocą kryptowalut.

Prezenty Farmskins

Każdy uwielbia dostawać w swoje ręce darmowe pieniądze lub skórki, prawda? Dzięki Farmskins udało się to osiągnąć, oferując rozdania ograniczone do 200 graczy, co oznacza, że ​​Twoje szanse są realistyczne ze względu na ograniczoną liczbę uczestników.

Istnieją dwa rodzaje prezentów. W pierwszym możesz wziąć udział po prostym uzupełnieniu salda. W większości przypadków skórki, które można wygrać w tej skórce, są warte od 50 do 100 dolarów. Drugie rozdanie jest również interesujące, ponieważ dotyczy nagrody dostępnej na miejscu, zwanej obecnie kulami. Aby wziąć udział, możesz zainwestować wymaganą liczbę kul.

Karta podarunkowa Farmskins

Oprócz licznych opcji wpłat, w tym kart kredytowych, e-portfeli lub kryptowalut, można również zachować całkowitą anonimowość, kupując karty podarunkowe. W Farmskins dostępnych jest sześć opcji, w tym karty upominkowe Farmskins o wartości 5, 10, 25, 50, 100 i 500 dolarów.

Można je zdobyć na dwóch platformach, czyli Kinguin lub G2A. Pamiętaj, że możesz otrzymać dodatkowy bonus 5%, jeśli kupisz je na G2A za pośrednictwem PayPal, WeChat lub korzystając z opcji przedpłaty za pośrednictwem Paysafecard.

Depozyt & Metody wypłaty

Strona jest dedykowana skórkom CS:GO, jednak akceptuje różne rodzaje walut. Konto możesz doładować poprzez:

 • 💳 karty bankowe;
 • 💸 portfele elektroniczne;
 • 💱 kryptowaluta;
 • ⚔ skórki do CS:GO.

Istnieją dwa sposoby wypłaty środków:

 • Skórki CS:GO i Dota 2 bezpośrednio do twojego ekwipunku Steam;
 • zamienić środki ze sprzedaży skórek na kryptowalutę.

Farmskins oferuje świetny współczynnik konwersji, więc zawsze jesteś na plusie.

Obsługa klienta

Potrzebujesz pomocy technicznej? Nie ma z tym problemu! Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] i oczekuj szybkiej odpowiedzi. Nie zapomnij sprawdzić często zadawanych pytań, być może znajdziesz tam rozwiązanie.

Wniosek

Farmskins zasługuje na zaufanie tysięcy użytkowników – fanów CS:GO. Ma wszystko do wygodnego hazardu – duży wybór przypadków, aktywną publiczność i szyfrowanie SSL dla bezpiecznych transakcji.

Często zadawane pytania

Jak otrzymać darmowy bonus w Farmskins?

Możesz otrzymać darmowy bonus po aktywacji kodu promocyjnego “gamblecsgo”, który jest udostępniany przez partnerów platformy.

Czy Farmskins.com jest legalny?

Jest to zdecydowanie legalna strona, co potwierdzają lata działania i tysiące odwiedzających. Miliony otwartych spraw dowodzą, że jest to uzasadnione.

Jak otworzyć sprawę CS:GO na Farmskins?

Otwieranie skrzynek to przyjemność! Dokonaj wpłaty, wybierz swoją skrzynkę, przejrzyj opcje i po prostu ją otwórz!

Jak działa walka o sprawy w Farmskins?

Po wybraniu lub utworzeniu bitwy Ty i Twój przeciwnik otwieracie sprawy. Kto zdobędzie cenniejszy łup, zabiera wszystkie przedmioty w obu przypadkach. Wszystko albo nic!

Jak mogę dodać pieniądze do Farmskins?

Dodawanie pieniędzy do Farmskins jest prostym i bezpośrednim procesem. Poniżej znajdziesz niezbędne kroki, aby to zrobić.

 1. Zarejestruj konto Farmskins za pomocą Steam.
 2. W prawym górnym rogu kliknij przycisk „Uzupełnij”.
 3. Wybierz metodę płatności, która najbardziej Ci odpowiada.
 4. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić. Pamiętaj, że znajdziesz tam dodatkowe informacje, takie jak minimalny depozyt, który umożliwi Ci wzięcie udziału w rozdaniu.
 5. Wpisz niezbędne informacje, takie jak numer karty kredytowej, identyfikator e-portfela itp.
 6. Fundusze powinny pojawić się na Twoim koncie niemal natychmiast i będziesz mógł je wykorzystać do otwierania skrzynek, korzystania z ulepszacza lub wzięcia udziału w bitwach skrzynek.
Czy Farmskins to najlepsza strona do otwierania skrzynek CS2?

Biorąc pod uwagę fakt, że Farmskins zapewnia szeroką gamę skrzynek, które można otworzyć, dedykowany moduł ulepszający i możliwość walki z innymi graczami w bitwach o skrzynki, odważymy się powiedzieć, że oferują pełny pakiet, dlatego powinny być oznaczone etykietą jako jedna z najlepszych stron do otwierania skrzynek CS2.

Jak mogę używać kart podarunkowych w Farmskins?

Korzystanie z kart podarunkowych w Farmskins jest bardzo proste. Przejdź do zakładki „Uzupełnienie” i znajdź małe złote logo prezentu. Dołączone są także logo PayPal i Paysafecard. Wybierz kartę podarunkową, która najbardziej Ci odpowiada i podaj szczegóły płatności na Kinguin lub G2A. Po dokonaniu płatności po prostu skopiuj i wklej kod karty podarunkowej w sekcji „Zrealizuj kod portfela” i kliknij przycisk „Użyj”. Fundusze będą dostępne natychmiast.

Czy mogę otrzymać darmowe pieniądze na Farmskins?

Tak, gracze mogą otrzymać darmowe pieniądze na Farmskins na kilka sposobów. Po pierwsze, korzystając z kodu promocyjnego Farmskins „GAMBLECSGO”, możesz otrzymać 1 dolara za darmo. Co więcej, wykonując proste zadania znajdujące się w Twoim profilu, gracze mogą zdobyć dodatkowe środki za darmo.

Czy mogę otrzymać darmowe skrzynki na Farmskins?

Tak, dzięki funkcji bonusu dziennego gracze mogą otrzymać darmowe skrzynki w zależności od tego, ile wcześniej zdeponowali. Co więcej, możliwe jest również otrzymanie dodatkowych skrzynek za darmo przy depozycie w Kinguin.

Czy mogę zdeponować kryptowaluty na Farmskins?

Farmskins akceptuje depozyty kryptowalutowe. W chwili pisania tego tekstu możliwe jest korzystanie z następujących opcji kryptograficznych: Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Bitcoin Cash.

CSGO alternatives

Duelbits
Duelbits
Get instant unlock Ace’s rewards, with nearly 50% Rakeback
Odwiedź stronę Tested & verified
Roobet
Roobet
Unlock Instant RooWards Access + up to 70 Free Spins worth $80
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGOEmpire
CSGOEmpire
Receive a Free Bonus Cases worth anywhere from $0.01 to $1445 + Free Coins
Odwiedź stronę Tested & verified
CSGO500
CSGO500
100% Deposit Bonus up to $1k and 50 Free Spins
Odwiedź stronę Tested & verified
Kod: GAMBLE-CSGO
ubiegać się o premię
Ok
singular('review')