steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

Najlepsze strony CSGO Crash

Zaufane strony CSGO crash z darmowymi bonusami.

promowane

strony

Free $0.50
star star star star star_half
kod
csgocatalog
enter csgo500 przeczytaj recenzje
Free case with up to $50
star star star star star_border
kod
csgocatalog
enter gamdom przeczytaj recenzje
Free $0.50
star star star star_half star_border
kod
csgocatalog
enter csgopolygon przeczytaj recenzje
Open free 3 cases
star star star star_half star_border
kod
csgocatalog
enter csgoroll przeczytaj recenzje
Free $0.25 balance
star_border star_border star_border star_border star_border
kod
ksew
enter wtfskins przeczytaj recenzje

Jak grać w CSGO crash?

Crash jest grą w której mnożnik jest losowy. Wzrasta on i w losowym momencie jest krach. Możesz postawić na jakikolwiek chcesz mnożnik. Jeżeli mnożnik rundy jest większy niż mnożnik na który postawiłeś, twój bet zostaje pomnożony przez mnożnik przez ciebie wybrany. Możesz również ręcznie wypłacić podczas rundy bez zaznaczania mnożnika podczas obstawiania. Najmniejszy możliwy mnożnik to 1x i może dojść nawet do 1000x. Pamiętaj o tym, że im większy mnożnik zaznaczysz, tym mniejszą szansę na wygraną będziesz miał. Radzimy zaznaczyć mnożnik przed rozpoczęciem rundy, żebyś w przypadku utracenia połączenia internetowego nie stracił pieniędzy, a zostały one automatycznie wypłacone, jeżeli mnożnik będzie większy niż ten, który zaznaczyłeś.

CSGO Crash Darmowe bonusy

Wiele stron CSGO crash oferuje darmowe bonusy dla nowych użytkowników. Używanie tych bonusów jest świetnym sposobem na zdobycie darmowych skinów. Jeżeli podaliśmy kod referencyjny, użyj go, żeby odebrać bonus.

CSGO crash strategie

Nie ma strategii, która zagwarantuję ci wygraną. Możesz jednak zwiększyć swoją szansę na wygraną używając strategii.

Martingale

System martingale jest najpopularniejszym systemem wśród ruletek. Stawiasz na czerwony/czarny kolor i w przypadku przegranej stawiasz dwa razy więcej. Możesz jednak tą strategię użyć przy stronach typu CSGO crash. Wystarczy, że postawisz zakład na mnożnik 2.00x i w przypadku przegranej w następnej rundzie postawisz 2x więcej na taki sam mnożnik. Powinieneś obstawić bardzo mało w każdej rundzie, żeby być bardziej bezpiecznym.