konkursy
$0
steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

Przegląd witryn z botami handlowymi CS:GO

Najlepsze strony handlu botami CS:GO w marzec 2024

strony

3 cases for Free +5% Deposit bonus
Nasza ocena
5.00
star star star star star
Ocena użytkowników
5.00
7
people
star star star star star
kod
GAMBLE100
enter csgoroll przeczytaj recenzje
Get up to 28% extra on your deposit
Nasza ocena
5.00
star star star star star
Ocena użytkowników
5.00
2
people
star star star star star
kod
HELLA
enter skinAuctions
Free $5 for trading and a +35% bonus for real money deposits
Nasza ocena
5.00
star star star star star
Ocena użytkowników
3.00
1
people
star_border star_border star star star
kod
HELLAGOOD
enter skinsmonkey promo code przeczytaj recenzje

Przegląd witryn z botami handlowymi CS:GO

Wybierając zewnętrzną platformę handlową do transakcji skórkami CS:GO, należy wziąć pod uwagę wiele kryteriów. Jednym z nich jest dostępność Trade Bota, który znacznie upraszcza proces, przyspieszając wymianę i handel. Użytkownik nie musi czekać na prawdziwego klienta, a Ty możesz od razu zdobyć środki na dalsze dysponowanie nim według własnego uznania.

Jednak strony CSGO Trade Bot różnią się pod względem cen i warunków wypłaty środków. Dlatego powinny to być czynniki decydujące przy wyborze witryny. Czy chcesz dowiedzieć się o najlepszych platformach handlowych  i uniknąć narażania swoich skórek? Przeczytaj naszą recenzję.

Najlepsze strony handlu botami CS:GO

Dobrze byłoby dokładniej przyjrzeć się każdej witrynie.

1. SkinsMonkey

Dzięki automatycznemu botowi handlowemu CS:GO transakcje na stronie są przeprowadzane natychmiast. A gracze mogą sprzedawać, wybierać potrzebne przedmioty z bota ekwipunku i kupować je bardzo szybko. Pierwsza transakcja zapewnia premię w wysokości 5% do 5 USD.

strony z botami handlowymi csgo

👍 Zalety:

👎 Niedogodności:

SkinsMonkey zapewnia uczciwy i przejrzysty handel z botem, który oferuje odpowiednie ceny. Jest to strona przeznaczona wyłącznie do handlu skórkami bez dodatkowych opcji.

2. Tradeit.GG

Gracze, którzy szukają łatwej i dostępnej strony, wybierają Tradeit.GG ze względu na natychmiastowe przetwarzanie próśb o wymianę lub wymianę przedmiotów. Wbudowane boty handlujące skórkami CS:GO pomogły już w ponad 19 milionach transakcji skórkami CS:GO i innych gier. Wszystko, czego potrzebujesz, to poprawnie skonfigurować swoje konto Steam.

csgo strony z botami handlowymi

👍 Zalety:

👎 Niedogodności:

Tradeit.GG to nowoczesna strona z progresywną funkcjonalnością i szybkim przetwarzaniem zapytań. Jest wybierany przez początkujących i doświadczonych graczy do wymiany i handlu.

3. Skinport

Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych stron, na której możesz kupować, sprzedawać i wymieniać skórki za pomocą bota handlującego skórkami. Na uwagę zasługuje brak prowizji od zakupu, a jednocześnie duże zainteresowanie sprzedażą. Rozszerzona funkcjonalność umożliwia użytkownikom wstępne sprawdzenie skórek, sprawdzenie wykresu cen i innych cech.

najlepsze strony z botami handlowymi csgo

👍 Zalety:

👎 Niedogodności:

Skinport jest opłacalny dla hurtowych gości, którzy sprzedają wiele skórek naraz. Prowizja jest zmniejszana o połowę w przypadku transakcji o wartości 1000 USD lub więcej.

4. DMarket

Witryna wykorzystuje transakcje typu peer-to-peer, a Trading API automatyzuje procesy do najprostszych możliwych kroków. To nowe i całkowicie bezpieczne podejście poprzez generowanie dwóch rodzajów kluczy – publicznego do identyfikacji konta i prywatnego do potwierdzenia transakcji. Jest to wygodne w przypadku żądań masowych i pojedynczych, które są realizowane natychmiast. 

csgo najlepsze strony z botami handlowymi

👍 Plusy:

👎 Niedogodności:

DMarket jest odpowiedni dla myślących przyszłościowo ludzi, którzy wiedzą, jak radzić sobie z nowoczesną technologią i szerokim zakresem funkcji.

5. CS.Money

Witryna oferuje świetne oferty, dystrybuując bonusy i kody promocyjne, aby doładować swój budżet. Kody powitalne można odebrać od partnerów i otrzymać darmowe monety. Zintegrowane boty ustalają odpowiednie ceny skórek i są dobre zarówno do kupowania, jak i sprzedawania. Strona jest bezpieczna i prosta. Szybko przetwarza żądania.

csgo strony z botami do handlu skórkami

👍 Zalety:

👎 Niedogodności:

CS.Money to strona dla wielbicieli hojnych nagród i bogatej biblioteki skórek. Za dobrą obsługę trzeba zapłacić 7% prowizji od transakcji.

6. SkinBaron

Automatyczne zakupy przyciągają wielu graczy do serwisu. Pomimo tego, że nie można tu sprzedawać i handlować, dla ułatwienia wyboru znajduje się szczegółowy opis zużycia i innych cech skór. Użytkownicy powinni być przygotowani na zapłacenie wysokiej prowizji pomimo niskich cen przedmiotów.

strony z botami do handlu skórkami csgo

👍 Zalety:

👎 Niedogodności:

SkinBaron jest przeznaczony dla tych, którzy szukają skórek do kupienia, ale nie więcej. Automatyczny bot handlowy CS:GO pomaga w szybkich transakcjach, ale wysoka prowizja psuje ogólne wrażenie.

Wniosek

Strony internetowe z wbudowanymi botami to świetne rozwiązanie technologiczne do pozyskiwania sprzedaży i robienia zakupów bez opóźnień i oczekiwań. Jeśli wybierzesz wiarygodną witrynę, otrzymasz najwięcej pozytywnych emocji z transakcji. Nasza recenzja obejmowała tylko renomowane witryny, które są popularne wśród graczy na całym świecie.

Często zadawane pytania

Czy boty handlowe CS:GO są dozwolone na Steamie?

Zautomatyzowane boty są obecne na stronach osób trzecich, które w żaden sposób nie wchodzą w interakcję ze Steam, więc nie można ich zakazać ani zezwolić.

Czy boty handlowe CS:GO są przeciwko ToS?

Boty handlowe w żaden sposób nie naruszają ToS Steam, więc są w pełni użyteczne na stronach handlowych.

Jakie są najbardziej zaufane boty handlowe CS:GO?

Aby zdobyć zaufanie, witryna z botem handlowym powinna przeprowadzać przejrzyste transakcje bez ukrytych prowizji i budować bazę klientów. Witryny z dużą liczbą transakcji budzą zaufanie.

Czy można ufać botom handlowym CS:GO?

Zdecydowanie mogą. Jeśli odwiedzisz niezawodną platformę, nie będzie problemów z botami. Lepiej radzić sobie z tymi witrynami, które wysyłają tajne kody w celu potwierdzenia transakcji.