steam logo Zaloguj się

CSGO Strony Coinflip (Rzut Monetą)

Rzuć monetą na Stronach Coinflip CSGO i wygrywaj niesamowite skiny.

ostatnio dodane strony

code
csgocatalog
Free $1
enter csgo500
code
csgocatalog
Free $1
enter csgoempire
code
izako
Free $0.50
enter csgopolygon
code
csgocatalog
Open free 3 cases
enter csgoroll

Co to jest CSGO Coinflip?

Strony CSGO coinflip są to strony, które oferują możliwość obstawiania skinów CSGO na grze która nazywa się coinflip (rzut monetą). Coinflip jest grą typu PVP (Player Versus Player) w której to dwóch graczy gra przeciwko sobie. Dwóch graczy obstawia taką samą kwotę i zwycięzca zgarnia wszystko. Więc możesz wygrać na coinflipie około 2x zakładu (może być to trochę mniej, ze względu na to, że strony biorą prowizję, zazwyczaj wynosi ona około 5-10%).

Typy Coinflip'ów CSGO

Strony hazardowe CSGO mogą oferować dwa rodzaje coinflipów. Jeden typ, w którym posiadasz saldo i możesz postawić pewną ilość coinsów. Drugim typem jest coinflip na skiny, w którym posiadasz ekwipunek na stronie i obstawiasz bezpośrednio skinami. Jeżeli wygrasz w coinflipe ze skinami, dostaniesz skiny zamiast salda.

Coinflip szanse na wygraną

Jeżeli obstawiasz na coinflip-ie, twoja szansa na wygraną nie będzie zawsze wynosiła 50%. Jeżeli stawiasz na coinflipie CSGO, który operuje skinami zamiast coinsami, masz możliwość dołączyć za trochę mniej lub więcej niż osoba która stworzyła coinflipa (zazwyczaj do 5% różnicy).

Darmowe bonusy

Większość ze stron z rzutem monetą CSGO oferuje bonusy dla nowych użytkowników i dla tych aktywnych. Na niektórych z nich, możesz odebrać darmowe punkty bez wpłacania i spróbować wygrać za pomocą bonusowych punktów. Żeby odebrać bonus referencyjny, użyj kodu referencyjnego podanego na stronie.