wing-preload
Zaloguj się za pomocą Steam
promo

Najlepsze Strony do Zarabiania w CS:GO z kodami partnerskimiw 2024

Tutaj znajdziesz godne zaufania strony zarobkowe CS:GO i nie tylko. Legalne i w pełni sprawdzone!

Witryny

Dlaczego skórki CSGO są tak popularne i pożądane przez graczy? Skórki w Counter-Strike są ważne dla większości graczy. Ze skórkami możemy poczuć się jak profesjonaliści, ponieważ dzięki nim nasza gra jest przyjemniejsza. Każdy chciałby mieć przynajmniej jeden z nich w swoim ekwipunku. Nie są one jednak darmowe, a wiele z nich może kosztować dużo pieniędzy.

Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jak zdobyć przedmioty CS:GO za darmo.

Zanim przejdziemy do tego, jak zdobyć darmową skórkę, musimy sobie powiedzieć, czym są skórki Counter-Strike?

Jest to wirtualna tekstura zmieniająca wygląd naszej broni. Każdy ma wartość przypisaną mu przez stan i klasę rzadkości. Dają nam wyjątkowy pogląd na naszą broń podczas gry. To główny powód, dla którego zyskały taką popularność wśród graczy.

Jak więc zdobyć skórki CS:GO za darmo?

Jak się okazuje, sposobów jest wiele!

1. AKTYWNA GRA

Skórki możemy zdobyć poprzez gry rankingowe i inne tryby gry. Kiedy grasz w grę, masz szansę zdobyć skórkę lub skrzynkę. Następnie możemy sprzedawać zwycięskie przedmioty na rynku. To najłatwiejszy i najszybszy sposób na zdobycie pierwszej darmowej skórki, a budowa tej funkcji zachęca graczy do dalszej gry i czerpania z niej pewnych korzyści.

2. ZDOBYWANIE SKÓREK PRZEZ OGLĄDANIE TURNIEJÓW

Innym sposobem jest oglądanie turniejów profesjonalnych graczy. CS:GO Major Championship to wydarzenie, w którym gracze mogą otrzymać skrzynie z pamiątkami. Powiązanie konta Steam z kontem Twitch jest wymagane podczas oglądania transmisji. Ta metoda jest dostępna tylko wtedy, gdy istnieją turnieje. Możesz uzyskać skórę znacznie szybciej.

info-item-centre

3. DARMOWE STRONY SKÓRKI

Trzecim sposobem jest połączenie konta Steam z bezpłatnymi witrynami oferującymi codzienne bonusy. Aby uzyskać dostęp do codziennych bezpłatnych nagród, musisz spełnić wymagania witryny, takie jak zdjęcie profilowe, oraz dodać swój pseudonim Steam, na przykład Mr.freecsgoknife.com.

NAJLEPSZA STRONA DARMOWYCH SKÓREK to: FREECASH.COM

Partnerzy Freecash współpracują z wieloma witrynami typu Offerwall i firmami zajmującymi się badaniem rynku, aby oferować swoim użytkownikom łatwe do uzupełnienia oferty. Oto kilka powodów, dla których Freecash jest najlepszą stroną z darmowymi skórkami.

  • Proces odkupienia jest szybki. Twoje odkupienie jest odbierane w ciągu kilku minut. Na innych stronach trzeba czekać godzinami, a nawet dniami.
  • Proste oferty do wypełnienia.
  • Personel pomocniczy (nie bot) chce Ci pomóc. Wsparcie jest szybkie i pomocne (dużo lepsze niż na innych stronach).
  • Premie w tabeli liderów za zarabianie w porównaniu z innymi użytkownikami na stronie.
  • Nawigacja i rejestracja są łatwe.

Jak zacząć zdobywać darmowe skórki CS:GO na Freecash?

Najpierw musimy zalogować się na konto Google lub Steam lub zrobić to klasycznie – za pomocą adresu e-mail i hasła. W przypadku tej drugiej opcji konieczne będzie również potwierdzenie adresu poprzez kliknięcie w przycisk w przesłanej wiadomości. Po dłuższym czasie, gdy nie otrzymamy kodu wiadomości, zalecamy sprawdzenie folderu SPAM w naszej skrzynce e-mail. Rejestracja jest możliwa po ukończeniu 13 roku życia.

Tylko za założenie konta otrzymujemy jedną darmową skrzynkę w serwisie, która może zawierać monety o wartości od 0,05$ do 250$.

Zarabiamy głównie na wykonywaniu płatnych zadań internetowych i wypełnianiu ankiet. Obie te możliwości są dostępne w zakładce “Zarabiaj” zakładka u góry strony. Po wejściu do niego musimy wybrać jedną z widocznych firm oferujących ścianki ofertowe lub ankiety i kliknąć w nią. W kolejnym oknie pozostaje nam tylko przejrzeć zadania i przejść do realizacji.

4. KONKURS

Konkursy są organizowane przez różne platformy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter i Instagram. Najlepiej dołączyć do małych społeczności. Możesz oglądać swoich ulubionych streamerów na platformach takich jak Youtube czy Twitch, którzy czasami rozdają darmowe skórki swoim subskrybentom na streamie. Prezenty Counter-Strike można znaleźć również na serwerach Discord. Istnieje wiele metod wejścia, aby zdobyć darmowe skórki. Najpopularniejsze z nich to Twitter i Instagram, wartość nagród przedmiotów jest wysoka, ale uczestniczy w nich również wiele osób i niepotrzebnie wiele botów. W każdej z wymienionych metod obowiązuje zasada, którą należy spełnić, aby wziąć udział w konkursie, jak napisanie miłego komentarza i polubienie posta. Oznacz dwóch znajomych i udostępnij post.

5. MISJE OPERACYJNE

Operacje to dostępne do kupienia DLC do gry Counter-Strike, które zawierają ekskluzywną zawartość.

Operacja RIPTIDE. Kto kupił dostęp do operacji przypływu, kupując ją w grze. Otrzyma różne zadania i misje do wykonania. Każde ukończone zadanie nagrodzi gracza gwiazdkami, które można wymienić na skrzynkę na broń operacyjną lub losową skórkę broni.

6.TRYB CHALLENGERA

Ostatnią metodą są turnieje w trybie Challenger. Mają nawet system dobierania graczy 1 na 1. Jeśli nie masz zespołu, możesz go znaleźć, mają oni system Team Finder, który może pomóc Ci znaleźć swój wymarzony zespół.

Większość nagród to euro, a darmowe turnieje mają nawet nagrody pieniężne. Aby grać w turniejach, musisz połączyć konto Steam. Możesz dołączyć do każdego turnieju, jeśli to zrobisz.

Aby wypłacić pieniądze, potrzebujesz trzech euro z wygranej, a za wypłatę pieniędzy pobierana jest opłata w wysokości jednego euro. Nagrody pieniężne są przyznawane automatycznie, ale nagrody niepieniężne będą trwać znacznie dłużej, ponieważ są wysyłane ręcznie.

Możesz także stworzyć swoją skórkę CS:GO za darmo!

Musisz jednak wykazać się umiejętnościami, aby ukończyć projekt, który będzie dobry. Kiedy Valve wypuści nową skrzynkę, możesz stworzyć swoją skórkę i umieścić ją w warsztacie Steam. Społeczność zdecyduje, czy chce twojej skórki w grze.

Jeśli Twój projekt skórki wygra, otrzymasz pieniądze od osób, które kupią skrzynię, w której znajduje się Twój projekt. Można z tego nieźle zarobić.

Metody zarabiania

Ankiety
Ankieta to pytania, mające na celu zbadać dane zachowania wybranej grupy ludzi. Możesz odpowiadać na te pytania, żeby pomóc reklamodawcą i innym biznesom oraz dostać skiny wzamian. Ankiety są jedną z najpopularniejszych metod zarabiania na stronach do zarabiania.
Filmy
Oglądanie filmów reklamowych jest szybkim sposobem na zdobycie skinów. Jednak, nie jest to bardzo opłacalny sposób i istnieje limit ilości reklam, które możemy codziennie obejrzeć.
Aplikacje
Możesz zarobić ściągając aplikacje/gry mobilne. Niektóre zadania będą wymagały wykonania danej czynności, np. zdobyciu pewnego poziomu w grze. Większość z nich zajmie ci kilka minut, ale te z lepszymi nagordami mogą zająć nawet kilka godzin.
System referencyjny
Możesz zarabiać poprzez system referencyjny, który jest na większości stron, na których można zarobić skiny. Wystarczy, że zaprosisz znajomego poprzez swój link referencyjny lub kod (zależy od strony). Po zarejestrowaniu się znajomego, będziesz dostawał procent z jego zarobków, za każdym razem, kiedy on wykona jakąś ankietę czy inne zadanie.
Leaderboard
Leaderboard jest to tabela liderów, w której co miesiąc są nagradzani użytkownicy, którzy zarobili najwięcej. Jeżeli planujesz spędzić dużo czasu na zarabianiu na tego typu stronach, wybierz taką z największymi nagordami.
Offerwall
Offerwall jest sposobem na zmonetyzowanie aplikacji dzięki zadaniom i ankietom. Dla reklamodawców jest to dobry sposób, żeby wypromować swój produkt. Offerwall oferuje ankiety i inne zadania takie jak instalowanie aplikacji. Pomaga to twórcom aplikacji na zarobienie pieniędzy, a użytkownikom na zdobycie bonusów, bez wydawania konieczności wydawania pieniędzy. Na stronach zarobkowych, offerwall-e oferują użytkownikom możliwość zdobycia skinów wzamian za wykonywanie różnych zadań.

Ile mogę zarobić?

Niestety, nie wiele. W zależności od czasu jaki poświęcisz i dostępnych zadań, możesz zarobić do $10/dzień. Nie polecamy wykonywania zadań na dłuższą metę, ale jest to dobry sposób, jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na skórki i masz dużo wolnego czasu.

Ważne rzeczy do zapamiętania

1
Nie możesz używać VPN-a (Virtual Private Network) na większości z tych stron
2
Nie możesz używać multikont.
3
Nie możesz używać adblock-a. Jeżeli używasz adblock-a, dodaj stronę, na której chcesz zarabiać do białej listy.
4
Nie możesz podawać fałszywych danych w ankietach.

Wniosek

Opisaliśmy metody pracy, jak zdobyć darmową skórkę do Counter-Strike: Global Offensive. Swoje pierwsze skórki możesz zdobyć na wiele sposobów, ale musisz pamiętać, że wybrana metoda ma wpływ na Twoje szanse na wygraną. Niektóre z nich wymagają więcej czasu i poświęcenia. Jeśli chcesz szybko otrzymać darmową skórkę, zalecamy codzienne bonusy i grę. Są to znacznie lepsze sposoby niż oglądanie transmisji i branie udziału w konkursach ze względu na prawdopodobieństwo wygrania skórki.

Często zadawane pytania

Czy można dostać skórki CS:GO za darmo?

Najlepszym sposobem na zdobycie darmowych skórek CSGO do swojego ekwipunku jest granie w grę. Po każdej rozegranej grze masz szansę otrzymać darmową skórkę lub skrzynkę.

Jak zdobyć darmowe skórki w CS:GO?
  1. Najlepszym sposobem na darmowe skórki CS:GO jest granie w grę
  2. Zdobądź darmowe skórki CS:GO z Operacjami
  3. Zdobądź darmowe skórki CS:GO z płatnych ankiet.
  4. Zdobądź darmowe skórki CS:GO za pośrednictwem stron hazardowych.
Jaka jest najlepsza strona z darmowymi skinami do CS:GO?

Witryny ze skórkami CS:GO to CSGOempire, CSGO500 lub Cashoutskins.com. Te trzy witryny mają różne nagrody za polecenie, które można zdobyć, polecając te witryny graczom CS:GO.

Jak zdobyć darmowe klucze w CS:GO?

Jedynym sposobem na zdobycie darmowego klucza jest, jeśli ktoś jest dla nas bardzo hojny lub ktoś robi gratisy.

Jak mogę otrzymać darmowy nóż w CS:GO?

Niestety nie ma czegoś takiego jak darmowy nóż.

Ok