steam logo Sign in

featured giveaway

ENTER
Tutaj może być twój banner

Lista stron hazardowych CSGO, RUST, DOTA2, crypto z kodami referencyjnmi.

Możesz zdobyć darmowe skiny używając naszych kodów promocyjnych na stronach hazardowych CSGO! Rozdajemy również skiny na twitterze i w sekcji darmowe loterie! W naszej liście są tylko zaufane strony. Znajdziesz tutaj również strony związane z gamblingiem skórek DOTA2, VGO

ostatnio dodane strony

code
csgocatalog
Free $0.10
enter freeskins
code
csgocatalog
Free $0.30
enter bounty
code
no promo code
deposit bonus up to 100 mbtc
enter betflip
code
csgocatalog
Free $1
enter csgo500
code
csgocatalog
Free 0.50 coins
enter csgofly
Tutaj może być twój banner

strony

code
catalog
Free $0.50
enter rustchance
code
csgocatalog
Free $0.50
enter duelbits
code
no promo code
Free $0.05
enter idleempire
code
no promo code
Free 30 gems
enter csgopositive
code
csgocatalog
Free case with up to 80000 coins
enter gamdom
code
csgocatalog
Free $1
enter csgoempire
code
izako
Free $0.50
enter csgopolygon
code
csgocatalog
Open free 3 cases
enter csgoroll
code
csgocatalog
5% bonus on deposit
enter datdrop
code
csgocatalog
Free $0.50
enter rollbit
code
ksew
Free $0.25 balance
enter wtfskins
code
60wdno-csgo
Free balance
enter csgofast
code
ksew
Free $0.25 balance
enter csgolive
code
csgocatalog
5% bonus on deposit
enter daddyskins
code
csgocatalog
Free 1000 coins
enter csgoatse
code
ksew
Free coins
enter roobet
Tutaj może być twój banner

Spróbuj teraz i wygraj na kasynie, ruletce, jackpotcie, coinflipie, stronie z otwieraniem skrzynek! Do naszej listy wrzucamy tylko strony z darmowymi bonusami, dobrym systemem provably fair i uczciwą szansą na wygraną. Na naszej liście znajdziesz również strony, gdzie możesz otrzymać darmowe skórki za wypełnianie ankiet, granie w gry czy oglądanie reklam!

Darmowe kody referencyjne

Niektóre strony hazardowe CSGO mają system referencyjny. Na takich stronach możesz skorzystać z naszego kodu, żeby otrzymać darmowe coinsy lub bonusy. Większość stron używa systemu coinsów, gdzie 1000 coinsów to 1$. Żeby otrzymać coinsy należy wejść w daną stronę i wpisać podany kod w sekcji "affiliates" lub "free coins" (zależy od strony)

Ruletka

Ruletka to gra hazardowa, w której możesz obstawić czerwony, czarny lub zielony kolor. Jest wiele wariantów ruletek, ale najpopularniejszą w kasynach CSGO jest ta z 15 numerami (7 czarnych, 7 czerwonych i 1 zielony). Mnożnik wygrany na czarny i czerwony wynosi 2x, a na zielony 14x.

Jackpot

Jackpot to bardzo popularna gra hazardowa w kasynach CSGO. Użytkownicy wpłacają skiny/coinsy do puli. Twoja szansa na wygranie zależy od twojej wpłaty do puli i łącznej wartości puli (Formuła: twój depozyt/łączna wartość puli. Na przykład jeżeli wpłacisz 5$ i łączna wartość puli to 15$ to twoja szansa wynosi 33.33%). Zwycięzca puli jest wybierany losowo na końcu rundy.

Jak wybieramy najlepsze strony hazardowe?

Zanim dodamy stronę do listy zwracamy uwagę na wiele aspektów.

Popularność strony: Wymieniamy tylko większe strony, które mają zaufanie użytkowników. Mamy świadomość nieuczciwych praktyk stosowanych przez niektóre strony hazardowe takie jak sztuczny ruch na stronie czy boty, które obstawiają i/lub piszą na czacie, nie podajemy takich stron.

System provably fair i uczciwa szansa na wygraną: Wszystkie wymienione tutaj strony hazardowe są sprawdzane pod względem uczciwej szansy na wygraną i systemem provably fair, który można łatwo zweryfikować. Niektóre strony hazardowe używają zewnętrznego API (przykładowo random.org), żeby zapewnić uczciwośc rezultatów.

Wypłata i wpłata: Dodawanie środków i ich wypłata powinna być szybka i łatwa. Topowe strony związane z obstawianiem zazwyczaj oferują duży wybór rodzajów płatności i opcji wypłat. Możesz tutaj znaleźć strony na których możesz zagrać z skinami CSGO, skinami DOTA2, skinami VGO, pieniędzmi, kryptowalutami.