CSGOCatalog has a new owner as of 2021.20.12.
Read more about it at our Twitter
steam logo Zaloguj się
chevron_left wszystkie strony

Strony do otwierania skrzynek CSGO

Topowe strony, na których otworzysz skrzynki CSGO. Odbierz darmowe bonusy i otwieraj skrzynki.

strony

Open free 3 cases
Nasza ocena
5.00
star star star star star
Ocena użytkowników
4.00
1
people
star_border star star star star
kod
GAMBLE-CSGO
enter csgoroll przeczytaj recenzje
5 Free Cases
Nasza ocena
4.00
star star star star star_border
Ocena użytkowników
5.00
1
people
star star star star star
kod
HELLAGOOD
enter csgoluck przeczytaj recenzje
Free $0.25 balance
Nasza ocena
0.00
star_border star_border star_border star_border star_border
Ocena użytkowników
2.00
1
people
star_border star_border star_border star star
kod
gamblecsgolive
enter csgolive

Otwieranie skrzynek w grze

Możesz się zastanawiać dlaczego powinieneś otwierać skrzynki CSGO na stronach internetowych jeżeli możesz kupić klucze i skrzynki w grze i je otworzyć. Powodem przeciw otwieraniu skrzynek w grze jest bardzo niski współczynnik RTP (Return To Player) w większości skrzynek nie przekracza on 60%, więc średnio stracisz $0.40 przy każdym $1 jakie wydasz na otwieranie skrzynek VALVE.

Jakie są zalety otwierania skrzynek na zewnętrznej stronie internetowej?

Główną zaletą jest wyższy współczynnik RTP, więc zazwyczaj wylosujesz droższe skiny otwierając skrzynki na stronie niż otwierając skrzynki w grze. Drugim znaczącym powodem, który przemawia za takimi stronami jest fakt, że na większości stron możesz sprawdzić szansę na wypadnięcie konkretnego przedmiotu. A na niektórych stronach możesz nawet stworzyć swoją skrzynkę i sam ustalić jakie przedmioty mają się tam znajdować i jaka ma być szansa na ich wypadnięcie. Cena takiej skrzynki będzie zależna od tego o jakiej wartości skiny się w niej znajdują i od szansy na ich wypadnięcie.

Jak wybieramy najlepsze strony z otwieraniem skrzynek CSGO?

Przed dodaniem strony do listy skrupulatnie sprawdzamy uczciwość i zaufanie takiej strony. Sprawdzamy:

Depozyt i Wypłaty

Sprawdzamy system depozyt i wypłat każdej wymienionej strony. Upewniamy się, że jest on wygodny i transakcje przebiegają sprawnie. Najpopularniejszymi metodami wpłat i wypłat na stronach do otwierania skrzynek CSGO są prawdziwe pieniądze, skiny, Skrill, PayPal, kryptowaluty.

System Provably Fair i Szansa na wypadnięcie skina

Dobry system provably fair i uczciwa szansa na wypadnięcie dobrego przedmiotu w skrzynce są dwoma istotnymi czynnikami, które powinna zawierać każda taka strona. Przed dodaniem strony do naszej listy stron sprawdzamy system provably fair i czy szansę na wypadnięcie skinów w skrzynkach są uczciwe w porównaniu do ceny skrzynki. Dobry system provably fair zapewnia, że strona nie oszukuje swoich użytkowników.

Bonusy na stronach do otwierania skrzynek CSGO

Niektóre strony do otwierania skrzynek CSGO oferują darmowe bonusy. Najpopularniejszymi bonusami są bonus referencyjny i bonus przy depozycie. Bonus referencyjny to bonus, dzięki któremu dostajesz darmowe saldo na start, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem strony. Jedyne co musisz zrobić, żeby otrzymać taki bonus to wpisać nasz kod referencyjny, który jest podany ze stroną. Bonus przy depozycie jak sama nazwa wskazuje zwiększa depozyt, więc jeżeli strona oferuje 5% bonusu przy wpłacie, otrzymasz darmowe $5 wpłacając $100.