steam logo Zaloguj się

Najlepsze strony CSGO Crash

Zaufane strony CSGO crash z darmowymi bonusami.

ostatnio dodane strony

code
csgocatalog
Free $1
enter csgo500
code
csgocatalog
Free 0.50 coins
enter csgofly
code
csgocatalog
Free case with up to 80000 coins
enter gamdom
code
izako
Free $0.50
enter csgopolygon
code
csgocatalog
Open free 3 cases
enter csgoroll

strony

code
ksew
Free $0.25 balance
enter wtfskins
code
60wdno-csgo
Free balance
enter csgofast
code
csgocatalog
Free 1000 coins
enter csgoatse

Jak grać w CSGO crash?

Crash jest grą w której mnożnik jest losowy. Wzrasta on i w losowym momencie jest krach. Możesz postawić na jakikolwiek chcesz mnożnik. Jeżeli mnożnik rundy jest większy niż mnożnik na który postawiłeś, twój bet zostaje pomnożony przez mnożnik przez ciebie wybrany. Możesz również ręcznie wypłacić podczas rundy bez zaznaczania mnożnika podczas obstawiania. Najmniejszy możliwy mnożnik to 1x i może dojść nawet do 1000x. Pamiętaj o tym, że im większy mnożnik zaznaczysz, tym mniejszą szansę na wygraną będziesz miał. Radzimy zaznaczyć mnożnik przed rozpoczęciem rundy, żebyś w przypadku utracenia połączenia internetowego nie stracił pieniędzy, a zostały one automatycznie wypłacone, jeżeli mnożnik będzie większy niż ten, który zaznaczyłeś.

CSGO Crash Darmowe bonusy

Wiele stron CSGO crash oferuje darmowe bonusy dla nowych użytkowników. Używanie tych bonusów jest świetnym sposobem na zdobycie darmowych skinów. Jeżeli podaliśmy kod referencyjny, użyj go, żeby odebrać bonus.

CSGO crash strategie

Nie ma strategii, która zagwarantuję ci wygraną. Możesz jednak zwiększyć swoją szansę na wygraną używając strategii.

Martingale

System martingale jest najpopularniejszym systemem wśród ruletek. Stawiasz na czerwony/czarny kolor i w przypadku przegranej stawiasz dwa razy więcej. Możesz jednak tą strategię użyć przy stronach typu CSGO crash. Wystarczy, że postawisz zakład na mnożnik 2.00x i w przypadku przegranej w następnej rundzie postawisz 2x więcej na taki sam mnożnik. Powinieneś obstawić bardzo mało w każdej rundzie, żeby być bardziej bezpiecznym.