steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

CSGO strony do zarabiania skinów

Zarabiaj skiny CSGO za darmo na stronach wymienionych niżej. Wykonuj ankiety, oglądaj filmy aby zdobywać skiny! Jedyne czego potrzebujesz to czas.

strony

Free $0.10
star star star star star_border
kod
csgocatalog
enter freecash przeczytaj recenzje
Free $0.05
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
no promo code
enter idleempire

Możesz zarobić skiny do CSGO, kryptowaluty, karty podarunkowe używając stron wymienionych wyżej. Te strony oferują wiele sposobów na zdobycie punktów. Wykonuj ankiety, pobieraj aplikacje i gry, oglądaj filmy, kop kryptowaluty, żeby zdobyć saldo na stronie, które później może być wypłacone.

Metody zarabiania

1. Ankiety

Ankieta to pytania, mające na celu zbadać dane zachowania wybranej grupy ludzi. Możesz odpowiadać na te pytania, żeby pomóc reklamodawcą i innym biznesom oraz dostać skiny wzamian. Ankiety są jedną z najpopularniejszych metod zarabiania na stronach do zarabiania.

2. Filmy

Oglądanie filmów reklamowych jest szybkim sposobem na zdobycie skinów. Jednak, nie jest to bardzo opłacalny sposób i istnieje limit ilości reklam, które możemy codziennie obejrzeć.

3. Aplikacje

Możesz zarobić ściągając aplikacje/gry mobilne. Niektóre zadania będą wymagały wykonania danej czynności, np. zdobyciu pewnego poziomu w grze. Większość z nich zajmie ci kilka minut, ale te z lepszymi nagordami mogą zająć nawet kilka godzin.

4. System referencyjny

Możesz zarabiać poprzez system referencyjny, który jest na większości stron, na których można zarobić skiny. Wystarczy, że zaprosisz znajomego poprzez swój link referencyjny lub kod (zależy od strony). Po zarejestrowaniu się znajomego, będziesz dostawał procent z jego zarobków, za każdym razem, kiedy on wykona jakąś ankietę czy inne zadanie.

5. Leaderboard

Leaderboard jest to tabela liderów, w której co miesiąc są nagradzani użytkownicy, którzy zarobili najwięcej. Jeżeli planujesz spędzić dużo czasu na zarabianiu na tego typu stronach, wybierz taką z największymi nagordami.

Offerwall

Offerwall jest sposobem na zmonetyzowanie aplikacji dzięki zadaniom i ankietom. Dla reklamodawców jest to dobry sposób, żeby wypromować swój produkt. Offerwall oferuje ankiety i inne zadania takie jak instalowanie aplikacji. Pomaga to twórcom aplikacji na zarobienie pieniędzy, a użytkownikom na zdobycie bonusów, bez wydawania konieczności wydawania pieniędzy. Na stronach zarobkowych, offerwall-e oferują użytkownikom możliwość zdobycia skinów wzamian za wykonywanie różnych zadań.

Ile mogę zarobić?

Niestety, nie wiele. W zależności od czasu jaki poświęcisz i dostępnych zadań, możesz zarobić do $10/dzień. Nie polecamy wykonywania zadań na dłuższą metę, ale jest to dobry sposób, jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na skórki i masz dużo wolnego czasu.

Ważne rzeczy do zapamiętania

1. Nie możesz używać VPN-a (Virtual Private Network) na większości z tych stron
2. Nie możesz używać multikont.
3. Nie możesz używać adblock-a. Jeżeli używasz adblock-a, dodaj stronę, na której chcesz zarabiać do białej listy.
4. Nie możesz podawać fałszywych danych w ankietach.