wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam
promo

Strony z zakładami na mecze CS:GO z kodami partnerskimiw 2024

Tutaj znajdziesz godne zaufania strony bukmacherskie CS:GO i nie tylko. Legalne i w pełni sprawdzone!

Witryny

CS:GO strony do obstawiania meczy

Lubisz oglądać mecze sportowe czy e-sportowe? Możesz obstawić na swoją ulubioną drużynę za pomocą pieniędzy, kryptowalut. Wiele bukmacherów akceptuje również skiny CS:GO jako metoda depozytu.

Jeżeli szukasz ekscytującego sposobu na podjęcie ryzyka i wygrania dodatkowej gotówki, obstawianie meczy jest dla ciebie. Przed postawieniem meczu powinieneś go uważnie przeanalizować, żeby zwiększyć swoje szansę na wygraną. Powinieneś przejrzeć poprzednie mecze obu drużyń, skład drużyn, pulę nagród w turnieju, sprawdzić czy turniej jest online (rozgrywany przez internet) czy offline (LAN) i jak obie drużyny sobie radzą na tych dwóch rodzajach rozgrywek. Bardzo ważne jest również nastawienie każdego zawodnika i czy zawodnicy dobrze współpracują między sobą, czy jest pozytywna atmosfera w drużynie, itp. Mniej znane drużyny mogą trenować o wiele bardziej na mniejsze turnieje niż drużyny, które mają takie turnieje bardzo często. Faworyt meczu może czuć się zbyt pewnie i popełniać głupie błędy grając na słabszą drużynę.

 

Obstawianie meczy na żywo

Niektóre strony do obstawiania meczy oferują możliwość stawiania zakładów podczas meczu. Mnożniki są obliczane na podstawie sytuacji w meczu w danym momencie. Jeżeli drużyna A mocno przegrywa, mnożnik na nią będzie znacznie wyższy

info-item-3

Typy zakładów

Większość bukmacherów oferuje wiele typów zakładów. Więc nie musisz obstawić na to, czy wygra drużyna A czy B. Jest wiele typów zakładów. Na przykład możesz obstawiać na mecze z handicapem. Handicap oferuje jednej drużynie przewagę (na przykład +1.5 mapy dla meczy CS:GO), dzięki czemu gra jest bardziej równa i jest więcej możliwości obstawiania dla użytkowników. Są również inne typy zakładów, takie jak liczba map zagranych czy liczba rund na pewnej mapie.

Najpopularniejszymi typami zakładów są:

Zakład na cały turniej
Zakłady na cały turniej to typ zakładów, w których stawiasz na wynik całego turnieju czy ligi zamiast na pojedyńczy mecz. Ten typ zakładów oferuje większe zwroty ale też większe ryzyko.
Mecze z handicapem (przewagą)
Zakłady z handicapem mają na celu wyrównać nierówność między dwoma drużynami. Na przykład, jeżeli byłby mecz CS:GO pomiędzy Virtus Pro i Liquid, w którym Liquid byłoby faworytem, bukmacher będzie oferował możliwość postawienia zakładów na Virtus Pro z wirtualną przewagą np. +6.5 rundy i -6.5 rundy dla Liquid. Więc jeżeli postawiłeś na Virtus Pro i mecz się zakończył z wynikiem 16-10 dla Liquid i postawiłeś na Virtus Pro z handicapem +6.5 rundy, nadal byś wygrał, jako, że te 6.5 rundy jest dodane do wyniku, więc teorytycznie wynik wynosiłby 16.5-16 dla Virtus Pro.
Zwycięzca mapy
możesz stawiać w meczach e-sportowych na to, że dana drużyna wygra daną mapę. Jeżeli uważasz, że jedna drużyna jest mocniejsza na pewnej mapie niż inna, możesz postawić na tą drużynę tylko na jednej mapie zamiast na cały mecz.
Ilość rund w meczu
podczas stawiania zakładu na liczbę rund zgadujesz czy liczba rund na danej mapie będzie większa czy mniejsza niż jakaś liczba.
Zwycięzca pojedyńczej rundy
na meczach e-sportowych niektórzy bukmacherzy oferują możliwość stawiania na pojedyńcze rundy. Takie zakłady są bardzo ryzykowne i losowe. Nie polecamy stawiania takich zakładów.
Zakład kombinacyjne (akumulacyjne)
Zakład kombinacyjny to zakład, w którym obstawiasz wiele rezultatów meczy i jeżeli obstawisz wszystkie dobrze, wygrywasz mnożnik z tych meczy pomnożony przez siebie. Dla przykładu, jeżeli postawiłbyś zakład akumulacyjny na dwie drużyny i każda z nich miałaby mnożnik 1.30 i te drużyny by zwyciężyły, twój zakład byłby pomnożony przez 1.69x (1.3*1.3=1.69).

Nasze rady przydatne przy obstawianiu meczy

Nie obstawiaj wszystkiego w jednym zakładzie –

Nie powinieneś obstawiać wszystkiego na jeden mecz, nawet jeżeli wydaję się, że jakaś drużyna jest o wiele lepsza niż inna. Każdy może mieć gorszy dzień, więc lepiej nie polegać w pełni na jednej osobie czy drużynie podczas obstawiania.

Obstawiaj na stronie z najlepszymi mnożnikami –

Mnożniki dla zakładów będą różne pomiędzy różnymi stronami do obstawiania meczy. Zobacz mnożniki na różnych zaufanych stronach bukmacherskich, żeby w przypadku wygranej otrzymać więcej pieniędzy.

Nie traktuj to jako rodzaj na zarobek –

Powinieneś traktować obstawianie meczy bardziej jako hobby, sposób na spędzenie miło czasu. Prawdopodobnie nie wyjdziesz na plus podczas dłuższego obstawiania, więc nie warto próbować zrobić z obstawiania meczy sposobu na stały zarobek.

Ustal sobie limit –

Powinieneś ustalić sobie limit, ile możesz obstawić, żeby nie przegrać za dużo.

Ok