wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam

O nas

CSGOCatalog to platforma z wyborem popularnych witryn, na których możesz kupować lub sprzedawać skórki oraz zdobywać skrzynki z przedmiotami w grach dla CS:GO i innych kategorii. Znajdziesz tu niezawodne witryny, które cieszą się pozytywną reputacją. Działają zgodnie z prawem, szanując zasady prywatności i poufności.

Ze względu na różnorodność oferowanych witryn, zawsze masz wybór. Zapewniamy również przyjemne prezenty – kody promocyjne, które zapewnią Ci:

 • dodatkowa kwota przy doładowaniu konta;
 • zniżka na zakup niektórych skórek;
 • monety na platformie do otwierania skrzynek.

Wszystkie kombinacje bonusów są aktualne i regularnie sprawdzane pod kątem ważności. Jeśli któraś ze stron uruchomi nową promocję z nowymi kodami promocyjnymi, niezwłocznie zaktualizujemy informację. Będziesz informowany o wszystkim, co może być dla Ciebie ważne, abyś miał szybki dostęp do najlepszych ofert.

Jaka jest misja CSGOCatalog?

CSGOCatalog to platforma regularnie przeprowadzająca loterie, w których można zdobyć unikalne skórki i wyróżnić się na tle innych graczy. Nie przegap okazji, aby stać się najlepszym – po prostu zaloguj się poprzez swój profil Steam i dołącz do rozdania.

Dostarczamy zweryfikowanych informacji, które pomogą Ci odnieść większy sukces przy zakupie, sprzedaży lub wymianie skórek. Dzięki temu bez większego wysiłku będziesz mógł zdobywać cenne przedmioty w grze. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i zmianami na platformie, aby niczego nie przegapić.

Dlaczego CSGOCatalog jest dla Ciebie przydatny?

CSGOCatalog to najbardziej przydatny portal, jeśli kochasz CS:GO i masz dodatkowe skórki. Platforma jest również odpowiednia dla tych, którzy chcą kupować przedmioty w grze. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję zakupu, sprzedaży lub wymiany skórek. Ponadto udostępniamy informacje o platformach, na których możesz cieszyć się hazardem i zakładami, korzystając z przedmiotów CS:GO

Wyobraź sobie, że teraz nie musisz już przeglądać wielu witryn, a samodzielnie badać i oceniać cechy ich działania. Zrobiliśmy dla Ciebie wszystko, zapewniając najlepsze oferty gry i kupna/sprzedaży skórek. Platformy zostały dodane do rankingu nie bez powodu. Dokładnie sprawdziliśmy początkowe parametry i dodaliśmy tylko kwalifikujące się opcje. Do najpopularniejszych zapytań należą:

 • czas działania platformy;
 • legalność działalności;
 • różnorodność oferowanych skórek;
 • obecność ofert bonusowych;
 • możliwość wzięcia udziału w loteriach;
 • szybkość i bezpieczeństwo wypłat;
 • zmienność narzędzi finansowych.

Oferujemy tylko te witryny, które mają najwyższy wynik we wszystkich wskaźnikach. Uwzględniono także opinie gości. Gdyby naszym pracownikom podobały się wszystkie cechy, ale użytkownikom komentarze były w większości negatywne, wówczas platforma została skreślona z listy. Oszczędzaj z nami czas, wybierając niezawodne i bezpieczne strony.

Czy mogę zaufać CSGOCatalog?

Możesz w pełni zaufać naszej platformie CSGOCatalog w wyborze stron do gry lub transakcjach ze skórkami. Wynika to z faktu, że nie współpracujemy z witrynami podmiotów trzecich. Wszelkie kontrole rzetelności i bezpieczeństwa proponowanych platform przeprowadzamy we własnym zakresie. Nasi pracownicy odpowiedzialnie podchodzą do swoich zadań i:

 • zarejestrować się na danej stronie;
 • grać za pomocą skórek lub organizować transakcje ich zakupu/sprzedaży/wymiany;
 • monitorować pracę zespołu wsparcia (życzliwość, szybkość reakcji), prosząc o pomoc konsultantów;
 • sprawdź, jak szybko pieniądze są wypłacane i czy nie występują nieuzasadnione opóźnienia w transakcjach finansowych.

Dlatego właśnie jesteśmy w stanie zaoferować użytkownikom najlepsze strony, które są całkowicie bezpieczne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Możesz samodzielnie przeglądać dowolną witrynę, aby upewnić się, że podane informacje są prawdziwe. I nie zapomnij skorzystać z kodu promocyjnego, aby otrzymać fajne bonusy i wykorzystać je do realizacji swoich celów. Służyć Państwu jest dla nas radością i przyjemnością.

Ok