steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

CSGO Strony Coinflip (Rzut Monetą)

Rzuć monetą na Stronach Coinflip CSGO i wygrywaj niesamowite skiny.

promowane

strony

Free $0.50
star star star star star_half
kod
csgocatalog
enter csgo500 przeczytaj recenzje
Free case
star star star star star_border
kod
csgocatalog
enter csgoempire przeczytaj recenzje
Free $0.50
star star star star_half star_border
kod
csgocatalog
enter csgopolygon przeczytaj recenzje
Open free 3 cases
star star star star_half star_border
kod
csgocatalog
enter csgoroll przeczytaj recenzje

Co to jest CSGO Coinflip?

Strony CSGO coinflip są to strony, które oferują możliwość obstawiania skinów CSGO na grze która nazywa się coinflip (rzut monetą). Coinflip jest grą typu PVP (Player Versus Player) w której to dwóch graczy gra przeciwko sobie. Dwóch graczy obstawia taką samą kwotę i zwycięzca zgarnia wszystko. Więc możesz wygrać na coinflipie około 2x zakładu (może być to trochę mniej, ze względu na to, że strony biorą prowizję, zazwyczaj wynosi ona około 5-10%).

Typy Coinflip'ów CSGO

Strony hazardowe CSGO mogą oferować dwa rodzaje coinflipów. Jeden typ, w którym posiadasz saldo i możesz postawić pewną ilość coinsów. Drugim typem jest coinflip na skiny, w którym posiadasz ekwipunek na stronie i obstawiasz bezpośrednio skinami. Jeżeli wygrasz w coinflipe ze skinami, dostaniesz skiny zamiast salda.

Coinflip szanse na wygraną

Jeżeli obstawiasz na coinflip-ie, twoja szansa na wygraną nie będzie zawsze wynosiła 50%. Jeżeli stawiasz na coinflipie CSGO, który operuje skinami zamiast coinsami, masz możliwość dołączyć za trochę mniej lub więcej niż osoba która stworzyła coinflipa (zazwyczaj do 5% różnicy).

Darmowe bonusy

Większość ze stron z rzutem monetą CSGO oferuje bonusy dla nowych użytkowników i dla tych aktywnych. Na niektórych z nich, możesz odebrać darmowe punkty bez wpłacania i spróbować wygrać za pomocą bonusowych punktów. Żeby odebrać bonus referencyjny, użyj kodu referencyjnego podanego na stronie.