steam logo Zaloguj się

Lista stron hazardowych CSGO z kodami referencyjnmi.

Możesz zdobyć darmowe skiny używając naszych kodów promocyjnych na stronach hazardowych CSGO!

ostatnio dodane strony

code
csgocatalog
Free $0.50
enter rustreaper
code
csgocatalog
Free case
enter rustbet
code
csgocatalog
Free $0.10
enter freeskins
code
csgocatalog
Free $1
enter csgo500
code
csgocatalog
Free 0.50 coins
enter csgofly

strony

code
catalog
Free $0.50
enter rustchance
code
csgocatalog
Free $0.50
enter duelbits
code
no promo code
Free $0.05
enter idleempire
code
no promo code
Free 30 gems
enter csgopositive
code
csgocatalog
Free case with up to 80000 coins
enter gamdom
code
csgocatalog
Free $1
enter csgoempire
code
izako
Free $0.50
enter csgopolygon
code
csgocatalog
Open free 3 cases
enter csgoroll
code
csgocatalog
5% bonus on deposit
enter datdrop
code
csgocatalog
Free $0.50
enter rollbit
code
ksew
Free $0.25 balance
enter wtfskins
code
60wdno-csgo
Free balance
enter csgofast
code
ksew
Free $0.25 balance
enter csgolive
code
csgocatalog
Free 1000 coins
enter csgoatse
code
csgocatalog
Free coins
enter roobet

Spróbuj teraz i wygraj na kasynie, ruletce, jackpotcie, coinflipie, stronie z otwieraniem skrzynek! Do naszej listy wrzucamy tylko strony z darmowymi bonusami, dobrym systemem provably fair i uczciwą szansą na wygraną. Na naszej liście znajdziesz również strony, gdzie możesz otrzymać darmowe skórki za wypełnianie ankiet, granie w gry czy oglądanie reklam!

Darmowe bonusy

Wiele stron hazardowych CSGO oferuje bonusy afiliacyjne dla nowych użytkowników. Na niektórych stronach możesz wypłacić bonus nawet bez wpłat! Niektóre strony oferują również dzienne nagrody dla wszystkich użytkowników. Zazwyczaj im większy poziom masz na danej stronie, tym większa będzie twoja dzienna nagroda. Bonusy dzienne i referencyjne są świetnym sposobem, żeby zdobyć darmowe skiny CSGO. Żeby odebrać bonus referencyjny, użyj podanego kodu na stronie lub poprostu się zaloguj (zależy od strony).

Jak wybieramy najlepsze strony hazardowe?

Zanim dodamy stronę do listy zwracamy uwagę na wiele aspektów.

Popularność strony: Wymieniamy tylko większe strony, które mają zaufanie użytkowników. Mamy świadomość nieuczciwych praktyk stosowanych przez niektóre strony hazardowe takie jak sztuczny ruch na stronie czy boty, które obstawiają i/lub piszą na czacie, nie podajemy takich stron.

System provably fair i uczciwa szansa na wygraną: Wszystkie wymienione tutaj strony hazardowe są sprawdzane pod względem uczciwej szansy na wygraną i systemem provably fair, który można łatwo zweryfikować. Niektóre strony hazardowe używają zewnętrznego API (przykładowo random.org), żeby zapewnić uczciwośc rezultatów.

Wypłata i wpłata: Dodawanie środków i ich wypłata powinna być szybka i łatwa. Topowe strony związane z obstawianiem zazwyczaj oferują duży wybór rodzajów płatności i opcji wypłat. Możesz tutaj znaleźć strony na których możesz zagrać z skinami CSGO, skinami DOTA2, skinami VGO, pieniędzmi, kryptowalutami.

Najbardziej popularne gry hazardowe

ruletka - Jedna z najpopularniejszych gier hazardowych w kasynach. Twoim celem podczas gry na ruletce jest wybranie numeru lub kilka numerów (np. wszystkie czarne lub czerwone numery). Jeżeli kulka wyląduje na na numerze, na który postawiłeś, twój zakład zostanie pomnożony przez pewien mnożnik, w zależności od rodzaju ruletki. Najpopularniejszym rodzajem ruletki w kasynach CSGO jest taka z 15 numerami: 7 czarnymi, 7 czerwonymi i 1 zielonym. W tym rodzaju ruletki, dostaniesz 2x wartość twojego zakładu, jeżeli obstawiłeś na czerwony lub czarny lub 14x wartość zakładu, jeżeli obstawiłeś na zielony.

coinflip - Bardzo prosta gra, w której wybierasz stronę monety. Jeżeli moneta wyląduje na wybranej przez ciebie stronie, wygrywasz, w przeciwnym wypadku przegrywasz. W coinflipie zazwyczaj gra się przeciwko innym graczom. Ty i druga osoba, musicie postawić taką samą ilość pieniędzy.

crash - Gra, w której możesz wybrać mnożnik zakładku. W każdej rundzie mnożnik rośnie i w losowym momencie jest krach. Jeżeli mnożnik w danej rundzie jest większy niż ten, który wybrałeś, twój zakład zostaje pomnożony przez mnożnik podany przez ciebie.

jackpot - Jackpot jest grą, w której gracze stawiają zakłady w rundzie. Pod koniec rundy zwycięzca jest wybierany losowo. Twoja szansa na wygranie zależy od twojego depozytu i łącznej puli. Jeżeli wpłaciłeś $2 i inni gracze wpłacili $8, masz 20% na wygraną, ponieważ łączna pula to $10.

skrzynki - Jeżeli chcesz otworzyć skrzynki w CSGO, powinieneś spróbować zewnętrznej strony do tego. Otwieranie skrzynek w CS-ie ma bardzo mały współczynnik zwrotów (RTP - Return To Player), przez co w 90% stracisz pieniądze. Używając zewnętrznej strony do otwierania skrzynek zwiększysz swoją szansę i otrzymasz lepsze przedmioty.

Dlaczego my?

verified
Tylko zaufane strony
Tutaj znajdziesz tylko zaufane strony. Sprawdzamy każdą stronę pod względem dobrego systemu provably fair oraz system depozytu i wypłat, żeby mieć pewność, że twoje środki są bezpieczne. Jeżeli strona stanie się nieuczciwa lub niewypłacalna, usuniemy ją z listy.
card_giftcard
Organizujemy konkursy dla aktywnych użytkowników. Możesz otrzymać kupony wykonując zadania na podstronie swojego profilu. Możesz użyć te kupony, żeby dołączać do konkursów. Im większą ilością kuponów dołączysz, tym większą szansę na wygraną będziesz miał. Możesz zweryfikować wyniki z naszym systemem provably fair.
smartphone
Wygoda
Staramy się dostarczyć największą wygodę dla użytkowania strony. Pracujemy ciężko nad tym, żeby strona była poprawnie wyświetlana na wszystkich urządzeniach. Cenimy również twój czas, dlatego zoptymalizowaliśmy stronę, żeby mieć pewność, że będzie się ona ładowała w krótkim czasie nawet dla osób z wolnym połączeniem internetowym.
support_agent
Wsparcie
Naszym celem jest pomóc tobie w wyborze zaufanej strony. Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na twitterze @csgocatalog albo na e-mailu: [email protected]